Skocz do zawartości

Czy taka kurtka pasuje na choppera?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobną. Dobra do podróży turystycznych. Nie za gorąco w upalne dni, a z podpinką ciepło w chłodne. Komplet protektorów na romionach, barkach i plecach powinien jako tako zabeapieczyc przy ew. szlifie. Najlepiej miec 2-3 kurtki dobre na różne okazje, tekstyl, skórę. Jedziesz sam widoki oglądac, może byc tekstylna, jadąc w grupie trochę się polansowac na jakimś zlocie, lepiej wygląda skórzana :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedze cala dyskusje :icon_mrgreen: Zwolennicy skory powiedza ze na czopka to tylko skora, bo jak cos innego to wyglada beznadziejnie i w ogole nie ten styl. Przeciwnicy powiedza, ze w skorze jest goraco, nie ma przewiewu, a z materialu to jest lepsza, bo ma lepsze protektory i w ogole zameczki tu i tam. Umiarkowani, powiedza, ze ta, ktora zaproponowales jest ok, bo co prawda utarlo sie ze na chopperka skora, no ale jak nie masz kasy to ta bedzie w sam raz. :buttrock:

Ja jestem trzecia grupa. Kurteczka oki. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.akcesoriamotocyklowe.pl/product...eb5b15f61d745d6

 

szukam w miare uniwersalnej, nie koniecznie skorzanej. nie gryzie sie z xvs?

pytam tylko jak Wam sie to widzi.

 

 

Jesli ciuchy nie są w oczojebnych kolorach typu czerwono-niebiesko-żółto-kanarkowych to spoks. Te koloroy są zarezerwowane dla sportowych maszyn wiec do nich pasują. Nie pękaj, ta kurta z linku jest ok na choppera.

 

A tak w ogóle to pytanie czy dany ciuch pasuje na choppera podpada mi pod lans - ot, tak że ktoś nie jest pewien czy będzie dobrze wyglądał. Jak jedziesz motocyklem to i tak przecież nie patrzysz na siebie samego więc co za róznica jaka kurtka. Moto jest do jeżdzenia a nie do wyglądania dobrze na nim. :buttrock:

 

Ja osobiście mam kurtkę która używam na kurierce i mieście i jest sportowa, tekstylna , w kolorach błekitnym + biały + czarne detale + dziwne rysunki w stylu graffiti wiec typowo sportowa a jeżdzę w niej też na HD Electra i nie wnikam czy dobrze wyglądam bo jedzie sie tak samo. :icon_mrgreen: Buty tez sportowe Frank Thomas i rękawice też bo nie kupowałem osobnego ubioru na do pracy i osobnego do jazdy prywatnej.

pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obleci, jest :D ....chociaż przyznam, że ja raczej na pewno uderzałbym w skórę (black) i tylko w skórę (black)...

 

 

Rasista ! :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też jężdżę w tekstylu (na razie ze względów ekonomicznych) choć nie ukrywam że zamierzam kupić skórę, ale tak naprawdę wali mnie to czy będę się komuś podobał czy też nie ja motocykl mam dla siebie a nie dla oglądających i to ja mam się czuć na nim dobrze i wygodnie w kurteczce

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę XVS'em w Modece model Montana czyli podobnej w stylu do tej z linku. Osobiście wali mnie czy kurtka pasuje czy nie pasuje do motocykla - mam się w niej czuć dobrze i ma spełniać moje oczekiwania. Dużo lat jeździłem w skórkach ale po przesiadce w szmatki już nie wrócę do skóry. Wybór oczywiście należy do Ciebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Jak dla mnie pasuje tak samo jak dres z adidasa albo z targu ale to mój gust. Jak się w niej dobrze czujesz to łykaj , ja bym kupił skórę. Całą czarna!

 

 

To trochę jak jeździć ścigaczem w ramonesce ale sam widzisz co post to inna odpowiedz więc to zależy od Ciebie i od tego jak odbierasz choppery , jako ładne motocykle do turystyki czy jako coś więcej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... jeździj w czym Ci wygodniej... Osobiście jeżdżę w skórze od stóp do głów.. ale coraz bardziej się zaczynam rozglądać za jakimś tekstylnym ciuchem ze względu na wysokie temperatury.. Po prostu nie daję rady w mieście w skórze, a po zeszłorocznym dzwonie z winy ślepego kretyna nie ruszam się bez ochronnych ciuchów.

 

Tak fokle ... dla tych co nie widzieli filmu ... taki klip.. http://www.youtube.com/watch?v=KqtxeYsnaZ0 Zerknijcie w czym i czym jeździ super macho. Jak dla mnie... pełen czilałt - robisz co chcesz i jak Ci wygodnie. No chyba, że zależy Ci na lanserce pełnej a'la jednoczesny wjazd 100 maszyn na zlocie... plus jednoczesne rozstawianie bocznej stopki a'la bajker bojz, czy też inne fajne wspólne klepanie się po tyłeczkach :) W takim wypadku MUSISZ kupować skórę... i koniecznie z półtorametrowymi frędzlami, bo krótsze to już wiesz... fuj i passe są.. :bigrazz: :lalag:

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...