Skocz do zawartości

Ace Cafe Racer


Rekomendowane odpowiedzi

Mark Wilsmore - właściciel Ace Cafe i Nic Gale - światowej sławy brytyjski tuner i managing director w Stonebridge Motor Co. połączyli swe siły by wspólnie uczcić przypadające w tym roku 80-lecie kawiarni i 50-lecie firmy S&S. Owocem ich współpracy ma być wyprodukowanie 100 sztuk motocykli, które "...mają być kwintesencją cafe racingu i skupiać w sobie wszystko to co najpiękniejsze z tej epoki..." - jak wyraził się Mark Wilsmore w jednym z wywiadów.

Bardzo jestem ciekaw jak będzie się prezentował ten cafe racer z widlastym silnikiem o pojemności 100 kubików sześciennych (1600 ccm!) Na stronie MCN można obejrzeć pierwsze zdjęcia powstającego Ace Cafe Racer. Więcej ma być w papierowym wydaniu. Oficjalna prezentacja motocykla planowana jest na otwarcie międzynarodowej wystawy motocykli w Wisconsin w czerwcu tego roku.

Zainteresowanych projektem, odsyłam na stronę Stonebridge Motor Co.

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem juz gdzieś o tym. Mnie bardzo ciekawi ten projekt. Aż nie moge się doczekac. Ciekawy mix z tego będzie - Caff Racer z silnikiem V2. Coś jakby angielski hamburger :icon_biggrin:

 

 

A skoro już mowa o britonach to zapdaje Ci kilka ciekawych info nt. maszyn z UK bo wiem że to Twoja branża.

 

http://www.verralls.com/

 

I firma/sklep on-line trudniący się tematem Cafe Racer. Mają w sprzedaży zestaw do totalnej konwersji współczesnego T. Bonneville w rasowego Racera. Włącznie z aluminowym zbiornikiem i typową owiewką.

 

http://www.normanhyde.co.uk/index.php

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem juz gdzieś o tym. Mnie bardzo ciekawi ten projekt. Aż nie moge się doczekac. Ciekawy mix z tego będzie - Caff Racer z silnikiem V2. Coś jakby angielski hamburger :icon_biggrin:

 

Nie będzie to pierwsza hybryda widlastego silnika z ramą Featherbed. Na mnie duże wrażenie zrobił Supermanx Mike'a Cooka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojajebie - 124cui w takim podwoziu? Woooow. Nieźle musi się odpychać. Aż dziwne że szprychowane koła i klasyczna rama wytrzymują ten moment obrotowy który pewnie wybiega ponad 200Nm. Bajka....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Eeee, takie na siłę, żeby się dobrze za oceanem sprawdzało.... V2 i cafe racer..... też coś..... Wg. mnie to oni nie uczczą żadnego ACE, tylko swoje konta. I tak trzeba to było nazwać, to byłby spokój

 

A prawdziwy "nowoczesny klasyk dla mas" to jest tutaj:

http://www.nortonmotorcycles.com/

 

Tylko mają jakieś tam zacięcia z produkcją... a szkoda....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam. Komary jakieś. :( Mogliby reanimować Vincenta Black Shadow, wtedy to byłaby petarda.

:)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca reanimują. Możesz sobie kupic dokładna replikę, tylko że to kupe siana stoi.

 

http://www.realclassic.co.uk/vincent07012300.html

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...