Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl


Mieloom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie mialem stycznosci z JINCHENG KNIGHT wiec sie nie wypowiadam Wiem cos o Łosiu!!! Nigdy bym tego nie kupil poniewaz to sie sypie po 500 km. Moj kumpel to ma i teraz zaluje ze to kupil... Moim zdaniem lepiej kupic jakas uzywke sprawdzonej firmy.. pozdro

Nie miałeś, to nie mów, poprostu 4T nie jest dla dzieciaków, ponieważ jest bardziej czuły na brak regulacji.

Kolega ma już nakulane 4500 km, nic mu się nie popsuło.

Wystarczy dbać o sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty chcesz jezdzic czy panny wyrywac? :) Losiek jest oki.

 

a dlaczego tego nie laczyc?? ja tam lubie aldne motory i ladne laski ;)

chyba ze jestes inny ... no wiesz nic do takich ludzi nie mam ale....-dobra zartuje, sory:)

 

Nie miałeś, to nie mów, poprostu 4T nie jest dla dzieciaków, ponieważ jest bardziej czuły na brak regulacji.

Kolega ma już nakulane 4500 km, nic mu się nie popsuło.

Wystarczy dbać o sprzęt.

 

a ztymi chinolami to roznie bywa, zalezy na co trafisz...

 

 

 

edit:

 

kubrick, sory zapomnialem ze jestes innej plci niz ja :P

 

:* :D

Edytowane przez -AraB-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty chcesz jezdzic czy panny wyrywac? :P Losiek jest oki.

 

 

a dlaczego tego nie laczyc?? ja tam lubie aldne motory i ladne laski :P

 

no ja łącze te dwie rzeczy, tylko ze na sendzie to trudniej zarwać bo laski boją sie wsiadac na sam widok tej pochyłej kanapy ^^

 

co do łosia to kilka rzeczy bylo nietak, ale kumpel ktoremu sprzedałem mojego kinga to ma napykane 3500km i jezdzi (jak narazie) bez awaryjnie, jak jeszcze go mialem to wlozylem mu zestaw 72cc bo na 49 to przysypiałem, teraz latwiej wyrwać na koło chopperka niz moją sende

zalezy na jaki model trafisz ...

 

co do wielkosci eagleta to jest najwieksza w swojej klasie, wieksza od aprilli red rose i clasic 50, wiec dla 13-latka by stykało w zupełnosci, az bym sie obiawial wielkosci przy nauce jazdy ...

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestestem za elegantem, na allegro widzialem niedawno igielke i nawet niedaleko mnie takze moglbym ci powiedziec co to ale chyba sie skonczyla aukcja ale wydaje mi sie ze nei poszla, jak znajde to ci pokaze.

 

 

jezdziles juz wogole jakims manualem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zeby sie nie powtazac o 50 i do tego chopperach jest juz temat w dziale skutery.Andzi eaglet stoi rozbebeszony na parkingu .ale on od poczatku byc nie teges. kierownica po szlifie skrzynia biegow rozj....

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kinga czy tam łosa (jest kilka nazw) i zarwałem na niego jedną laske :D

 

aprilia to dobre motory, ale niemaja zbytnio wygladu ...

 

mowie ci, zalookaj za gilerą eaglet, na allegro są 2 perełki z silnikiem 75cc za niecałe 6k

 

A RSV 1000 R FACTORY , tez nie ma wygladu ?

 

Nie miałeś, to nie mów, poprostu 4T nie jest dla dzieciaków, ponieważ jest bardziej czuły na brak regulacji.

Kolega ma już nakulane 4500 km, nic mu się nie popsuło.

Wystarczy dbać o sprzęt.

 

No naprawde bardzo duzo :)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moj post będzie nasptenym postem który krytykuje łosie

Kumpel kupiłłosia po pewnym czasie, coś z silnika zaczeło ciec oddał do serwisu (mieszkam pod wrocławiem) w najblizszym serwisie go nie przyjeli (dziwne nie) i pojechal do SzczecinA:D:D czekał cos kolo 3tygodni:) MOto wróciło i narazie chodzi. Łoś jest mały i zamulony i brzydki.

 

 

CO 50ccm3 nie da sie wyrwac panienki??:>

TRzeba wheelie umiec :) A Łosiem raczej nie zrobisz;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO 50ccm3 nie da sie wyrwac panienki??:>

TRzeba wheelie umiec :icon_mrgreen: A Łosiem raczej nie zrobisz;p

 

 

czy ktos mowil ze sie nie da?? jak masz gadane to na rower laska poleci :)

a wheelie? losiem?? jakis maly tiunig przerobka ramy i dajesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moj post będzie nasptenym postem który krytykuje łosie

Kumpel kupiłłosia po pewnym czasie, coś z silnika zaczeło ciec oddał do serwisu (mieszkam pod wrocławiem) w najblizszym serwisie go nie przyjeli (dziwne nie) i pojechal do SzczecinA:D:D czekał cos kolo 3tygodni:) MOto wróciło i narazie chodzi. Łoś jest mały i zamulony i brzydki.

CO 50ccm3 nie da sie wyrwac panienki??:>

TRzeba wheelie umiec :icon_mrgreen: A Łosiem raczej nie zrobisz;p

MYślisz że jak umiesz zrobić wheelie to dupy na Ciebie polecą trzeba mieć wygląd Sidi a u ciebie z tym raczej kiepsko . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYślisz że jak umiesz zrobić wheelie to dupy na Ciebie polecą trzeba mieć wygląd Sidi a u ciebie z tym raczej kiepsko . :icon_twisted:

 

 

 

Miłosz dlatego w kasku jeżdżę:icon_twisted:

To nie tylko mnei sie tyczy ciebie również ;]

Ejj ja powiedzialem ze ja robie wheelie zeby laski latały w kolo mnie>>??

Powiedzialem ze jak umiesz dobrze wheelei to będą latać za tobą;]

 

A ty pedałęm jestes ze mnei oceniasz?? :icon_twisted:

 

 

P.S

ale żeby RX 125 nie umiec wheelie to wstyd!!

 

sorry za oftopa

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym ci doradzil z choperow doobrych! APRIILIA RED ROSE! swietna wyglad prawdziwego chopera i przynajmniej APRILIA! to juz jest cos a nie jinchiengi czy jak to sie pisze ;d ja jezdzilem tym gównem i ci powiem tyle! to nie jezdzi! daje mu gazu a on powolutku i jeszcze wolniej! xD pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...