Skocz do zawartości

Wszystko o KTM EXC 400/450/520/525


Rekomendowane odpowiedzi

Uff, udalo sie odkrecic, jeden problem mniej. Opukałem , podgrzalem opalarka i powoli krecilem. W koncu szlo coraz lepiej, po wykreceniu czyszczenie i smarowanie, kilkukrotne wkrecenie i wykrecenie w kapieli oleju i jest jak nowe :] Nie podejrzewalem, ze te sruby moga sie tak zapiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cacek już stoi długo na Allegro. Te 75 koni to już w ogóle cud bajka, tak samo jak 360'tka z 72km albo wr360 pod 65kucy. Skąd Ci ludzie biorą te liczby ?

 

Nie czytałem jakie masz doświadczenie i czego oczekujesz ale wiedz, że ten model nie jest popularny więc części będziesz miał niewiele albo drogie a druga sprawa. Pogadaj z człowiekiem Hacker33 na forum supermoto, on da Ci najlepsze informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty eksploatacji takie straszne ? Powiedzmy ze zrobie w sezon 5 tys km jakie pieniadze tak na oko bede musiał przeznaczyc na servis ?

Jakie sa koszty w 2t przy takim przebiegu na sezon ?

 

tu dobre porównanie: http://forum.motox.pl/viewtopic.php?p=180614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem jakie masz doświadczenie i czego oczekujesz ale wiedz, że ten model nie jest popularny więc części będziesz miał niewiele albo drogie a druga sprawa. Pogadaj z człowiekiem Hacker33 na forum supermoto, on da Ci najlepsze informacje.

z częsciami nie ma najmniejszego problemu bo 250/300/360/380 to w 99% to samo

 

moto całkiem fajne, potargowac się i mozna brac, nawet jak ten 1000zł trzeba będzie pomnozyc x3(bo tak prawdopodobnie będzie) to ciągle nie ma dramatu bo za 6k+ jest pewne moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam - poszukuje KTM-a EXC 450 lub 525 - interesuje mnie zadbane i dobrym stanie moto, znalazłem coś takiego :

 

http://a-mpobiedziska.otomoto.pl/ktm-exc-450-M3518637.html

 

czy możę miał ktoś przyjemność go ogladać powiedzcie mi co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - poszukuje KTM-a EXC 450 lub 525 - interesuje mnie zadbane i dobrym stanie moto, znalazłem coś takiego :

 

http://a-mpobiedzisk...0-M3518637.html

 

czy możę miał ktoś przyjemność go ogladać powiedzcie mi co sądzicie?

Jeśli to jest faktyczny przebieg to warto. Motocykl po zdjęciach wygląda ładnie i dodatków ma na sobie za ładnych pare tysięcy. Reszta wyjdzie na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...