Skocz do zawartości

Kto jedzie w Bieszczady na "krótką" majówkę?


Nowy Kubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja od dawna planuje wypad w bieszczady, bo jest tam pieknie i chce tam zabrac zone ze soba, lecz wiecznie mi sie plany zmieniaja i brakuje mi czasu. W tem weekand odpada bo pracuje ale napewno chce tam jechac. Jak cos uda mi sie wymyslec to sie pisze na ta wycieczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję ustawić się po prostu 1 maja o godzinie powiedzmy 10 na stacji Shella (al. Krakowska).

A co dalej będzie to się zobaczy. Pokręcimy się po okolicy to znajdziemy jakieś spanie ;)

Ewentualnie mogę podzwonić, popytać jak z dostępnością kwater w tym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o noclegi to szukajcie w Wetlinia lub Dołzycy (zajazd Cień PRL'u)

 

 

no to sie szykuje niezłe pochlaj hard partyw tym pensjonacie z tego co widze

 

no cóż, do zobaczyska ;]

pozdro

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z szóstką znajomych (z forum tylko KaZet) lecimy na 3 dni z noclegiem w Ustrzykach Dolnych.

 

Wyjazd zaplanowany od dawna. Gapowiczom średnio wróżę ze znalezieniem ludzkiego noclegu. Pod koniec marca było już cięźko.

 

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.krosno24.pl/balony.php?podstr=impreza/program#

program Górskich Zawodów Balonowych. Z noclegami może być ciężko. Ale koło Cieniu PRL'u zawsze można namiot rozbić, choć uważam ze noce są jeszcze za zimne (zwłaszcza w Bieszczadach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z Mazowsza w Bieszczady lecimy na drugi długi łikend czyli w Boże Ciało w które rano wyjeżdżamy gdzieś z Wa-wy jeszcze nie wiem może gdzieś z Wisłostrady na wysokości Pragi później na rzymowskiego po koleżankę i w trasę przez Radom ,Rzeszów dłuższa ale lepsza trasa,na na 4 dni i wracamy w niedziele.na przynajmniej 3 motorki.Chętnych zapraszamy.Mamy zarezerwowany domek.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...