Skocz do zawartości

Motorynka


Szymq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak ulepszyć ??!! wszystko sie da ale gra nie warta świeczki.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie chodzi mi o to żeby sie nie sypała ale mam również 2 silnik ale całą skrzynia zjechana przyda sie jeszcze wymienic tłok pierścienia wał głowice cylek itd.. w silniku bardzo duzo czesci nowych chcesz kupic pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że możesz ulepszyć motoryne! Możesz jej wsadzić jeszcze 4 biegi, dodać dwa suwy i zrobić chłodzenie dajmy na to ciekłym azotem :evil:

 

A tak poważnie to skrzyni biegów nie dodasz, możesz zrobić polerke kanałów, skorygować trochę ich kszatałty, itd ale po co ci to? Motorynkę masz po to by się na niej nie zabić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... za dawnych czasów kupiłem juz stuningowana motorynke, która była naprawde dużo mocniejsza i szybsza niz moich kolegów... jesli chodzi o silnik to był standard tylko ze po polerowaniu (jak dobrze pamietam) i szlifie. natomiast reszta była mieszanka simsona i charta... przednia lampie miała od charta i kilka drobnostek a wydech miała skracany od simsona... było to naprawde dobre rozwiazanie bo miała bardzo ładny dzwiek... wiec jedyne co moge Ci doradzic to zadbaj o silnik i dobrze go wyreguluj, a jak juz to zmien jak u mnie to było wydech. Jak juz wyzej napisali koledzy nie ma sensu i mozliwosci wstawic np 3 biegowej skrzyni... jedyne co to wiem ze silniki po drobnych przeróbkach pasuja od WSK i od Rometa 3 biegowego tych z silnikiem jawoskim (ogar3, pospolicie jawka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...