Skocz do zawartości

Kilka dobrych słów (wreszcie) lecz przy smutnej okoliczności...


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zginął nasz kolega motonita przez głupotę 24-latki za kierownicą, która wyprzedzała na skrzyżowaniu i dwóch ciągłych gdy nasz ziom skręcał w lewo.... :D

....

Aby pożegnać kolegę, za zgodą rodziny przyjechaliśmy motocyklami na pogrzeb.Udało mi się nakłonić reportera lokalnej gazety aby napisał kilka słów o tej sytuacji i zrobił kilka fotek.

Zaproponowałem aby prześledził policyjne statystyki odnoszące się do wypadków z udziałem motocyklistów...

Efekt mnie osobiście mile zaskoczył.

Oto on:

http://img214.imageshack.us/my.php?image=artykulm4.jpg

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten pismak też posuwa na moto :clap: ,naprawde tekst ok :biggrin: tyle tylko ze ameryki nie odkrył bo taka jest prawda.

Kolegi Damiana szkoda,tym bardziej że z absolutnie nie ze swojej winy zginął.

Niech chłopak zasuwa na moto tam gdzie teraz jest :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst w porzadku, jednak przykry jest fakt ze wysilek Wasz i tego redaktora szybko zrowanowazy jeden czy drugi becfal ktory postawi na gume w ruchu ulicznym :/ ( wczoraj taki kolo mnie przelecial - malo mnie szlag nie trafil ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst w porzadku, jednak przykry jest fakt ze wysilek Wasz i tego redaktora szybko zrowanowazy jeden czy drugi becfal ktory postawi na gume w ruchu ulicznym :/ ( wczoraj taki kolo mnie przelecial - malo mnie szlag nie trafil ).

 

A ja wczoraj widziałem jak kolega po fachu startował na jednym kole ze skrzyżowania... A i bardzo mi się to podobało :)

 

Jestem ciekaw jak się ta kobieta teraz czuje, mając na sumieniu człowieka... Szkoda, że znowu nas tylu "ubędzie" z tego świata... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słuszna i cenna idea. Tylko szkoda, że 3/4 materiału zostało skopiowane z mojego artykułu...

 

Link do mojego arta: http://www.motogen.pl/artykuly/nakazdytema...typow-cz-1.html

 

Mógł chociaż wspomnieć pod koniec o zapożyczeniu z mojego arta. Nieładnie po prostu.

 

Pozdrawiam, Liza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety:/ u mnie nie daleko też na lewoskrecie był wypadek. ALe nie wiem czy na miejscu czy walczy o życie.

 

Przez lewoskręt pewnej puszki, to i ja pojawiłem się (a raczej info o tym) na Forum w dziale "Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI" :D

 

Z nieocenioną pomocą personelu medycznego (i woli/wsparciu "z Góry") również walczyłem o życie.

Udało się :)

 

Dlatego też w moich postach pewnie pojawiać się będzie "kilka dobrych słów..." dla całej ekipy medycznej, która (mimo powszechnej opinii, że motocykliści to samobójcy, dawcy itp.) starała się, bym nie został przeznaczony na "części zamienne"...

 

Jeśli jest już wątek poświęcony medykom, którym my (z własnej lub czyjejś winy) dostarczamy emocji na dyżurach, to sorry za spam w tym temacie. Na Forum jestem stosunkowo od niedawna i jeszcze nie udało mi się poznać całej jego struktury, bo ostatnio często były (lub tylko ja miałem) jakieś problemy (a to z rejestracją, a to z zalogowaniem się czy też z napisaniem jakiegoś posta - choćby w Powitalni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie: "Przeglądając dane statystyczne można zauważyć, że 6 na 10 osób rannych i 5 na 10 zabitych w wypadkach motocyklowych było poszkodowanych z winy innych uczestników ruchu drogowego niż kierowcy jednośladów."

 

jego zdanie: "Warto zauważyć, że 6 na 10 osób rannych i 5 na 10 zabitych w wypadkach motocyklowych było poszkodowanych z winy innych uczestników ruchu drogowego niż kierowcy jednośladów."

 

Dodatkowo, 6 na 10 to sa moje własne obliczenia z pewnym zaokrągleniem i "kopnięciem". A liczba 2450 to liczba, która samodzielnie obliczyłam i nie ma jej podanej na żadnej stronie w Internecie.

 

Sprawa sie chyba skończy w sądzie... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian spoczywaj w pokoju.

 

 

Sprawa sie chyba skończy w sądzie... :banghead:

Lisena daj spokój, rozumiem że prawa autorskie itd no ale on to zrobił w naszej dobrej sprawie, może nie ma wiedzy na tyle aby samemu coś napisać. Fakt że mógł się Ciebie zapytać w jakikolwiek sposób no ale wyszło jak wyszło i daj gościowi spokój jak pisze o nas dobrze bo to może być ostatni raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można mu wybaczyć.. może chciał dobrze bo przynajmniej może nie wiedział co napisać sensownego w dobrej sprawie to skopiował od ciebie.

 

Może jak już chcesz to niech w nastepnym numerze bedzie adnotacja że temat twojego autorstwa czy cos?

 

Nie ma sensu sie bawić w sąd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...