Skocz do zawartości

problem z zx12r


Rekomendowane odpowiedzi

silnik na 99% sprawny bo jest po wymianie rozrządu i regulacji zaworów .pracuje nie równo na niskich obrotach dodam ze zeby nie zgasł to mósi być powyzej 1500 rpm które są osiągalne na dość duzym otwarciu przepustnic do poziomu ponad ssanie jakies 2mm co wedłu mnie sugieruje zapchanie gazników .czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niejasno opisałeś swoją sytuację.

 

Mozliwe ze silnik łapie lewe powietrze czyli nieszczelności miedzy gaźnikami a głowicą lub złe sychro i regulacja gaźników dlatego faluje na obrotach.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niejasno opisałeś swoją sytuację.

 

Mozliwe ze silnik łapie lewe powietrze czyli nieszczelności miedzy gaźnikami a głowicą lub złe sychro i regulacja gaźników dlatego faluje na obrotach.

 

 

 

dzięki qurim

synchro i regalacja to wedłgug mnie nie , poniewaz wszystko było dobrze dopuki mi łańczuszek rozrzadu sie nie rozerwał , a teraz po złorzeniu powinno byc ok wiec zostaje nieszczelność + zapchanie sie tych cholernych otworków w gaznikach dodam ze motocykl był rozebrany przez rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się chłopie poprawnie pisać bo jeżeli tak chaotycznie poskładałeś silnik jak napisałeś swój temat to nie dziwi mnie że silnik nie pracuje poprawnie.

Zerwał się łańcuszek ale nie napisałeś czy sam na postoju czy z wysokich obrotów.

Czy zawory były wymieniane czy tylko prostowane jak to niektórzy kowale potrafią robić.

Łańcuszek rozrządu jest założony poprawnie ?

Sprawa ostatnia to gaźniki - napisałeś że po roku zmontowano silnik i nie zaglądałeś do gaźników ?

Czyszczenie kompleksowe jest konieczne.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się chłopie poprawnie pisać bo jeżeli tak chaotycznie poskładałeś silnik jak napisałeś swój temat to nie dziwi mnie że silnik nie pracuje poprawnie.

Zerwał się łańcuszek ale nie napisałeś czy sam na postoju czy z wysokich obrotów.

Czy zawory były wymieniane czy tylko prostowane jak to niektórzy kowale potrafią robić.

Łańcuszek rozrządu jest założony poprawnie ?

Sprawa ostatnia to gaźniki - napisałeś że po roku zmontowano silnik i nie zaglądałeś do gaźników ?

Czyszczenie kompleksowe jest konieczne.

 

dzieki

lancusek zalarzony poprawnie , sprawna glowica bo druga ze sprawnego silnika fachowiec zrobil to poprawnie jak mniemam gazniki przedmuchalem sprezarka ale nic nie rozkrecalem i nie jestem pewien cyz yrobiem to dobrze i mysle ye kompleksowe to to nie bylo matury z polskiego nie zdalem wiec pisze jak pisze poydrawiam umiejaczch pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że matury nie zdałeś to jescze nic :notworthy:

 

ale powiedz mi chłopie gdzie znajduje się taka super szkoła w której w ogóle dopuścili Cie do niej :icon_twisted: :notworthy:

I w jaki sposób przechodziłeś z klasy do klasy :icon_razz: :flesje:

 

Jednak widze korupcja w polsce dalej jest na wysokim poziomie bo nawet nauczyciele biorą :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że matury nie zdałeś to jescze nic :notworthy:

 

ale powiedz mi chłopie gdzie znajduje się taka super szkoła w której w ogóle dopuścili Cie do niej :icon_twisted: :notworthy:

I w jaki sposób przechodziłeś z klasy do klasy :icon_razz: :flesje:

 

Jednak widze korupcja w polsce dalej jest na wysokim poziomie bo nawet nauczyciele biorą :clap:

sam nie wiem kasprzak warszawski a cos w temacie ? pozdrawiam psyzstkich intelektow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają jak czytam takie wypociny.

9 lat po podejściu do matury nie miałeś czasu poduczyć się ojczystego języka?

Fachowiec założył głowicę i łańcuszek a potem Cię olał bo nie chciałeś mu zapłacić za uruchomienie?

Teraz szukasz darmowej pomocy na 4um?

Kto Ci powiedział że gaźniki można tylko przedmuchać kompresorem?

Pamiętam kilka lat temu był taki fachowy poradnik w MOTOCYKLU autorstwa Wł.Kwasa który nawet zamieścił fotki jak dmucha ciśnieniem po gaźnikach ale chyba miejsca trochę brakło na tekst i nie dopisał żeby po tym dmuchanie wyrzucić je na złom i nabyć nowe. To był najlepszy tekst typu jak własnoręcznie uszkodzić swój ukochany motocykl.

Podjedź do warsztatu motocyklowego i poproś grzecznie aby mechanik wyczyścił i wstępnie ustawił te gaźniki o ile jeszcze jest co ustawiać.

 

ps. A za odzywkę do młodego masz prezent w postaci 10%

Masz duże szansę wkrótce opuścić nasze 4um jak nie zaczniesz myśleć.

pozdro

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają jak czytam takie wypociny.

9 lat po podejściu do matury nie miałeś czasu poduczyć się ojczystego języka?

Fachowiec założył głowicę i łańcuszek a potem Cię olał bo nie chciałeś mu zapłacić za uruchomienie?

Teraz szukasz darmowej pomocy na 4um?

Kto Ci powiedział że gaźniki można tylko przedmuchać kompresorem?

Pamiętam kilka lat temu był taki fachowy poradnik w MOTOCYKLU autorstwa Wł.Kwasa który nawet zamieścił fotki jak dmucha ciśnieniem po gaźnikach ale chyba miejsca trochę brakło na tekst i nie dopisał żeby po tym dmuchanie wyrzucić je na złom i nabyć nowe. To był najlepszy tekst typu jak własnoręcznie uszkodzić swój ukochany motocykl.

Podjedź do warsztatu motocyklowego i poproś grzecznie aby mechanik wyczyścił i wstępnie ustawił te gaźniki o ile jeszcze jest co ustawiać.

 

ps. A za odzywkę do młodego masz prezent w postaci 10%

Masz duże szansę wkrótce opuścić nasze 4um jak nie zaczniesz myśleć.

pozdro

silnik zawiozlem sam do warsztatu by zrobili to co zrobili teraz go włorzylem i jest jak jest kilka pytań do ojców prowadzących:

1 za co te smieszne punkty

2skąd taki mentorski ton ?

3 skąd taki negatywizm ? odp. z Polski pozdro dla przyzwitych polaków i mam nadzieje ze wróca z wysp bo tu sie nic na lepsze nie zmieniło .

mimo wszytko dzieki za dobre rady dobrej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ZX12R jest przeciez zasilany nie gaźnikami a wtryskiem,wiec nie ma co czyscic ,jednakw zx12r jest sporo czujek itp.wiec mozna jeszcze raz posprawdzac czy wszystko jest podłaczone tak jak trzeba,jezeli masz odpowiedni manometr to sprawdz cisnienie na poszczególnych cylindrach,zwłaszcza ze silnik był po detonacji rozrzadu i nie wiadomo jak to ktos poskladał .Dobra rada to serwisówka w rece i sprawdzanie wszystkiego od podstaw .

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik zawiozlem sam do warsztatu by zrobili to co zrobili teraz go włorzylem i jest jak jest kilka pytań do ojców prowadzących:

1 za co te smieszne punkty

2skąd taki mentorski ton ?

3 skąd taki negatywizm ? odp. z Polski pozdro dla przyzwitych polaków i mam nadzieje ze wróca z wysp bo tu sie nic na lepsze nie zmieniło .

mimo wszytko dzieki za dobre rady dobrej niedzieli

 

Masz następne za bezczelność i albo zaczniesz myśleć albo zmień 4um bo z takim podejściem jest dla Ciebie miejsce tam skąd teraz wracają nasi rodacy tylko co byś tam robił jak nawet języka polskiego nie potrafisz szanować.

Piszesz bzdury a wymagasz mądrych odpowiedzi - czyżby nie za dużo?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz następne za bezczelność i albo zaczniesz myśleć albo zmień 4um bo z takim podejściem jest dla Ciebie miejsce tam skąd teraz wracają nasi rodacy tylko co byś tam robił jak nawet języka polskiego nie potrafisz szanować.

Piszesz bzdury a wymagasz mądrych odpowiedzi - czyżby nie za dużo?

 

troszke dystansu panie dudek bo pekniesz czekam :) na kolejne punkty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...