Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy okazji - panicznie boję się pierwszego razu na deszczu. :banghead:

 

Widzisz to tez wplywa na psychike i w razie omylki czy pomylenia biegu, o przypadkowym zaklinowaniu palcow na klamce hamulca czy ruchu manetka nie wspomne

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu nie wierze, w prowokacje typu "a mój kumpel to ma 17 lat i erłana,". Szkoda klawiaturę niszczyć na tego typu posty. Przecież to widać na pierwszy rzut oka że gość gra. Ciekawe swoją drogą jakie emocje powodują, że takie bzdury niektórzy piszą...

 

Ja np ostatnio kupiłem 2 silniki turboodrzutowe Pratt & Whitney, takie jakie były montowane w F-15, zastanawiam się tylko czy się do karta, którego składam nadadzą...poradźcie coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo nie no mam 23 lata-zaraz poprawie profil... Wiesz tylko ja zacząłem od MZ, potem CB, RR, XX a to to od dosłownie kilku dni ;-) W wieku 17 lat nie dostałbym, czy nie pozwolono by mi na kupno czegoś więcej jak ten Nighthawk (cebula to w polu rośnie tak na marginesie). Tyle wynegocjowałem wówczas z ojcem, który się na tym zna. W zasadzie to się b dobrze stało, bo nigdy nie miałem problemów przez motocykl, żadnych nie przyjemności itd...dlatego wiem, że po prostu łatwiej zacząć od słabszego motocykla.

 

pozdr

Edytowane przez rYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... (ABS mam w prawej ręce :icon_twisted: ).

 

Rozumiem, ze pozwoliles tu sobie na aki zart :icon_mrgreen:

 

ja w tym roku w marcu kupiłem swojego GSX i jeszcze śmigam :buttrock:

 

O ile znam realia to i owszem moze sie zdarzyc, ze 17 latek moze miec motocykl, jednego tylko nie rozumiem, jak rodzice moga zgodzic sie na to abys nielegalnie smigal nie majac uprawnien, widac musiales im niezle zalesc za skore i chca sie Ciebie pozbyc, inaczej nie potrafie tego sobie wytlumaczyc. Mimo tego ciekawy jestem ile nim juz nakreciles.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę generalizowac, ale jakoś czuję przez skórę, że opowieści nastolatków w wieku 14-17 lat o tym, że posiadają i jeżdżą motocyklami za kilka /naście/ tysięcy z mocnymi silnikami, w większości wypadków są wyssanymi z palca przechwałkami i pobożnymi życzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo o Tobie mogę mówić

No, kolego, piszesz jakąś lokalną wersją języka polskiego, a na zwróconą uwagę, zresztą dośc grzecznie, obrażasz się i niegrzecznie reagujesz. Zacznij korzystac ze słowników i nikt Ci uwagi nie zwróci. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...