Skocz do zawartości

moja pierwsza japonia !! : ) co sądzicie ???


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ciezko jest sobie wyobrazic np. suzuki gs 500 w dwusuwie

 

a ja myślę o czymś takim jak suzi gt750 -3gary 2t -zajebisty bike

niestety jest to juz motocykl "kolekcjonerski i niedośc że trudno go nabyć to narazie mnie na niego nie stać

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez slyszalem ze choppery typu RedRose, CM czy Rebel slabo sie zbieraja...one fabrycznie maja kolo 15koni...rozmawialem niedawno z poprzednim wlascicielem mojej NSR, ktory kupil sobie choppera klasy 125 i chce sie go pozbyc bo sie w ogole nie zbiera...a jesli chodzi o dzwiek to fakt - piekny jest;) Vasiliy...jak jest rzeczywiscie ...czuc moc w tym mototrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasiliy...jak jest rzeczywiscie ...czuc moc w tym mototrze?
silnik CMki jest dosc wysoko obrotowy swoaja moc max. osiaga przy 9500 obr. motorek jak na ta pojemnosc naprawde potrafi pokazac pazurki - przy wysokich obrotach. a co do red rose to nie wydaje mi sie zeby sie slabo zbieral bo 2suwy rotaxa maja troche kuzykow i zbieraja sie niezle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chlopaki,nie rozumiem Was zupelnie! Mialem kiedys CG125 podobno 12KM czyli naprawde malo,ale przyspieszac to przyspieszala konkretnie,kumpel na MZ 251 mial naprawde problem zeby doscignac mnie do prawie 80km/h pozniej moj motocykl(czterosuwuwy)nie nabieral tak szybko predkosci,ale wiadomo to TYLKO 125cmm. Twoja Cm bardzo mi sie podoba,moja CG byla z 85r ale byla gorzej utrzymana sadząc po zdjęciach Twojej maszyny.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
tylko że nie mam prawka i A1 robic nie zamierzam  :)

 

Chyba źle zrozumiałeś przepisy = jak masz prawko kat.A to możesz pomykać wszystkimi motocyklami: także tymi do 125 ccm. Nie musisz mieć dwóch kategorii: A1 oraz A. Nikt nie ma takiego papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że nie mam prawka i A1 robic nie zamierzam  :)

 

Chyba źle zrozumiałeś przepisy = jak masz prawko kat.A to możesz pomykać wszystkimi motocyklami: także tymi do 125 ccm. Nie musisz mieć dwóch kategorii: A1 oraz A. Nikt nie ma takiego papieru.

 

O soo chozii ... nawet nie moge znalesc zacytowanego posta w tym topicku...

Nie mam A, natomiast zmienilem zdanie i zrobie sobie A1...

chyba ty cos zle zrozumiales :)

Przepisy znam dobrze :) ... i to takze wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...