Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

u mnie OK- sprawdziłem. kliknij na fotkę i trochę poczekaj - powiększy się...

pzdr

Dzieki też przeczytałem, ale mam nieodparte wrażenie że poza tymi dwoma artykułami był jeszcze jakiś trzeci. Ale może się myle :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

 

Czy ktoś z posiadaczy VN800 przymierzał się do przeróbki napędu z łańcucha na pasek. Wiadomo łańcuch jest trochę upierdliwy w obsłudze i brudzi piękny chrom na feldze. Poprzednio miałem Virago ,a więc wał i zero problemu. Pasek z tego co wiem jest prawie bez obsługowy i wytrzymuje ponad 30tys. przebiegu no i czysty.

Wyczaiłem w firmie SCOOTWORKS coś takiego " belt drive conversions" jest to kompletny kit do przeróbki VN800 i VN800 Clasic na pas , kit zawiera obydwa koła , pasek i nową osłonę. Cena tego kitu to 548$ nie jest to tanio , ale 30tys bez obsługi i czyszczenia i smarowania łańcucha...... Za zapasowy pasek chcą 98$ no i trzeba jeszcze doliczyć kosztu przesyłki. Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia w tym temacie, jeśli tak proszę o uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

Widywałem Cię na tym Drifterku bo jakiś czas mieszkałem w Murowanej na ryneczku, a jezdziłem Virago XV700 (garażowała w szklarni) . Dla mnie 1500 trochę duży bom niewielkiej postury ,a takie przeróbki wykonuje sobie sam, szukam kogoś kto już to zrobił i podzieliłby się opinią jak to się sprawuje , ale chyba przyjdzie mi spróbować w ciemno.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

to już wiem kto w niemieckim czajniku pomyka na virago z rana

 

a ja widziałem taką przeróbkę w niemczech

nawet opis był gdzieś w necie jak to wykonać

napisz do helmutów na formum vn 800

oni tam to już robili

 

ale to dość drogo wychodziło

 

pozdr

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...