Skocz do zawartości

Emeryci na BMW


Rekomendowane odpowiedzi

Czy emeryci, podtatusiali lowelasi, kryzysanci wieku średniego, stali klienci gabinetów chirurgii plastycznej ...czy za co tam jeszcze innego uchodzimy my, aktywni, dojrzali i zadowoleni z życia :rolleyes: użytkownicy sprzętu Jedynie Słusznej Marki, rozwinęli jakąś formę zorganizowanego współistnienia na forum?

 

Może dobrze byłoby się zgrać i utworzyć coś w rodzaju koterii, sekty albo Loży Masońskiej? Moglibyśmy wtedy zakulisowo knuć i złowieszczo wpływac na losy świata, a może nawet przejąć nad nim kontrolę. Co Wy na to, Panie i Panowie?

 

Chętni do podjęcia ww działań: ujawnijcie się.

 

Zelig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo mi się podoba szczególnie w kwestii zakulisowego knucie, wywierania nacisków i wpływania na losy, z przejmowaniem kontroli włącznie. Dostojewski na prezydenta! albo kto inny byle też z "ugruntowaną" pozycją :banghead: Najważniejsze żeby to nam a nie jakimś innym gościom przysługiwały zniżki , darmowe testowe maszyny i co tam jeszcze .... darmowy szmal :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie liczcie. Nigdy nie gustowałem w tym sprzęcie. Jeśli by mi się nawet coś takiego trafiło do jeżdzenia, to bez entuzjazmu. Żeby nie było Wam przykro do HD podchodzę podobnie.

Brawo ANDY. Mnie również nie kręcą sprzęty typu Mercedes Audi Porsche Jaguar.Jakby mi coś takiego dali,to po wielkich prośbach z łachy bym się przewiózł.Zeby nie było Tobie przykro tak samo nie kręcą mnie inne modele szanowanych marek.Błagam ANDY :icon_razz: wez koło i walnij się w czoło,tylko żebyś żółtaczki nie dostał. falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrze byłoby się zgrać i utworzyć coś w rodzaju koterii, sekty albo Loży Masońskiej? Moglibyśmy wtedy zakulisowo knuć i złowieszczo wpływac na losy świata, a może nawet przejąć nad nim kontrolę. Co Wy na to, Panie i Panowie?

Zelig

 

Wróże Wam niepowodzenie. Motocyklowym światem rządzi już takowa grupa, nazywa się Harleyowcy.

Grupa zbyt silna aby stawić jej czola, wielu członków to ludzie młodzi, silni więc nie macie dużych szans.A ich motocykle do delikatnych i też nie należą.No i grupa znana oraz szanowana na całym globie. Często można wyczuć pewien lęk w odniesieniu do Nich, ale ludzką rzeczą bać się rzeczy nieznanych.

W wielu przypadkach paniczny lęk przed tą grupą przeradza się w fałszywe postrzeganie i komentarze pod którymi kryje się nieposkormiona słabość do owych motocykli.

Poza tym chcąc tworzyć elyte, sektę potrzeba Wam konkretnych sprzętów, BMW to sprzęt z niskiej półki więc pasuje tu jak hoooj do doopy. Drewanianym kołkiem smoka nie pogromisz.

:icon_razz: :clap: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurim chyle czolo przed Twoimi pogladami :) , jak zawsze zreszta ;) Ciekawi mnie tylko o jakiej niskiej polce mowisz. To, ze HD jest drozszy nie znaczy, ze lepszy. Indian kosztuje dwa razy tyle co HD i bezawaryjnie nie robi nawet 1/4 tego co HD :wink:

 

Jak sie snob uwezmie ze zlom bedzie jezdzil, to nawet i frowal bedzie. Rzecz nakladu finansowego, he, he.

 

Ja tam do emerytow na razie sie nie zaliczam, jak przyjdzie czas, ze prawej nogi nie bede mogl podniesc aby zasiasc na dobrym sprzecie, wtedy zostanie mi to co nazywa sie cruser'em ale tez niekoniecznie tej marki ktora ma najdrozszy w stosuneku zlom do kilogramow ( HD ).

 

HD taki zajefajny producent i taka mysl techniczna, ze sami jakos nie mogli sobie z jednostka chlodzona woda poradzic, az Porsche trzeba bylo prosic :bigrazz:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks - cestań już. Przeca to była czysta prowokacja. Dziś od rana mialem dobry humor bo piwko dobrze schłodzone a w nocy i wczesnym rankiem dużo latałem na moto. :P pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...