Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bagarznik spoko ale trzymaj się lini tylnej lampy jak coś dodajesz na tył bo jakieś załamania lini wyszły jak dlamnie, moim zdaniem było by git jak byś podciągnoł pod linie lampy a pozatym bedzie więcej miejsca na zapinanie namiotu. Ja mam sakwy skórzane i w 99% jeżdże z plecaczkiem, gmole, sisi, xsenon, trąby i nie psują lini moto, więc tak to wykombinuj aby tą linie zachować, a co do materiału to moim zdaniem bedzie najlepsza nierdzewka bo będzie dawała kontrast a nie zlewała się z moto noo i połączy ci linie tych chromów bocznych

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem stronę, na którą można wpakować plik do 250 Mb i później ściągać bez ograniczeń.

Kilka postów temu jeden z kolegów "sq9jkt" próbował zamieścić do publicznej wiadomości PDF z serwisówką M109R.

Proponuję to zrobić ze stroną http://wyslijto.pl/

Przetestowałem na pliku 75 Mb i wszystko gra.

 

Pozdr.

Edytowane przez Dariadal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku, w ramach testu takiego rozwiązania przejechałem 1500 km w 3 dni i na dłuższą metę moim zdaniem jest to podcieranie du..y szkłem wink.gif wink.gif mrugacz.gif , plecy bolą, jak cholera

Kobieta w Twoim wieku dała radę zrobić w ten sposób ok 5kkm w ok tydzień, więc albo Ona jest taka twarda, albo Ty cienki ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta w Twoim wieku dała radę zrobić w ten sposób ok 5kkm w ok tydzień, więc albo Ona jest taka twarda, albo Ty cienki ;)

Kobieta na płask i deska na sztorc są nie do zaj....a :) więc daj spokój :)

 

Znalazłem stronę, na którą można wpakować plik do 250 Mb i później ściągać bez ograniczeń.

Kilka postów temu jeden z kolegów "sq9jkt" próbował zamieścić do publicznej wiadomości PDF z serwisówką M109R.

Proponuję to zrobić ze stroną http://wyslijto.pl/

Przetestowałem na pliku 75 Mb i wszystko gra.

 

Pozdr.

Dzięki bardzo dobry człowieku :) właśnie ładuje i zobaczymy co z tego będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę która wraz mężem wybrała się na dwóch v-maxach latem tego roku do Rumunii i jedyna ich "przestrzeń bagażowa" to były dwa plecaki ;)

...więc możliwość jest :P

 

 

ty to zawsze... masz mozliwosc.... jak pojedziesz i wrocisz osobiscie to napisz .. moze sam sie wtedy zdecyduje.. moja zona pod namiot zabira lokowke i prostownice....a namiot musi byc z 2 sypialniami... no chyba ze Ci twoi znajomi to byli z takimi plecakami ze stelazami to moze :-) hehe Pozdro BOA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta w Twoim wieku dała radę zrobić w ten sposób ok 5kkm w ok tydzień, więc albo Ona jest taka twarda, albo Ty cienki ;)

 

Brat szwagra mojej drugiej żony :wink: :icon_biggrin: pojechał na 2 tygodniową trasę bez bagażu - tylko strój motocyklowy - twardziel :wink: . Ja jednak (miękki) chcę wykorzystać sakwy - pytanie oryginały, czy coś z innych firm akcesoryjnych do 2.5 tys....

Edytowane przez Marcin73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat szwagra mojej drugiej żony :wink: :icon_biggrin: pojechał na 2 tygodniową trasę bez bagażu - tylko strój motocyklowy - twardziel :wink: . Ja jednak (miękki) chcę wykorzystać sakwy - pytanie oryginały, czy coś z innych firm akcesoryjnych do 2.5 tys....

 

Szanowny.. te oryginalne...sa male.... za male... i kosztuja tyle.. ze szkoda na nie kasy... i to nie moje tylko zdanie ..ale kolegi ktory je sprzedaje w salonie....mi ich nie chcial nawet pokazac a co dopiero sprzedac.. sa dwie opcje..albo znajdziesz cos...co ci sie spodoba z palstikow...takie jak pisalem wyzej..alebo probonuje ci zrobic szablon i mam namiar na moja kolezankle ktora moze ci uszyc na wymiar.... robi sakwy w sumie tylko dla niemocow na export "Hepco&becker" czy jakos tak..ale jak zadzwonie to zrobi ci pod szablona jakie sobie wymazysz i z jakiej skory zapragniesz...z zamkiem itp... moga byc na pasie czy softklixach.. i co sobie jeszcze tam marysia wymarzy... Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jeśli wymiana wydechu na otwarty to tylko na ten:

 

http://www.cobrausa.com/exhaust_detail.php...roduct_id=2403#

 

A może ktoś pokusi się na tłumaczenie instrukcji PDF proponowanej przez COBRĘ na tej stronie? Ciekawi mnie czy napisali coś o katalizatorze i ewentualnych błędach w komputerze jakie pojawiają się po założeniu otwartych wydechów.

 

 

... no powiedzmy, że te też mi się podobają (Vince & hinds):

http://pl.youtube.com/watch?v=kOX83TWhI-o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jeśli wymiana wydechu na otwarty to tylko na ten:

 

http://www.cobrausa.com/exhaust_detail.php...roduct_id=2403#

 

A może ktoś pokusi się na tłumaczenie instrukcji PDF proponowanej przez COBRĘ na tej stronie? Ciekawi mnie czy napisali coś o katalizatorze i ewentualnych błędach w komputerze jakie pojawiają się po założeniu otwartych wydechów.

... no powiedzmy, że te też mi się podobają (Vince & hinds):

http://pl.youtube.com/watch?v=kOX83TWhI-o

 

nie wiem.. bo jeszcze nie odebralem sprzeta...ale jak jezdze z kumplami to ich seryjne jak dla mnie gadaja prawie idealnie... moglo by byc czasami troche glosniej...ale jezeli to glosniej ma sie odbic strata mocy.. nawet niewielka.. to pozostaje przy seryjnych.. z reszta moj plan na te wakacje to wyjazd do portugali....a na zachodzie czasami sie przypierdzielaja o te glosne wydechy... daltego pozostaje przy tych najladniejszych..orginalach.... ale to ja kzwykle kwestia gustu.... :-)

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglo by byc czasami troche glosniej...

 

Mi też podoba się praca oryginałów. Jednak mam mały niesmak bo przesidłem się z moto gdzie były Vance&Hines i trochę brakuje mi tej pracy kutra morskiego. No i te alarmy w samochodach włączające się podczas lanserki po city :) Fajnie też jest wygrywać na zlotach konkursy na najwyższą liczbę decybeli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszkicowałem bagażnik, który chcę zrobić. Zdjęcie:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74f4759c60785f23.html

 

Oczywiście całość wykonana z czegoś płaskiego np. wycięte laserem z tafli blachy grubości 5 mm.

 

Później czarny lakier lub chrom. Jeszcze nie wiem.

 

Może ktoś coś doda od siebie i pomoże mi w realizacji planu?

 

Pozdr.

 

Twój pomysł nawet mi się wizualnie podoba - tylko praktycznie po co w ogóle cały ten ambaras a bagażnikiem - ja na wyjazdy kładę rolkę z bagażem po prostu na siedzeniu pasażera i zapinam gumami - efekt wizualny ten sam ale bez dodatkowej roboty z przykręcaniem i odkręcaniem bagażnika - chcesz z tymi druto płaskownikami jeździć na co dzień...?

Tak czy siak daj fotę jak juz zrobisz ten bagażnik z załadowanymi bajtlami i bez - ciekaw jestem czy to wszystko będzie się trzymało pionu jak blacha będzie tak ładnie wyprofilowana...

Edytowane przez Dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na wyjazdy kładę rolkę z bagażem po prostu na siedzeniu pasażera i zapinam gumami - efekt wizualny ten sam ale bez dodatkowej roboty z przykręcaniem i odkręcaniem bagażnika - chcesz z tymi druto płaskownikami jeździć na co dzień...?

 

 

chodzi o to, że jestem fanem solówek. Tylnie siodło w VZR zmienia jego pociskowaty wygląd na bardziej klasyczny a tego nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA WSZYSTKICH POSIADACZY VZR 1800 I INNYCH MOTO TYLE SAMO SZCZĘŚLIWYCH POWROTÓW CO WYJAZDÓW W 2009 ROKU ŻYCZY

 

GOY@ I YANOINTRUDER

 

:cool:

 

 

 

Zapraszam na stronę www.motocyklisci.com.pl

 

zobaczcie co można zrobić dla dzieciaków.

 

Wejdzcie do Galerii

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...