Skocz do zawartości

Ochraniacz na Ściga


Rekomendowane odpowiedzi

Witan, mam zamiar za miesiąc kupić swój pierwszy motor Honda CBR 600 f2. i szykuje ciuchy, nie nawidze upału gorąca itp jestem z grudnia i sie zastanawiam nad czymś takim.

 

http://www.allegro.pl/item368011633_ochran...ross_cross.html

 

Wiem że na cross ale chodzi mi żeby pod bluze bądź coś innego włożyć bo ceny kurtek po 500zł mnie odstraszają .. jak myślicie nada sie na ściga? Będzie krępować?

 

 

z góry dzieki i temat dotyczy ubrania a nie tego jaki motor wybrałem jako swój pierwszy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na cross ale chodzi mi żeby pod bluze bądź coś innego włożyć bo ceny kurtek po 500zł mnie odstraszają .. jak myślicie nada sie na ściga? Będzie krępować?

 

wyboru komentować nie będę, moje zdanie jest powszechnie na forum znane :icon_exclaim:

 

co do buzera: znam i takich, którzy ścigając się w poznaniu jeżdżą w buzerze pod kombi. tyle, że właśnie pod, a nie zamiast. natomiast tak na codzień... pewnie obejdzie. tylko co zrobisz z nogami/ kolanami? o tym też pomyśl. a buty? są wentylowane, ale jak ciebie 500zeta na kurtkę odstrasza, to...

BTW cena cbr nie odstrasza? :notworthy: powinieneś pomyśleć o ubiorze jako części zakupu motocykla. to nie furmanka, że wsiadasz w dresiku albo garciaku i jedziesz

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor jest dobry, w upalne dni sam tak jezdze. spodnie jeansowe sa rowniez wyposazone w ckevlarowe wkladki na biodrach i kolanach + protektory, o tym, ze kosztuja nie trzeba wspominac.

 

W przyszlosci mozesz na to kupic odp kombinezon i tez bedzie gucio. ochrona nog rowniez jest przewidziana odp. szorty z protektoramioraz nakolanniki daja rowniez jakies tam bezpieczenstw. Nalezy sie jednak zastanowic do jakich poredkosci, jakim stylem itp.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dolnej parti pomyślałem i już kupiłem bojówki lotnicze a do tego kupuje ochraniacze.

 

jeden kumpel powiedział że w Buzerze przy wiekszych predkosciach bedzie niewygodnie :icon_biggrin: a mam zamiar go zakładać pod coś ;) Tzn podkoszulka-Buzer- (Kurta bądź bluza) zależnie od pogody ;)

 

Jak wspominałem ma to być pierwszy moto do nauki, Nie będe uczył sie na NSR bo wsiąde na większy 4t i znów nauka więc chce sie uczyć odrazu na 4t, i hmmm ja go kupuje do turystyki typu zwiady ze znajomymi nad jezioro i Niedaleko mnie jest droga 1xx zakrętów i 5 jezior na zachodniopomorskim ... a jak troche pojeżdże chce sie na placu nauczyć prostego stunu na tylnie .. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, lepsze to niz nic, ale glupio robisz... taki buzer jest dobry to tego Twojego stuntu ale jak stoisz w miejscu - wolne gumy, cyrkle no hander i inne trudne technicznie sprawy, a to Ci nie grozi przez kilka sezonow. Jak juz sie nauczysz jezdzic, to bedziesz robil moze szybkie gumy i stopale wszystko przy sporej predkosci, kazdy upadek to bedzie dlugi szlif, przed czyms takim buzer nie chroni, lepsze bedzie kazda kurtka skorzana. No nic, Twoje zdrowie, pozostaje zyczyc jak najmniej gleb.

 

P.S. http://moto.allegro.pl/item367326096_bojow...gratis_xxl.html - mam nadzieje, ze to nie te bojowki, bo beda Ci latac jak worki kartofli

Edytowane przez zonq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładasz 50- 100 zł i masz już konkretną zbroję TSCHUL'a albo DATEX'a :)

 

Tego nie kupuj :clap:

 

 

https://ssl.allegro.pl/item360910898_buzer_..._new_2008_.html

 

http://allegro.pl/item333064063_buzer_zbro...rewelacja_.html te to rewelka i w niskiej cenie :lalag: :bigrazz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojówki od tego bana tylko inny typ :clap:

 

Tak wiem co sie dzieje, czyli mówicie buzer pozniej a teraz kupić skóre na moto ?

 

a Teraz jaką skóre na moto żeby nie przewyższyła wartości moto bo to będzie śmieszne xD

 

marcinn72 do jazdy, spokojnej jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinn72 do jazdy, spokojnej jazdy mrugacz.gif

 

to po co ci jakiekolwiek ochraniacze....

 

zawsze mi sie wydawalo ze ciuchy kupuje sie na wypadek wywrotki - nie daj bog na dzwona i jeszcze nie wlyszalem zeby ktos nastawial sie na

 

wywrotki, spokojne dzwony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nauki, ale z mysla juz o czynnej jezdzie przez pare sezonow kupilem sobie kurtke Scorpion EXO All-in. Wiem, ze malo znana firma u nas, ale postanowilem zaryzykowac. Kosztowala mnie 320$ plus wysylka. PODOBNO jakosc i wyposazenie na najwyzszym poziomie, ale to sie okaze za kilka dni, jak kurtka do mnie dotrze :icon_mrgreen: Ze stanow szla dwa dni, a teraz juz szesc dni idzie poczta polska... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co sie dzieje ze zwykłymi spodniami podczas szlifu??

wtapiają się w skórę, dosłownie!!

 

spoko, te bojowki sa z bawelny, topia sie tylko sztuczne tkaniny, bawelna po prostu przy zetknieciu z asfaltem zdematerializuje sie, nie powodujac dodatkowych szkod ;)

 

5OWIK kup obojetnie jaka skore z ochraniaczami, na pewno w Twoim przypadku bedzie lepsza niz ten watpliwej jakosci buzer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dokładnie taki sam buzer w sklepie i powiem wam że na żywo wygląda jeszcze gorzej. Warto za niego zapłacić może 50zł ale nie 200zł. Bardzo tandetnie wykonany, jak już koniecznie chcesz buzer to faktycznie dozbieraj kasy, bo ten z linku reprezentuje sobą wykonanie i wygodę mokasynów z bazarku za 19zł od chińskiego handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...