Skocz do zawartości

Naprawa alternatorów


asersan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Po atrakcyjnych cenach naprawiam alternatory motocyklowe, mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie wiec nie jest to jakaś chałupnicza robota.

Na naprawiony alternator udzielam 1roku gwarancji.

istnieje możliwość wystawienia FV.

Wystawiona też jest informacja na allegro w odpowiednim dziale (mój nick to otomeko)

Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt

email- [email protected]

tel. 505 996 993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi to kazdy warsztat zajmujacy sie przewijaniem uzwojeń silników.

 

Cenna naprawy też nie jest duza np. za naprawe elektroni skuterka zapłaciłem 30zł;|

 

Taaa... Kazdy zaklad wie jak to zrobic do momentu wziecia kasy. Mnie tak zalatwili z rozrusznikiem. Oddalem SPRAWNY rozrusznik do RYTUNOWEGO przegladu przed sezonem. Efekt taki, ze rozrusznik nie kreci, a ja wczoreaj zanioslem go z reklamacja po raz szósty!! Moto stoi nieodpalone od tamtego roku. O zwrocie kasy nie chca slyszec, bo "nie naprawiamy rozrusznikow motocyklowych". Oczywiscie jak przed oddaniem pytalem czy go sprawdza to nie bylo problemu.

Zaplacilem 150zł a teraz jestem bez moto, bez kasy i z widmem zakupu nowego rozrusznika (uzywka ok. 400zł, nowy w salonie prawie 2k! )

 

Więc jesli ktos jest pewny tego co roi, a nie tylko mu sie wydaje to warto rozważyć taką propozycję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna wysłać do Ciebie alternetor do przewiniecia np. poczta lub kurierem?

 

Podaj jakis namiar do siebie.

 

 

pocztą bedzie taniej, tylko sprawdź czy oby na pewno jest to wina uzwojenia. dane do wysyłki podam na pw.

 

jeśli chodzi o rozrusznik zapytaj w federacji konsumentów co można z tym fantem zrobić

 

Zrobi to kazdy warsztat zajmujacy sie przewijaniem uzwojeń silników.

 

Cenna naprawy też nie jest duza np. za naprawe elektroni skuterka zapłaciłem 30zł;|

 

zależy od budowy uzwojenia, wiec jeśli sie nie znasz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowy uzwojenia to jest jakas bardziej kłopotliwa budowa?

 

 

Tak, bo ważna jest koszulka drutu który pracuje w gorącym oleju a w singlach dodatkowo jest poddany dużym wibracjom.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos zrobi to dobrze zabepieczy przed olejem,wibracjami i bedzie pracowalo latami w oleju ,którego temp. znacznie przekracza temp. wrzenia wody cena 150 jest rozsądna ! teraz kwestia gwarancji i wiarygodnosci (material jakim zaleje uzwojenie,jakosc nawijarki,jakosc przewodu nawojowego)... na to trzeba popracowac albo oddac na ryzyko .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...