Skocz do zawartości

JÓZEFÓW, OTWOCK, OKOLICE


marchewa1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mały OT ale szukam dobrego mechanika na linii otwockiej ? ... znacie może kogoś godnego polecenia Panowie?

 

ja też, ja też (szukam). polecano mi w wawrze koło wiaduktu. jednak różnica w cenach jest lekko mówiąc duża. za wymianę płynu hamulcowego, oleju w lagach i oleju/płynu od wspomagania sprzęgła w wawrze 400 zł + materiał :) . w warsztacie w broniszach zapłaciłem 219 zł za wszystko :D .

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, ja też (szukam). polecano mi w wawrze koło wiaduktu. jednak różnica w cenach jest lekko mówiąc duża. za wymianę płynu hamulcowego, oleju w lagach i oleju/płynu od wspomagania sprzęgła w wawrze 400 zł + materiał :icon_mrgreen: . w warsztacie w broniszach zapłaciłem 219 zł za wszystko :banghead: .

pozdrawiam

m.

Serwisowałem Draga u Valdiego w Radości - tel 604 519 770.

Motocykl chodzi po przegladzie jak zegarek i niezbyt drogo, ale mało punktualny jest. Poza tym facet żyje motorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, tez (obecnie) zamieszkuje w Otwocku a konkretnie w Świdrze, jak czas pozwoli (mam dwoje dzieci wiec z czasem krucho) ;) to chetnie bym z kolegami polatał. Pozdrawiam

 

 

Ps. moze ktos z was bedzie cos wiedzial na ten temat :/ http://forum.motocyklistow.pl/MOTOCYKLISCI...Y--t103164.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam koledzy. Co prawda mieszkam troszke dalej ale codziennie smigam na tej trasie do pracki wiec moze sie czasem widujemy. Latam wałem i skrecam w trakt lubelski, tankuje prawie zawsze na BP w miedzylesiu-jakos przypasowalo mi tamto paliwko.

Pozdrowionka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Koledzy(żanki) z okolic Józka.

Czy ktoś z Was wybiera się ;) na motoparty w Bydgoszczy?

Ja, tak a właśnie straciłem towarzysza podróży (nie zdążył poskładać do kupy bike-a i coś tam spalił a sklepy pozamykane wrrr).

Jeśli ktoś się wybiera lub zbiera się jakaś grupa to dajcie namiar - chętnie się przyłączę.

 

Pozdrowionka,

Erni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam sąsiadów!

 

Ja mieszkam w Międzylesiu. Od sierpnia śmigam czarno-srebrnym M800 :notworthy:

 

Chętnie spotkałbym się z kimś z okolicy i nawiązał nowe znajomości :notworthy:

Z moich znajomych to mam tylko jednego kumpla "zarażonego" motocyklami, ale on mieszka w centrum i rzadko mamy okazje razem pojeździć.

 

Co prawda z czasem jest różnie - wiadomo: praca, rodzinka, dziecko itd.... ale może jakoś uda się kiedyś zgrać na małego spota :notworthy:

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

Chętnie umówiłbym się z Wami na jakieś śmiganko, może nawet jeszcze w przyszłym tygodniu t.j. sobota lub niedziela(ciekawe jak będzie z żoneczką/ brrr).Dzisiaj jeździłem ale nie miałem towarzystwa a chętnie poznam nowych Riderów z mojej okolicy.

 

 

Mario, (tel.697 727 447)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam :icon_mrgreen:

 

Fajnie, że jest odzew :buttrock:

 

Ja dzisiaj też trochę pośmigałem.

Zrobiłem traskę: Międzylesie - Góra Kalwaria do kumpla. Tam dość długa przerwa, potem Góra Kalwaria - Kołbiel - Zakręt - Kołbiel - rondo przed G.Kalwarią - Międzylesie (nadwiślanką).

W sumie coś około 150 km :clap:

 

Trochę zmarzłem ale co tam, frajda pierwsza klasa... :buttrock:

 

ciekawe jak będzie z żoneczką/ brrr

 

No właśnie z tymi żoneczkami jest różnie :wink:

Najczęściej ciężko. Ja dziś po powrocie musiałem wysłuchać tekstów z stylu: "gdzieś ty tyle czasu był, ja tu umieram ze strachu itp...." :cool:

 

Kiedyś, jeszcze przed kupnem moto, zapytałem się jednego gościa czy M800 ma jakieś wady - powiedział:

 

"Tak, jedną, ale poważną - zanik życia rodzinnego ... " :eek: :icon_razz:

 

Potwierdzam :wink:

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam :crossy:

 

Fajnie, że jest odzew :crossy:

 

Ja dzisiaj też trochę pośmigałem.

Zrobiłem traskę: Międzylesie - Góra Kalwaria do kumpla. Tam dość długa przerwa, potem Góra Kalwaria - Kołbiel - Zakręt - Kołbiel - rondo przed G.Kalwarią - Międzylesie (nadwiślanką).

W sumie coś około 150 km :crossy:

 

Trochę zmarzłem ale co tam, frajda pierwsza klasa... :buttrock:

No właśnie z tymi żoneczkami jest różnie :wink:

Najczęściej ciężko. Ja dziś po powrocie musiałem wysłuchać tekstów z stylu: "gdzieś ty tyle czasu był, ja tu umieram ze strachu itp...." :icon_razz:

 

Kiedyś, jeszcze przed kupnem moto, zapytałem się jednego gościa czy M800 ma jakieś wady - powiedział:

 

"Tak, jedną, ale poważną - zanik życia rodzinnego ... " :crossy: :icon_razz:

 

Potwierdzam :wink:

 

Jak mówię że wyjeżdzam motorkiem to w moją żoneczkę wstępują złe moce i nie wiem czy jechzć czy zostać.Najczęściej wyjeżdżam.I dwa dni mam z głowy.

 

 

swoją drogą gratuluję sprzętu, też mi wpadł w oko i myślę o tym by wkrótce zmienić.Ale to przyszłość .

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...