Skocz do zawartości

konsekwencje wypadkow...


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Hehe, no poniekad to znam :]. Jak fruwalem nad VW Touranem w Anglii to dostalem w podbrzusze :icon_evil:. Ale chyba nie wyrznalem jajcami, bo nie bolalo az tak :]. Na drugi dzien natomiast i przez kilka dni potem jajca mialem fioletowe :banghead:.

 

Pzdr

 

 

Ja przy dzwonie miałem dokładnie to samo, wszystko wporządku, nic mnie nie bolało a gdy wszedłem do wanny to się troche przeraziłem, na szczęście wszystko wróciło do normy. Ale CBRa ma wyższy bak niż GPZ i też zastanawiam się nad jakimś ochraniaczem bo przy dzwonie różnie może być a klejnoty ma się tylko jedne :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale CBRa ma wyższy bak niż GPZ

GPZ może i ma niższy zbiornik, ale uwierz, że da się w nim zrobić wgniecenie podobne do prezentowanych na fotkach z linków... Niestety sam się o tym przekonałem, ale ilość (2) się zgadza i raczej sprawne :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ drodzy Panowie... z jednym też można... dalej jeździć na moto (oczywiście)

 

tak? a później będzie wina ze motocykl znosi w stronę gdzie te jajko jest... czemu bo drugiego brak:] wole mieć dwa dla lepszego bansu, balansu itd:D

 

historyjka z życia wzięta. znajomy dał przewieść sie swej dziewczynie na kt750 z koszem (siedział za nią), zatrzymując się bez uprzedzenia wrzuciła wsteczny i troszkę narowiście zaczęła cofać, a że teren nie równy znajomy odczuł to na klejnotach.. a żeby nie było za mało wrzuciła potem jedyne bez uprzedzenia gdyż on poprawiał siedzenie i ponownie zahaczył klejnotami tym razem o podporę rąk, widok taki że aż ja usiadłem bo poczułem ból w kroku.. poszkodowanym wiadomo kto się zajął od razu więc nie było większych problemów:D

 

Mężczyźni są genetycznie nieprzystosowani do jazdy motocyklem ;)

:wink: :wink: :wink:

 

 

hmm ciekawe, słyszałem ze kobieta samowystarczalną potrafi być, więc jeżeli faceci nie przystosowani są do jazdy motocyklem to dla koleżanki w ramach stabilizacji mogę jakiegoś fikuśnego baczka zrobić :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ochraniacz na bak coś w tym guście:

http://www.joemonster.org/art/8876/Rower-d...iwego-mezczyzny

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy takie fajne

Fajne to mało powiedziane.... Bossskie! :clap:

 

 

hmm ciekawe, słyszałem ze kobieta samowystarczalną potrafi być, więc jeżeli faceci nie przystosowani są do jazdy motocyklem to dla koleżanki w ramach stabilizacji mogę jakiegoś fikuśnego baczka zrobić :) :crossy:

Hehehe. chętnie zobaczę projekt :biggrin:

 

Ale poważnie, Panowie - dbajcie o siebie! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZAPODAJ FOTY :icon_biggrin:

 

:)

 

Nie dla psa kiełbasa :icon_biggrin: ;)

 

Ps. weź skarbonkę i idz po świerszczyk :buttrock: , gdyż Twoja noc może zostać zagrożona bezsennośćią :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co chłopaki proponuję dokładnie baczki z rana wypolerować. Może zmniejszone tarcie zmniejszy szance powstania poważniejszego urazu :icon_biggrin:

 

Polerowanie klejnotów też nie zaszkodzi :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. weź skarbonkę i idz po świerszczyk :buttrock: , gdyż Twoja noc może zostać zagrożona bezsennośćią :biggrin:

 

VIPER... W dobie internetu każesz chadzać po świerszczyki :) :) ;) :buttrock:

 

Ci co jeżdżą na moto mają twarde jaja i dupę, więc po co ten temat.

 

Pzdr.

 

:clap: :biggrin: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...