Skocz do zawartości

Dzwon na gsxf 750 i co teraz????


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam maly problem, niedawno kupilem sobie moto i po kilku set kielometrach po prostu nie wyrobilem na wakrecie, cale szczescie ze poszedlem w row a nie zadne przydrozne drzewo ale to nie wazne, problem mam z motorem bo troche plastikow mi sie polamalo praktycznie zaden nie jest nieruszony, i po czesciowym rozejrzeniu sie po allegro wyliczylem ze moze lepsza i tansza bedzie przebudowa moto na streeta

co teraz zrobic czy kupowac na inne plastiki czy moze jednak pobawic sie i przebudowac troche moto na streeta.jak mialby ktos ciekawe pomysly jak z suzuki GSXF750 1998r zrobic cos ciekawego to prosze o kontakt,a moze zna ktos zaklad lub serwis co sie zajmuje takimi przerobkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa sie pytanie - czy ktos potem odkupi od Ciebie moto przerobione na streeta ? :) Swoją drogą, czy do jazdy są potrzebne wszystkie plastiki ?

Na Twoim miejscu, jeśli technicznie/silnikowo po wypadku jest ok, to uzbroiłbym sie w cierpliwość, włączył na alledrogo subskrypcje na wszystko co moze miec zwiazek z Twoim moto i próbówał poskładać te owiewki.

 

A moze da się Twoje jakoś pospawać/pokleić ?

 

No chyba ze zamierzasz bawić się w stunt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładaj moto do kupy bo jak zrobisz z jajka streeta to sie chyba zalamie :) Przeciez to moto zupelnie nie nadaje sie na streeta(rozstaw osi oraz waga robia swoje)...chyba ze stary GsxF ale skoro mowisz iz to jest 98 rok to odpada.

Zbieraj moto do kupy :)

 

P.S

Robienie streeta z Jajka to mniej wiecej to samo jak przebudowa Electry Glide albo Gold Winga do wyscigow

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

street.. czemu nie :clap:

tym bardziej że mam wrażenie, że założyciel tematu miał na myśli przebudowę nie do stuntu, ale raczej coś w stylu Naked-bike... moto bez owiewek wcale nie jest takie brzydkie, nieco przypomina bandita (z daleka oczywiście :biggrin: )

jeśli nie masz kasy teraz na owiewki to może być nawet tymczasowe rozwiązanie: koszt lampy(świecącej na drogę, a nie ufo z halogenami łazienkowymi :flesje: ) 200zł+ kierunki jakieś 100zł i gitara, do tego jakieś lusterko z bajzlu i możesz latac do czasu skompletowania owiewek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogoloc go z tego co polamane, obserwuj allegro i powoli kompletuj nowe plastiki jak sa Ci potrzebne do jazdy. Wazne zeby moto prosto jezdzilo, no i jakas czacha z owiewka by sie przydala, daj fotki jak to wyglada moze nie jest tak strasznie. Robic streeta czy stunt psa z jajka mija sie z celem bo toto zupelnie nie do gumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku przeróbka na streeta miałaby pewnie polegać na zakupie lampy za 130 zł z dwoma żarówkami halogenowymi :P

 

a tak na serio to nie panikuj, weź usiądź na spokojnie i może nie jest tak źle jak sie wyaje na pierwszy rzut oka.

 

Znajomy w zeszłym roku zaliczył szlifa z wjazdem pod auto na VFR 800, moto wyglądało tragicznie a suma sumarum owiewki ładnie mu posklejali, lampe kupił za niezły pieniądz na ebayu i moto wygląda lepiej niz przed glebą :flesje:

 

także głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może tu. Skoro koles ma do AUGUSTY to czemu by nie miał mieć do jajka (w końcu wiele modeli ma). Zadzwoń zapytaj i bedziesz wiedział, patrząc na ceny to nie jest tak źle, a malować to i tak musisz nawet jak kupisz używane bo raczej nie znajdziesz takich jak były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet po głowie chodzi jeszcze ... widziałem kiedyś na allegro KATANA 600 odpowiednik z USA, z lat gdy juz w Polsce nie był dostepny nówka, sprowadzony z USA po szlifie z przebeigiem 2.5 tyś. tył motocykla był prawie seryjny, a przód... przednia owiewka z lampa w carbonie, tak samo kierunki, lusterka, do tego szeroka kiera już nie pamietam z czego i elektroniczny uniwersalny licznik z obrotomierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może tu. Skoro koles ma do AUGUSTY to czemu by nie miał mieć do jajka (w końcu wiele modeli ma). Zadzwoń zapytaj i bedziesz wiedział, patrząc na ceny to nie jest tak źle, a malować to i tak musisz nawet jak kupisz używane bo raczej nie znajdziesz takich jak były

August, to król był, a motocykl włoskiego producenta Agusta.

 

http://cgi.ebay.pl/Suzuki-GSXF-600-750-199...1QQcmdZViewItem

 

http://search-desc.ebay.pl/search/search.d...ntrypage=search

 

Jak widać jest tego trochę. Po prostu, trzeba wyłożyć kasę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczescie ze poszedlem w row a nie zadne przydrozne drzewo ale to nie wazne

 

No wiesz........., do listy wydatków (plastiki, lampy) dorzuć jakieś 50zł na książkę Hough'a "Motocyklista doskonały".

Piszę to bez żadnej złośliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki dzieki za rady i informacje gdzie moge znalezc te czesci :flesje:

 

mam jeszcze pytanie czy ktos widzial lub posiada zdjecia ciekawie zrobiobego gsxf

chodzi mi o to ze jak juz bedze kupowal owiewki to chcialbym troszke go przerobic zeby motorek nabral smaczku i ladniejszego wygladu, takiego co przykowa uwage.

Chcialbym miec niepowtarzalne GSXF macie jakies foty ktore by mnie ukierunkowaly albo moze znacie serwisy zajmujace sie takimi sprawami

bedze wdzieczny

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...