Skocz do zawartości

Czy dajecie komuś się przejechać swoim sprzętem?


Rekomendowane odpowiedzi

ja sie dałem samochodem, następnie odbierałem go z naprawy blacharki= czołówa ze słupem.

 

dlatego moto nie daje nikomu, samochodu już zresztą też.

No to musiało ci wtedy serce zaboleć, jak ktoś ci tak auto rozwalił. A co dopiero jakby to zrobił z moto, strach pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ja kilka razy swojego pozyczalem; przez te 23 lata to juz kilka koni mu zdechlo i badz co bądz nie jest za wiele wart, nie wiecej niz dobry rower. tak samo robilem ze wszystkimi demoludami.

jak juz kupie sobie to wymarzone supermoto, na pewno nie bede pozyczal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyczyc moto to owszem np tacie. Co do przejazdki to zdaza sie ze dosiądzie starszy kumpel który jezdzi na mocniejszym sprzęcie :) Ale ogólnie nie daje moto nikomu, tylko tym co mam pewnosc ze umieją jezdzic i pilnie potrzebuja albo cos w tym stylu :icon_mrgreen:

Ale ogólnie jestem na nie "dobry zwyczaj nie pozyczaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zwyczaj - NIE PORZYCZAJ xD

 

 

Ja dałem się kumplowi przejechac na moto po PARKINGU [ !!!!!!! ] a on pojechał h*j wie gdzie , wziąłem wszybko skutera kumpla i pojechałem za tym downem ....

 

... a jak go ,, dogoniłem '' to moto z rowu wyciągałem ;|

 

:icon_mrgreen:

 

No więc nigdy nie porzyczas ;p :) Ja tam ojcu moge dać sie przejechać gdzieś do lasu ;D na 1 pierdzi bez gazu więc luz ale innym NIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam kumplom daje :D ale ja to inna sytuacja bo wy macie drogie motocykle a ja mam wraki :) u mnie tylko nikt nie chce jeździć tymi moimi padłami :D :P :D :D

 

nieznajomym czy ziomom nie daje ale kumplom z mojej ekipy owszem :D no i nie daje dziewczynom bo szkoda mi żeby na moim wraku jakaś laska sie zabiła :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...