Skocz do zawartości

2002 Yamaha WR 426F


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm 3 lata temu, gdy zaczynalem przygode z motocyklami jeździlem dt 50 potem Rxem 125... dalej szedlem w góre i na dzień dzisiejszy latam sportem Gixerkiem 600... Koleiny, dziury i puszki zniechęcily mnie do szosówek. Ogolnie sporty na nasze drogi nie nadają sie. Zatęsknilem za blotem i stałem sie posiadaczem Niebieskiej WR 426F... GSXR poszedl na allegro pod młotek... witaj ponownie błotko... Laski nie lecą, ludzie sie nie zatrzymują i ogladają a ja mam to gdzieś :icon_mrgreen:

Gaźnik Kehin zmieniony z 34 mm na 38 mm, nowa szkrzynia biegów, nowy napęd, wymienione wszystkie uszczelki, itd itp. Ogólnie chodzi jak marzenie.

 

http://img259.imageshack.us/img259/9968/clipboard01ky2.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/1428/ttpd3.jpg

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co RaY?

 

Zastanawiam się kiedy przesiądziesz się w Betę.

 

Szkoda słów..... :crossy:

 

A ja nie wiem o co Ci chodzi, to, ze Ty latasz cale zycie 1 moto to nie znaczy ze inni tez tak muszą... Kiedys latalem na endurko i postanowilem do tego powrocic wiec co Ci do tego ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem o co Ci chodzi, to, ze Ty latasz cale zycie 1 moto to nie znaczy ze inni tez tak muszą... Kiedys latalem na endurko i postanowilem do tego powrocic wiec co Ci do tego :P

 

 

Lepiej miec jedno dobre anizeli co chwile zmieniac,lecz mimo wszystko niechaj Ci służy.Trzymam kciuki azebys znalazl swoja filozofie...a nei w kazdej maczal palce :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, to takie skakanie z kwiatka na kwiatek. nawet tym gixerem sobie nie polatales. no bo kiedy? w zimie?

 

Latam co dzien, ale powyzej 50 km kregoslup i biodra bolą :flesje: no i mega trzesie na dziurach i koleinach.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, odczepcie się od chłopaka !!

Raz w życiu coś mądrze zrobił, a wy od razu, wszyscy na niego i tak jeszcze grupowo.. wstyd Panowie! :wink:

 

RaY - trzymam kciuki za twój kręgosłup i biodra :biggrin: bo o to, że ci się enduro-zajawka utrzyma - nie muszę :buttrock: :lalag:

 

..nooo chyba, że ci tych lasek zacznie strasznie brakować.. :rolleyes: bo lansu w enduro nie brakuje (WIELCE wyrafinowanego lansu ofc :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze mialem kiedys enduro i jest to super motorek tak samo jak cross mozna sie po bawic w terenie:)

Natomiast scigacz to to co kreci w sumie, winke , ostra jazda, oraz ten dzwiek... Nie zrozumcie mnie zle ale tez czasem mysle nad czyms w teren ... Na pewno jak przypłynie gotówka trzeba sie zastanowic :)

Zawsze w garazu znajdzie sie miejsce dla drugiego moto :crossy: gorzej zeby znalezc ta kase heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...