Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

Od niedawna mam ślicznego VN. Poprzedni właściciel zamontował prostą kierownicę tą oryginalną dorzucił gratis. Nie chcę eksperymentować w przekładaniu. Czy może ktoś ma z was doświadczenie w prowadzeniu moto z taką szeroką? Warto przerzucać na oryginał? Nie miałem okazji pośmigać i osobiście wypróbować bo pogoda nie za bardzo na moto chyba że dla twardzieli. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od niedawna mam ślicznego VN. Poprzedni właściciel zamontował prostą kierownicę tą oryginalną dorzucił gratis. Nie chcę eksperymentować w przekładaniu. Czy może ktoś ma z was doświadczenie w prowadzeniu moto z taką szeroką? Warto przerzucać na oryginał? Nie miałem okazji pośmigać i osobiście wypróbować bo pogoda nie za bardzo na moto chyba że dla twardzieli. Dzięki.

 

Jezdzilem kiedys z prosta kierownica 110cm, tyle, ze intruzem. Mowiac szczerze nie bylo to zbyt wygodne.

Musisz jednak sam sprawdzic, moze masz dluzsze rece niz ja i bedzi Ci wygodnie. Przelozenie kierownicy i osprzetu nie jest az takim wyzwaniem :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

a ja powiem tak: nie ma nic wygodniejszego niż prosta kiera - co prawda ja miałem w vn 1500 (w vn 800 nie zdążyłem zmienić :clap: ). pozostaje jeszcze sprawa Twojej postury. jeżeli masz siedzieć pochylony jak na kiblu (jak jesteś niski), to wymień na oryginał, ale jeżeli dobrze się czujesz w pozycji na "latawiec" to (wg mnie) kontrola nad motocyklem jest o wiele lepsza. w moich fotach na vroc-u jest vn1500 z prostą kierą - link poniżej.

ps w 1600 zaraz nastąpi zmiana :)

 

 

dodam, że pozostaje kwestja "prostości" kiery - ja nie piszę o "patyku" tulko o b. niskiej, lekko profilowanej kierownicy.

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram :)

Szeroka, prosta kiera to sama przyjemnosc w prowadzeniu motocykla :) :clap:

Jeszcze jak nisko siedzisz, masz oparcie dla plecow to mozesz smigac dlugie traski wygodnie i relaksujaco

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem użytkownikiem takiej kiery i muszę powiedzieć, że sprawuje się fantastycznie. Motocykl prowadzi się stabilnie i znakomicie czuć przód. W mojej ocenie latawiec jest zdecydowanie wygodniejszy od różdżkarza :icon_evil: i to uczucie przy składaniu się w zakręcie. :icon_evil:

http://www.bikepics.com/pictures/1070685/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wielkie dzięki za porady. Niestety wzrostu jestem nie zbyt słusznego ( tylko 173) i dlatego trochę mnie ta pozycja za kierownicą przeraża ale jak coś nie tak to zawsze mogę zmienić na oryginał. Fakt że kiera to nie patyk. Lekko ugięta i trzeba przyznać że wygląda nieźle. Postaram się jakieś fotki dołączyć. Dzięki i aby do wiosny. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem;

Ja też śmigam na VN 800 Classic. Kochany sprzet. Zaliczyłem nim już 3 sezony i nie myślę o zmianie, mimo, że koledzy próbują wjechać mi na ambicję ze stereotypowym "powyzej litra". Uwazam, ze ten sprzet jest leprzy niż niejeden większy. No taki jestem pokrecony. Ale wracajac do tematu. Tez zastanawiam sie nad prostą kierą. Myslę, ze wtedy rozkład masy na tył i przód jest bliższy ideału.

Pozdrawiam

:icon_mrgreen: :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem użytkownikiem takiej kiery i muszę powiedzieć, że sprawuje się fantastycznie. Motocykl prowadzi się stabilnie i znakomicie czuć przód. W mojej ocenie latawiec jest zdecydowanie wygodniejszy od różdżkarza :bigrazz: i to uczucie przy składaniu się w zakręcie. :buttrock:

http://www.bikepics.com/pictures/1070685/

Pozdro

Remo a linki i przwody mialeś fabryczne czy usialeś zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...