Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - a'propos jakości - właśnie posypała mi się przekładnia pierwotna - niestety nie rozbieralna więc cała jest do wymiany. W sumie to dobrze, że to przekładnia a nie wał kardana... wtedy koszty byłyby dużo większe...

 

72000km... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72000km... :smile:

 

:lalag: Przebieg naprawdę godny :notworthy: :buttrock: :crossy: ... Ja kupiłem swojego w listopadzie 2008 i na razie mam "tylko" 27500 km :lalag:

 

A tak z innej beczki - zamieniam Cobry Swept na V&H - zobaczymy, jaka będzie różnica w brzmieniu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: Ja kupiłem swojego w listopadzie 2008 i na razie mam "tylko" 27500 km :lalag:

 

No z prostego rachunku wychodzi, że jeszcze możesz mnie przegonić :)

Ja wsiadłem na swojego w maju 2007 roku...

 

Z jednej strony zajefajnie kupa fajnych kilometrów za nami z drugiej ... zajeździmy te sprzęty szybciej niżby się wydawało - chociaż silnik zdrowiuteńki i jeszcze dużo pociągnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś montował już do sprzęta grzane manetki?

 

Ja spytałem i ASO twierdzi, że VZR ma kierownicę 22mm. Takie sobie Oxfordy nabyłem. Ale jak kierownicę rozbroiłem to manetki za Chiny nie wchodzą. Nie mam syfmiarki w garażu, ale pomiary taśmą (oops) wskazują na kierownicę calową. O co kaman, ktoś już coś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś montował już do sprzęta grzane manetki?

 

Ja spytałem i ASO twierdzi, że VZR ma kierownicę 22mm. Takie sobie Oxfordy nabyłem. Ale jak kierownicę rozbroiłem to manetki za Chiny nie wchodzą. Nie mam syfmiarki w garażu, ale pomiary taśmą (oops) wskazują na kierownicę calową. O co kaman, ktoś już coś próbował?

 

Witam.

22mm to może i ma ale na końcówkach się zwężają... Dziś popołudniu pomierzę.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze do jakości VZR wracając, mam europejski (kupiony w PL) rocznik 2008 i lakier mam naprawdę do niczego. Wystarczy mocniej się oprzeć i zostają ślady. Pod tankbagiem masakra.

 

Sprzęgło mi umarło po pierwszym sezonie (9tys km), a ja naprawdę jeżdżę spokojnie - mam prawie 14tys i zdrowe, orginalne opony.

 

Ale na silnik nie narzekam, skrzynia mi się dotarła gdzieś po 7-8tys i teraz jest w 90% przypadków klik i nowy bieg zapięty. Bardzo rzadko, ale jeszcze pojawia się tradycyjny trzask (przeważnie przy powolnej jeździe w korku i zapinaniu II biegu przy niewielkich rpm).

 

@sq9jkt: Dużo piszesz o techniczno-mechanicznych sprawach, masz jakiś warsztat? Gwarancja mi się kończy, nie muszę już do ASO jeździć i szukam kogoś kto zadba mi o motocykl z pasją, a nie tylko z chęci zysku.....

Witam

Co do warsztatu to posiadam takowy mały bo mały ale własny :) koledzy z VZR przyjeżdżają do mnie więc mogą coś na ten temat napisać zresztą nie tylko z katowic a ja nie lubię się chwalić , jesli byś coś potrzebował to zapraszam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do warsztatu to posiadam takowy mały bo mały ale własny :) koledzy z VZR przyjeżdżają do mnie więc mogą coś na ten temat napisać zresztą nie tylko z katowic a ja nie lubię się chwalić , jesli byś coś potrzebował to zapraszam

Pozdrawiam

 

tak.. potwierdzam.. skromnosc u Tomka to jego pierwsze imie.... drugie .. to najlepszy mechanior..a trzecie.. to VZR .... MANIAK i FANATYK VZR !!!!

 

 

ps..no tak...pozbylem sie VZR`a i temat umarł :-) :crossy:

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Tak dla poruszenia trochę tematem zapodaje zdjęcie:

Cyrkowy czołg :)

"Cyrkowy czołg"

 

Pozdrawiam.

Mówią, że o gustach się nie dyskutuje. Jak właścicielowi się podoba, to niech tak ma.

Jedni z Intruza robią czołg inni enduro, i tak kwitną dyskusje po obu stronach wielkiej kałuży.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps..no tak...pozbylem sie VZR`a i temat umarł :-) :crossy:

 

Witam.

Tak nie może być.... sprzedawaj Yamaszkę i kupuj VZR :)

A no widzisz zapodałem jakieś zdjęcie to tylko pojawił się post o jakiś tam "gustawach" ale w każdym temacie zawsze znajdzie się obrońca moralności :icon_twisted:

 

A wracając do VZR to właśnie rozpoczyna się proces tworzenia wydechu własnego wykonania lecz prawdopodobnie w wyglądzie oparty będzie na:

Raw Design Scorpion Exhaust Tips

albo

Custom Chopper Style exhaust

 

Bardziej jestem za tym pierwszym.

 

W każdym razie ma być tak zrobione by móc w dość szybki sposób założyć oryginały i zaznać ciszy :)

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w życiu!!! :-)...a dlatego ze..... a nie rozpisze się.. bo za duża opozycja... heheh :crossy:

 

hehehehehehe.... znamy, znamy już Twoje zdanie... podważamy, podważamy je :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Pozdrawiam :flesje: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...