Skocz do zawartości

HONDA CB 360 P


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze primo- Granat jesli chcesz kupic tego sprzeta- celem exploatacji- szczerze odradzam- byl mniej wiecej 2 razy gorszy od serii: CB 250/350- m.in tego nieslawnego goscia co mial przerobiona na wyscigowke 250-tke.

Po drugie primo- trudniej dostac do niego czesci- nie kupisz nigdzie zestawu tlokow z pierscieniami- a do 350 sa...jeszcze...

Newralgicznym punktem 360-tki sa: napinacz lancucha rozrzadu, pompa olejowa typu trochoidalnego, no i ladowanie...

A tak wogole to polecam wszystkie strony wejdz w wyszukiwarke i szukaj: vintage japanese motorcycle/ CB Sohc, Sohc club itp...a i jeszcze www.vf750fd.com wejdz w classic brochures i inne takie...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze juz go kupiłem:-)A nawet jezdziłem, a newralgicznym punktem był rozrusznik, a szczególnie koło łancuchowe który nie ma zabezpieczenia i spadło:-)A pierscienie mozna spokojnie dorobic, co do reszty to przedzej czy pózniej wszystko dostane kwestia kasy:-)a technicznie jest ok,i fajnie wyglada:-)bede za policjanta robił:-)

 

Acha, wielkie dzieki za serwisówki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie teges z tymi linkami bo u mnie nie działają. Zapodaj na www.wbv.pl jesli foto mnijsze niz 1550kB.

 

A co to starych CB to mialem kiedys przypadkowo kupioną (tzw. przybłęda) CB500T Twin z 1977 roku. Super moto ale za nic w świecie nie dała sie wyregulować. Koła szprychowane 19 cali, tył bęben, silnik stylistycznie podobny do dawnych anglików. Musialem sprzedać z powodu "kolei losowych". Szkoda. pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam adres sklep z częsciami do CB360 SOHC. Nie wiem czy to taka jak twoja ale z tego co wiem był tylko jeden typ 360 a bynajmniej tylko jeden model maja w sklepie. Mozesz kupic wiele ciekawych częśći np. NOWY blok cylindrów w super cenie 60GBP co równe jest 260PLN. To samo z tłokami, są nawet nadywmiarowe. Sklep ten jest graczem nr. 1 jesli chodzi o częśći do klasyków Hondy w UK.

Luknij sam, części są autentyczne a nie podróbki.

 

http://www.davidsilverspares.co.uk/parts/genuine-spares/

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nic nie potrzebuje za wyj, org. pompy hamulcowej bo jakas kiła jest załorzona i za duzo podaje, mam org, ale po otwarciu płyn hamulcowy mi sie z niej...wysypał wiec raczej nie wróze cudów, ale widze ze na tej stronce jest komplet naprawczy za smieszne pieniadze wiec bedzie dobrze:-)nawet org. lusterka mam:-) o! Głowice lewa bym potrzebował bo gwint pod swiece to juz na aby aby:-)reszta git:-)dzieki za pomoc:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...