Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedynie co mi trochę przeszkadza to (moje długie nogi) i tu pytanie do was gdzie kupić lub przerobić podnóżki wraz z hamulcem nożnym i dzwignią zmiany biegów

 

Rozumiem Twój problem (195 cm wzrostu / 118 kg :wink: ). Ja przeprowadziłem zabieg, powodujący, że jest wygodniej:

1) siedzenie żelowe Suzuki, które trochę przesuwa pozycję do tyłu,

2) przedłużenie podnóżków z funkcjami.

 

Pierwszy zabieg jest b. prosty i stosunkowo niedrogi - komplet siedzeń, to koszt 220 USD + cło, podatek (35%) i transport - po sprzedaniu oryginalnych siedzeń dołożyć trzeba grosze.

 

Drugi zabieg niestety wali po kieszeni - ze wszystkimi opłatami wychodzi ok. 1000 USD :evil: :evil: ... Poniżej masz linki do obu rozwiązań:

 

1) http://www.directlineparts.com/product.asp?pid=6674&str=290

2) http://www.directlineparts.com/product.asp?pid=7141&str=290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie UWAGA

 

Kupiłem sobie to:

http://www.cobrausa.com/access_detail.php?...product_id=2598

 

Z zakupu jestem zadowolony na motocyklu wygląda bardzo fajnie jakość wykonania super, ale jest jeden mały problem:

- na bagażniku jest naklejka informująca o max. nośności w funtach, które po przeliczeniu dają maksymalną dopuszczalną masę bagażu na poziomie ok 4,7 kg :icon_rolleyes: informacji tej nie znalazłem na stronie producenta.

 

Mam nadzieję, że to tylko takie dmuchanie na zimne przez producenta, żeby amerykany nie woziły na tym bagażniku swoich lasek - bo bagażnik wygląda mi na solidny. Tak czy siak pierwsze kilometry z załadowanym bagażnikiem trzeba będzie pokonywać ostrożnie :cool:

Edytowane przez Dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do prawie wszystkich bagażników podają taka nośność,ale można obciążyć spokojnie dwa razy więcej.Tylko że na własną odpowiedzialność.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pie...le. Ale trza mieć fantazję. Ciekawe czy ze ściga też coś takiego można zrobić? :-D I te płomienie.

Custom przerobiony w garażu na cruisera w wersji Classic. Tylko czemu dawcą jest zacny VZR???

Normalnie oplułem monitor w kompie :biggrin: :lapad: :lapad: :lapad: :lapad: :lapad:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

 

Przyszła zima .... :-) No cóz smutne ale staje się faktem... mam zamiar wypolerować felgi, lagi i półki a gdzieś się doczytałem że jak się zdemontuje półki to już trzeba zakładac nowe czy to prawda?

Witam

Zima jest jak co rok :) ja już od miesiąca vzr-a na podnośnik postawiłem, a co do półek do bzdure jakąś ci ktoś wciska jedyne co jest istotne to ponowne ich ustawienie po rozbiórce a kilka razy spotkałem się że serwis źle złożył a nasze maszyny są strasznie wrażliwe na zawias przedni i trzeba wiedzieć jak i ile je wypuścić żeby puźniej nie bluźnić :) Co do polerki to sam mocno nad tym myślałem ale wiem ż własnego doświadczenie że bedziesz puźniej musiał o to dbać jak o żone :) więc lepiej sobie odpuść, zresztą zobacz tego vzr-a do którego jest podany wyżej link on ma polerowane aluminium które jest zaniedbane po jednym sezonie i jak dla mnie jest to lipa, jedyne co możesz wypolerować to fele bo nie ma chromu blisko do porównania zobacz sam http://picasaweb.google.pl/kolenchyma/Intr...382434110005218

Pozdrawiam

Edytowane przez sq9jkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w życiu nie poddałbym mojego vzr polerowaniu aluminium bez profesjonalnego zabezpieczenia przed utlenianiem.

Należę do ludzi lubiący jeździć motocyklem a nie do podziwiających swoje maszyny.

Każdy, kto zdecydował się na wypolerowanie alu bez zabezpieczenia, zaczyna coraz mniej jeździć. Powody są proste: deszcz ew. śnieg.

Wiedząc, ze po każdym deszczu musisz ślęczeć nad alu i doprowadzać je do błysku, sam rezygnujesz z niektórych wyjazdów.

Dziękuję, postoję.

 

Wesołych Świąt dla VZR-owców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Sprzęt zupełnie nie w moim stylu ale ten wskaźnik biegu mnie zainteresował, bo już nie raz przemknąłem autostadę na 4-ce. Dużo to pracy żeby takie coś mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zupełnie nie w moim stylu ale ten wskaźnik biegu mnie zainteresował, bo już nie raz przemknąłem autostadę na 4-ce. Dużo to pracy żeby takie coś mieć?

 

Witam.

Na allegro są (widziałem podświetlone na niebiesko, czerwono oraz blado żółto). Wystarczy podpiąć kostki według instrukcji i gotowe. Nie wymaga to zbyt dużo pracy. Kwestia rozebrania elementów motocykla by to po podłączać i pochować kable.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...