Skocz do zawartości

moja pierwsza japonia !! : ) co sądzicie ???


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W czwartek 11stego, po wczesniejeszym wyprzedaniu calego dorobku kulturalnego z dziecinstwa (zabwki, klocki lego itp.) i jeszcze wielu wielu wieeeelu innych rzeczy (w tym mojej MZ ETZ 150), kupilem swoja pierwsza, 4suwowa japonie! Honda CM 125 Custom ('82) stoi juz w garazyku i narazie tylko cieszy moje oko i ucho. W sumie to tylko oko jak narazie bo nie ma oleju wiec na sucho nie pale (apropo czy ktos z forum ma CMke bo zastanawiam sie a raczej szukam wiedzy jaki olej wlac!). Przede mna jeszcze wymiana lancucha i kupno prawego lusterka. Reszta w super stanie (no jeszcze lakier ma dorbne przebarwienia ale wiecej wart troszke zniszczony oryginalny niz nowy). Dzwiek z 2 garkow (jak na tak mala pojemnosc) poprostu super! Skonczylem w tym roku 16 lat wiec teraz na wiosne musze jeszcze wyprodukowac sie na prawojazdy A1. Ok teraz macie linki z fotkami i piszcie jak Wam sie podoba! (troszke brudny bo akurat tak sie zlozylo ze wody nie mialem = ] )

 

zdjecie 1

zdjecie 2

 

Aha - czy jest jakis przepis o wymogu 2 lusterek w motocyklu czy mozna miec jedno ? ? ?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratujacje :D Bardzo ładny motocykl. Powinieneś :D taki zakup ale z uwagi na Twój wiek proponuje powściągliwość. :D

:D na "bani" nie jest wskazana :lol:

 

Przepraszam że zapytam.Do czego słuzy druga kierownica zamontowana przed silnikiem :?: :lol: :lol: :lol:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie odpicowany motorek. Jak na ten rocznik, to stan suuper.

Na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda, jak 125 (może tylko na zdjęciu)

Gratuluję nowego motorka.

 

P.S. Te gmole trochę przypominają mi starego składaka (romet forever)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Mi najbardziej podobają się tłumiki - wyglądają jak strzelba Rumcajsa :lol: Nie wiem czy puste czy nie ale troszkę środka można by wyjąć :D

 

... Przepraszam że zapytam.Do czego słuzy druga kierownica zamontowana przed silnikiem :?: :lol: :lol: :lol:

Toż to przecież spacerówki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Mi najbardziej podobają się tłumiki - wyglądają jak strzelba Rumcajsa :lol: Nie wiem czy puste czy nie ale troszkę środka można by wyjąć :D

 

... Przepraszam że zapytam.Do czego słuzy druga kierownica zamontowana przed silnikiem :?: :lol: :lol: :lol:

Toż to przecież spacerówki :lol:

 

Strzelby Rumcajsa nie sa w srodku puste =] aaa... od moich gmolkow to sie odczepcie :smile2: nie no zartuje... to nie ja zalozylem - mam to plan w sobote zdjac...

 

p.s. myslalem ze nie zauwazycie ze to kierownica od rowera =] :lol:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piekna maszyna, ile za nia dales (o ile to nie tajemnica)?

Na nastepny sezon tez sie przesiadam na jakiegos 4T - 125cc tylko nie jestem obeznany z tematem.

 

Jakie jeszcze 4T do 4 000zl mona dostac? W gre wchodzi enduro-turystyk i custom (ale bardziej scigaczowaty :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piekna maszyna' date=' ile za nia dales (o ile to nie tajemnica)?

Na nastepny sezon tez sie przesiadam na jakiegos 4T - 125cc tylko nie jestem obeznany z tematem.

 

Jakie jeszcze 4T do 4 000zl mona dostac? W gre wchodzi enduro-turystyk i custom (ale bardziej scigaczowaty :D )[/quote']

 

Mój kolega ma na sprzedaż Yamahę SR125 '92, czterosuw, elektryczny rozrusznik, cena 2800zł. Moim zdaniem tanio, sam bym wziął tylko że nie mam prawka i A1 robic nie zamierzam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...