Skocz do zawartości

CBR 900RR vs Srad


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jutro mam jechać oglądać te motocykle ale do końca nie wiem co będzie lepszym rozwiązaniem,fajerem już troszkę jeździłem i wiem że to przewidywalny i bezawaryjny sprzęt, ale gdzieś w głowie chodzi mi jeszcze opcja "kup srada", jestem w kropce bo nie mam za wiele czasu, dodam że moto ma być do 13 tyś (czyli załape się na roczniki 98-00 w hondzie i do 2001 suzuki), i ma być zarówno do jazdy po mieście jak i trasa.

Proszę o opinie na temat eksploatacji, spalanie itd jak i prowadzenie i ogólne odczucia z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom. Fireblade jest jakby bardziej "user friendly" ale potrafi pokazać pazurki jak chcesz. SRAD to bardziej surowa maszyna, więcej ma wspólnego ze torem niż z drogą. Jak smigałeś juz CBR to bierz SRAD`a jak stan jest spoko. Kumpel miał GSXR600K4 a przesiadł sie na starego SRAD`a 750 (96 czy 97 rok) bo tęsknił za starym, dobrym Sradem.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie porady :icon_rolleyes:

"honda to honda"... "kup gixxera, nie będziesz narzekał"... ani słowa komentarza, porównania (swoją drogą mało kto pewnie miał okazję porównywać na jakimś rozsądnym dystansie, w różnych warunkach, itp). czyli jak zwykle :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja monotematycznie Honda to Honda nie będziesz żałował.

Bo co?Bo jezdzisz Honda??? Lubie takie teksty slepych i nawiedzonych fanatykow Hondy :)

Jak dla mnie Honda to (tylko) Honda.

 

Wracajac do tematu,w tej kasie jak dobrze poszukasz to kupisz GSXR750 z 2000/2001r. a to juz nowy model o mocy 141KM i to bylby najlepszy wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Blade będzie miał lepszy dół i będzie bardziej cywilizowany, będzie mniej palił, nie będą trzeszczały owiewki, nie będziesz dolewał oleju.

I nie będziesz dolewał paliwa,nie będziesz jezdził do serwisu bla,bla....

I Ty człowieku twierdzisz ze nie jesteś fanem Hondy??? :icon_mrgreen:

A jakie to Suzuki miałeś??? RG80 i TS125? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie suki i trzeciej juz na pewno mial nie bede. :icon_biggrin:

 

Fireblade.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym 900rr.Duże moto, mniej pali, kulturalna praca silnika,wygodne , a róznica w mocy miedzy GSXR - jak nie bedziesz uprawiał sportów stricte wyscigowych to co za roznica pare koni w tą czy w tą. Oba motocykle są mocne, gixer jest bardziej narowisty ale te motory to 2 różne standardy.

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...