Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec... skor juz chyba nie chce....najezdzilem sie w skorach Ledmara na virówce.. i teraz chce troche cos wygodniejszego.. kupilem spodnie + kurtke z STR ...

 

http://moto.allegro.pl/item487540050_str_t..._4bikes_pl.html - tylko wiecej moje maja czarnego i wstawki moro bialo-czarne + kurtka taka sama i kask:

 

http://moto.allegro.pl/item486161107_shoei...zczekowiec.html - BIALY !!

 

wiem ze jest troche inaczej....ale chyba o to chodzi zeby bylo inaczej.... chce zeby bylo torche wygodniej...robie mega dlooogie trasy...w tym roku bez calego sierpnia zrobilem do pazdziernika ponad.. 28.000 km....

 

http://picasaweb.google.pl/YamahaXV750/Vzr - TU JEST SZYBA - SPODNIE.... !!!! - TEN LINK NA PEWNO DZIALA....

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec... skor juz chyba nie chce....najezdzilem sie w skorach Ledmara na virówce.. i teraz chce troche cos wygodniejszego.. kupilem spodnie + kurtke z STR ...

 

http://moto.allegro.pl/item487540050_str_t..._4bikes_pl.html - tylko wiecej moje maja czarnego i wstawki moro bialo-czarne + kurtka taka sama i kask:

 

http://moto.allegro.pl/item486161107_shoei...zczekowiec.html - BIALY !!

 

wiem ze jest troche inaczej....ale chyba o to chodzi zeby bylo inaczej.... chce zeby bylo torche wygodniej...robie mega dlooogie trasy...w tym roku bez calego sierpnia zrobilem do pazdziernika ponad.. 28.000 km....

 

http://picasaweb.google.pl/YamahaXV750/Vzr - TU JEST SZYBA - SPODNIE.... !!!! - TEN LINK NA PEWNO DZIALA....

 

 

Witam.

No więc mi chodzi o tę pierwszą szybę tyle że w wersji TOUR - to ważne - jest wyższa:

Szyba

 

a dokładnie o taką:

VStream Tour Windshield - Light Tint

tylko czy jesteś w stanie załatwić bezbarwną ( w stanach jest to lekko dymiona ale wygląda prawie jak bezbarwna)?

Względnie ile za tę druga bo wiem że są tańsze i oczywiście czy jest bezbarwna?

 

Co do kasku to bardzo dobry wybór. Sam jeżdżę w Multitecu i jestem mega zadowolony. Jest drogi lecz wart swej ceny. A czy biały - niestety sam musisz się zdecydować. Ja jedynie dodam od siebie że faktycznie ten biały jest świetny - to taka perła. Miałem go w rękach i bardzo mi sie podobał. Ja żałuje tylko że nie wziąłem niebieskiego lecz w tym czasie nie wiedziałem że będę miał wersję L.E. Mój jest czarny z połyskiem

Ja swojego sprowadziłem z niemcowni. Jest to wersja europejska. Dałem za niego 1150zł więc jest spora różnica. Gość nam zszedł z ceną, tyle że braliśmy dwa, drugim był Schuberth C2 i oba wyszły prawie w tej samej cenie. Osobiście uważam że lepiej kupić Shoeia ale to rzecz gustu i łepetyny :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No więc mi chodzi o tę pierwszą szybę:

Szyba

tylko czy jesteś w stanie załatwić bezbarwną ( w stanach jest to lekko dymiona ale wygląda prawie jak bezbarwna)?

Względnie ile za tę druga bo wiem że są tańsze i oczywiście czy jest bezbarwna?

 

Co do kasku to bardzo dobry wybór. Sam jeżdżę w Multitecu i jestem mega zadowolony. Jest drogi lecz wart swej ceny. A czy biały - niestety sam musisz się zdecydować. Ja jedynie dodam od siebie że faktycznie ten biały jest świetny - to taka perła. Miałem go w rękach i bardzo mi sie podobał. Ja żałuje tylko że nie wziąłem niebieskiego lecz w tym czasie nie wiedziałem że będę miał wersję L.E. Mój jest czarny z połyskiem

Ja swojego sprowadziłem z niemcowni. Jest to wersja europejska. Dałem za niego 1150zł więc jest spora różnica. Gość nam zszedł z ceną, tyle że braliśmy dwa, drugim był Schuberth C2 i oba wyszły prawie w tej samej cenie. Osobiście uważam że lepiej kupić Shoeia ale to rzecz gustu i łepetyny :)

Pozdrawiam.

 

kupilem juz ten bialy a jezeli chodzi o szybe... to sloochaj dzis jade do tego goscia z poznania co je sprowadza.... ma miec rozne modele .. ta tez moze bedzie mial.... dlatego dam ci do niego numer i powiesz ze dzwonisz od Kuby z Lodzi.... to bedziemy sie targowac jezeli chodzi o cene....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem juz ten bialy a jezeli chodzi o szybe... to sloochaj dzis jade do tego goscia z poznania co je sprowadza.... ma miec rozne modele .. ta tez moze bedzie mial.... dlatego dam ci do niego numer i powiesz ze dzwonisz od Kuby z Lodzi.... to bedziemy sie targowac jezeli chodzi o cene....

 

Witam.

Jestem prawie z Poznania (15km) :)

A majstrowie do których jedziesz to nie przypadkiem Artur lub Maciej? Podaj nr na PW to porównam :)

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM .ZISIAJ ODEBRAŁEM KASK SCHUBERT , POLECAM TO MERCEDES NA MOTOCYKLU , ZAMÓWIŁEM W KWIETNIU , ODEBRAŁEM DZISIAJ ,PRZY 120ML NA GDZ JADĘ JAK W S- KLASIE MERCEDES, SYMFONIA NA TRASIE NA MOIM VZR- 1800 . POZDRAWIAM

 

Kolego prześlij na priva jakąś stronke z tym kskiem, ciekaw jestem jak maszyna z szybą wygląda,

jaką wybrałeś no i ile trzeba bylo beknąć w serwisiw? jakaś fotka. :notworthy:

pozdrewiam wszystkich ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego prześlij na priva jakąś stronke z tym kskiem, ciekaw jestem jak maszyna z szybą wygląda,

jaką wybrałeś no i ile trzeba bylo beknąć w serwisiw? jakaś fotka. :notworthy:

pozdrewiam wszystkich ;)

 

no masz linka wyzej z ta szyba.... taka przyciemniana....

 

http://picasaweb.google.pl/YamahaXV750/Vzr - i tutaj....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ZMucha - pisałeś o grubszej oponie z tyłu.

mam założoną 260/40 metzelera - przejechałem już jakieś 7 tyś jest OK

Opona weszła beż żadnych przeróbek.

 

Teraz myślę o 280 bo zostało jeszcze trochę luzu :biggrin: - może wejdzie bez powietrza i później się dobije - ale to będzie już eksperyment - nie wiem ... nie wiem..

 

300mm to już tylko z zestawem z USA

 

Z tego co mi wiadomo to C 1800 ma chyba 115KM? W sumie różnica prawie żadna.

 

Jeździłem C mam M - różnica jest ogromna. Oczywiście na korzyść M.

Chociaż oczywiście C i tak deklasuje wiele innych podobnych motocykli :biggrin:

 

ciekaw jestem jak maszyna z szybą wygląda,

jaką wybrałeś no i ile trzeba bylo beknąć w serwisiw? jakaś fotka. :notworthy:

pozdrewiam wszystkich ;)

 

Ja mam taka ciemną szybę na swoim M.

W serwisie to się jej nie kupi przynajmniej w autoryzowanym w moim mieście. Można ją kupić na allegro poszukaj albo daj znać mogę wysłać Ci tel do gościa który sprowadził ją dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No więc mi chodzi o tę pierwszą szybę tyle że w wersji TOUR - to ważne - jest wyższa:

Szyba

 

a dokładnie o taką:

VStream Tour Windshield - Light Tint

tylko czy jesteś w stanie załatwić bezbarwną ( w stanach jest to lekko dymiona ale wygląda prawie jak bezbarwna)?

Względnie ile za tę druga bo wiem że są tańsze i oczywiście czy jest bezbarwna?

 

Mam właśnie tą szybę, wersja TOUR (wysoka), lekko przydymiona. Wygląda w zasadzie na bezbarwną.

 

Długo się z nią męczyłem, bo cały czas łapałem nieprzyjemną wibrację na szczycie kasku. Regulowałem góra-dół, bardziej-mniej stromo i szlag mnie trafiał.

 

Wreszcie się udało, wibrację udało się zlikwidować i jestem zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz myślę o 280 bo zostało jeszcze trochę luzu :biggrin: - może wejdzie bez powietrza i później się dobije - ale to będzie już eksperyment - nie wiem ... nie wiem..

 

 

 

Witam.

Tak pisałem o swojej 250. W przyszłym roku pewnie będę juz musiał zmienić. Może do tego czasu przeprowadzisz "eksperyment" :) i będę wiedział czy mogę :)

Już nie mogę się doczekać drastycznego kończenia oponki :) Może uda sie nagrać :)

Myślę również nad stopiedziesiątką z przodu. Wypaśnie wygląda :) a i jeździć się bez problemu da :)

Pozdrawiam.

 

 

 

Mam właśnie tą szybę, wersja TOUR (wysoka), lekko przydymiona. Wygląda w zasadzie na bezbarwną.

 

Długo się z nią męczyłem, bo cały czas łapałem nieprzyjemną wibrację na szczycie kasku. Regulowałem góra-dół, bardziej-mniej stromo i szlag mnie trafiał.

 

Wreszcie się udało, wibrację udało się zlikwidować i jestem zadowolony.

 

Witam.

Właśnie tę mam zamiar nabyć w styczniu. Mam nadzieje że spełni moje oczekiwania :) na dziewiątce bez szyby to ciężko, oj ciężko :)

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nationalcycle.com/images/produc...03M109R_600.jpg - rzeczywiscie ta jest ladna....

 

tylko zeby nie byla calkowicie biala tylko lekko dymiona...... ma ktos namiary na taka i ile kosztuje ???

 

 

Witam.

Sęk w tym że ona właśnie nie jest całkiem przezroczysta jest bardzo, ale to bardzo lekko dymiona. Mi wprawdzie zależało na całkowicie bezbarwnej ale majstry ze Stanów (posiadacze takowych) zapewnili mnie że ładnie wygląda i będę zadowolony :) zobaczymy...

Tak to mniej/więcej będzie wyglądało - 1

Tak to mniej/więcej będzie wyglądało - 2

 

A tu ogłoszenie:

750zł

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sęk w tym że ona właśnie nie jest całkiem przezroczysta jest bardzo, ale to bardzo lekko dymiona. Mi wprawdzie zależało na całkowicie bezbarwnej ale majstry ze Stanów (posiadacze takowych) zapewnili mnie że ładnie wygląda i będę zadowolony :) zobaczymy...

Tak to mniej/więcej będzie wyglądało - 1

Tak to mniej/więcej będzie wyglądało - 2

 

A tu ogłoszenie:

750zł

 

Pozdrawiam.

 

te dwa linki nie dzialaja ..a ta z allegro to ta ciemna.... a skad ta lekko dymiona ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...