Skocz do zawartości

GPZ nie wkręca sie powyżej 8 tyś.POMOCY!!!


nec82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów.Mój problem tkwi w tym że mój motocykl nie wkręca sie na wysokie obroty tak max.do 8 tyś,tylko moje pytanie jest takie,że miałem robiony generalny remont silnika i zrobiłem na moto po remoncie ok 500 km i zastanawiam się czy w tym serwisie nie ustawili mi gażników abym spokojnie mógł docierać moto?Powiedzieli mi ze musze zrobic 1000km i wtedy mi zrobia regulacje gażników itp.Prosze napiszcie czy to jest normalne czy poprostu jest jakas inna przyczyna???Pozdrawiam nec82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były blokowane, ale to aż dziwne że ci sie tylko do 8 kreci. Poszukaj na necie do ilu te przykastrowane sie kreca i bedziesz wiedział.

 

Ja miałem taki problem ale po czysczeniu i regulacji problem znikł, tyle że mój 60 konny to dopiero przy 7 tys to kopa dostawał, a przed czysczeniem max do 9 dochodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

Siema a ja mam taki problem gdzy kupiłem derbi pół roku temu latałem nią i też mi się nie kręciła powyżej 8-9tyś nie wiem co jest przyczyczyna wymieniłem moduł bo pisali mi na grupach ze moze byc zablokowany kupiłem odblokowany i dalej nic to samo praktycznie nie mam pomysłu co zrobic zeby lepiej było wydech seria odblokowana końcówka conti silnikowo tez seria a gaźnik to weber 12om nic o nim nie mogę więcej znaleźć nawet na necie macie jakieś pomysły zeby normalnie się kręciła do 11tyś bo wszyscy piszą że do 11 im się wkręcają a ja nie mam pomysłu co robić.

Pacjent to Derbi Senda 50 Drd Old limited edition 2003rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...