Skocz do zawartości

Tuning


Rekomendowane odpowiedzi

ten ktos to MODEST

 

 

ja to np naklejam naklejke Akrapovica albo BULL racing i normalnie od razu czuje jak moto lepiej sie zbiera

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można pomalować jakąś dobrą farbą główki śrub np. od silnika ( najlepiej jakimś mocnym kolorem ). Może nie doda 5km ale fajnie wygląda :) Albo jakaś lampa nowa do przodu.

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowie "kolorowe" piasty, felgi, ciekawa okleina, jakaś fajna lampa itd, itd jedym słowem taki zabieg przewyższa wartość moto :) ale będziesz miał mocniejsze piasty hah:D

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zafunduj sobie tuning zawieszenia swojego motocykla. Firma JR TUNING z Holandii specjalizuje się między innymi w tuningowaniu zawiewszenia w motocyklach crossowych. Za naszym pośrednictwem możesz sprawić,że twój sprzęt lepiej poradzi sobie w terenie.Tuning polega na zastąpieniu seryjnych sprężyn wyczynowymi oraz poprawieniu charakterystyki tłumienia."

 

Ktoś to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modest- nie dyskryminujmy go tylko za to,ze ma innej klasy motocykl niz my :)

Co do tuningu swojego motocykla wizualnie powiem tak:nie spiesz sie skoro masz zmienic na setke tego kmx'a bo po zmienie raczej bedą Ci w glowie remonty,a nie malowanie felg czy naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modest- nie dyskryminujmy go tylko za to,ze ma innej klasy motocykl niz my :icon_twisted:

Co do tuningu swojego motocykla wizualnie powiem tak:nie spiesz sie skoro masz zmienic na setke tego kmx'a bo po zmienie raczej bedą Ci w glowie remonty,a nie malowanie felg czy naklejki.

No ja teraz na przykład nie mam żadnego motocykla więc głupio by było jakbym kogokolwiek dyskryminował ale temat znam z obu stron bo miałem i coś pokroju KMX i crossówki z prawdziwego zdarzenia i wiem że tuning KMXa obojętnie z której strony i obojętnie w jaki sposób jest po prostu bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie ma sensu kombinować z zawiechą jak się po asfalcie lata :icon_twisted: zanim zbajerujesz jakąś pannę opowieścią o swoim zawieszeniu ta się znudzi i pójdzie do gościa co ma świecące wentylki :banghead:

Byłem parę dni temu na zlocie na Białorusi i podpowiem ci że hitem tegorocznego sezonu jest montaż w sprzęcie nagłośnienia co by można było raczyć przypadkowych słuchaczy niewysublimowaną muzyką biesiadną :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie czy wy czytacie ze zrozumieniem,czy tylko czytacie to co was interesuje,i szybko cyferki czytacie?

Zawieszenie oczywiscie chcialem zmieniac przy motorze kawasaki kx 125 badz yamaha yz 125 ,a nie przy kmx'ie ktorego zamierzam sprzedac.I nie kupuje go na asfalt tylko na tor.

 

A kmx chcialem zmienic troche wizualnie,zeby nadrobil wygladem nad stanem :)

Edytowane przez kukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kmx chcialem zmienic troche wizualnie,zeby nadrobil wygladem nad stanem ;)

 

 

I myslisz, ze jak dasz naklejke na felge i kolorowy wentyl to ktos nie zobaczy,ze sprzedajesz zloma ? :icon_razz:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze wpadlo ci troche hajsu i juz nie mozesz przezyc co z nim zrobisz.

Daj sobie spokoj z tuningiem wizualnym tylko ciułaj, bajeruj starych niech ci dołoża do młodszego rocznika i jak najlepiej utrzymanego.

Dla mnie lans to full oryginał, bo wiem ze moto nie jezdzi na podrobach czy innych zamiennikach.

A okleiny? Po co ? Przy myciu lub glebach zejda , zniszcza sie l, etc.

Jesli stan jest ok, to wyglad nie ma nic do gadania dla kogos kto kuma temat, takze nie pekaj.

Edytowane przez serwient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...