Skocz do zawartości

informacja na temat kastetu


Element
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BTW - po co Ci ten kastet?

No przecież pisał - robi kolekcję. Pewnie jeszcze wtedy można się spotykać z innymi kolegami-kolekcjonerami. Np. przy okazji meczu piłkarskiego czy cośtam... :flesje:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jazda na motocyklu bez zezwolenia. Sorry musialem

jak taki chichruś mądry jesteś to się możesz wgłębić w Polskie prawo i jeśli znajdziesz antonim tego co ja napisałem to masz u mnie piwo. Znajdz kruczek prawny który by zezwalał przy aktlanym stanie prawnym posaidanie kastetu bez zezwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...
W dniu 27.04.2008 o 16:49, Element napisał:

Witam :biggrin:

 

Z tego co wiem tak mówi prawo , jednakże jak to wygląda gdy kastet posiadamy w domu ? ( jako jeden z okazów kolekcji broni np )

I jeszcze jedno pytanie , jak to jest z jego sprzedażą widziałem dziś na giełdzie samochodowej stoisko na którym normalnie były wyłożone kastety , czy w każdym przypadku posiadanie kastetu jest nielegalne ?

No Najlepsze jest to że w Polsce posiadanie kastetu jest nielegalne ale na przykład noża już nie z maczetą włącznie Oczywiście jeżeli policja nie udowodni że takie owe narzędzie nosisz przy sobie w celu popełnienia jakiegoś przestępstwa jeżeli już naprawdę miałoby się coś stać Osobiście wolałbym dostać parę razy Z kastetu niż na przykład z noża albo z maczety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...