Skocz do zawartości

Ehhh mój niecodzienny wypadek


vinyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzialo sie 2 tyg temu, ale mialem operacje i dopiero teraz mam mozliwosc i jestem w stanie o tym napisac. Jechalem NA MATURE ! w garniturze itp moim motorkiem, zwykla 125 na razie. W ostatnim momencie mlody koles w BMW wymusil pierszenstwo i uderzyl we mnie. Wstaje, garniak podarty, wszystko we krwi, noga boli, ledwo chodze, ide do kolesia, a on w pisk i długa. Wzialem nr (oczywiscie jak kogos prosilem o pomoc np zapisanie nr tablic, obmycie twarzy kazdy spierdal bez slowa, a w sklepach do mnie ze jestem pijakiem). Wzialem stopa i pojechalem na mature, dyrektorka jakims cudem mnie dopuscila, napisalem w godzine wszystko (fizyka z ktorej problemow nie mialem) i juz kolesie z komisji mnie musieli wyprowadzic bo sam nie moglem wstac. Karetka do szpitala, okazuje sie ze zlamana miednica. Dzis po 2 tyg lezenia wyszedlem, mam sruby w miednicy, chodze na razie o kulach ale wszystko ma byc OK. Sprawca zostal zlapany. Nie mial zadnych dokumentow w tym OC. Zastanawiam sie jak to bedzie z odszkodowaniem, motorek skasowany. Ehh takiego pecha mialem ;/

Edytowane przez vinyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje ci. Kolejny kretyn w puszcze, pewnie do tego mlodzik, nosz rece opadaja :icon_evil:

Mam nadzieje ze kolesia w sadzie naucza rozumu, i poniesie kare za swoje czyny.

No to wracja szybko do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, co najwazniejsze matura poszla dobrze. Balem sie ze nie dopuszcza mnie, bede mial rok w plecy a przy okazji wojo czy cos, ale okazuje sie ze jest paragraf na nagle wypadki i mialbym dod. termin. Tylko ze o tym sie nie mowi. A koles caly czas w areszcie, dopiero niedlugo sie do wiem co i jak jesli chodzi o formalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] mlody koles w BMW wymusil pierszenstwo i uderzyl we mnie. Wstaje, garniak podarty, wszystko we krwi, noga boli, ledwo chodze, [...] Wzialem stopa i pojechalem na mature, dyrektorka jakims cudem mnie dopuscila, napisalem w godzine wszystko (fizyka z ktorej problemow nie mialem) i juz kolesie z komisji mnie musieli wyprowadzic bo sam nie moglem wstac. Karetka do szpitala, okazuje sie ze zlamana miednica. [...]

O ja pierdziu, co za determinacja. Dobrze żeś cały. Wracaj do zdrowia.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za shit ... mam nadzieję że facet za to beknie. O odszkodowanie bardzo się nie martw bo jest coś takiego jak Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, trzeba się u nich postarać o wypłatę a potem oni w drodze regresu ściągają to od sprawcy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cała ta historia jest niezła,ale chbya nie jest tak zle jak po 2 tyg cie wypuscili ze szpitala po złamaniu miednicy. Srednio to trzeba z miesiać lezec jak nic.

Z jaką predkoscią uderzyłeś?? Zapodaj fotki moto jesli mozesz.

 

pozwodzenia pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje. Ja też niedawno miałem wypadek i cholernie cierpię szukając części i nie mogąc zasiąść za sterami swojej maszyny. Na szczęście u mnie obyło się bez złamań i bez dużej ilości krwi. Dodam jeszcze i zaznaczę że kierowcy puszek robili co mogli żeby mi pomóc, zdziwienie totalne ale przynajmniej widać że coś się poprawia jeśli chodzi o moto w pol. Co zrobiłeś z motocyklem po wypadku skoro na maturę pojechałeś stopem? Możesz dokładniej opisać co się stało, jak doszło do wypadku?

 

Szybkiego powrotu do zdrowia i do moto!

Edytowane przez SuleY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abys jaknajszybciej wylizal sie i nie pozostaly Ci zadne dlugotrwale sktki.

 

A Sk****elowi wstrzymalbym mozliwosc robienia ( wydania ) PJ dozywotnio.

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kto by pomyslal ze nasza polska mlodziez ma taki zapal do nauki :crossy:

 

a teraz na powaznie kurcze stary taki poturbowany i napisales mature i zdales!!!

 

jestes wielki :)

 

szybkiego powrotu do zdrowia i na droge na nowym lsniacym motongu:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chłopie wymiatasz :crossy:...pewnie ludzie dziwnie na Ciebie patrzyli w klasie co?? ;>

 

całe szczęście że wszystko jest ok, i mam nadzieje ze miednica ladnie sie zagoi..powrotu do zdrowia i powodzenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...