Skocz do zawartości

Kawa VN 800 czy Drag Star 650 dla dużego ?


paniczmarcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie myślałeś o Hondzie Shadow VT1100 ? Ja mam 189 cm i około 120kg i moto tnie jak burza. Kupiłem go w lipcu zeszłego roku, machnąłem ponad 15 tyś km i jest zaj...ście

 

 

myślałem jak najbardziej ale po pierwsze cena - podobają mi się niestety te na które mnie nie stać, a po drugie

trochę nie podoba mi się sposób siedzenia z nisko położonym siedzeniem.

Właściwie to nie wiem dlaczego ale VN kręci mnie najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vn 800 ma moc jak na motor tej klasy. Jeszcze przerób wydechy na wolne i sama kwintesencja dla ucha.

Ja zastanawiałem się nad Vn 800 Drag Star 650 i Shadow 750. Wybrałem kawe, ze wzgledu na moc, a silnik jest prosty jak w shadówie zatem nie powinno być zadnych problemów, chyba , że nie będziesz dbał dogladał itp.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to wszystko jest dla mnie jasne. Cieszy mnie, że jest jeszcze możliwość ewentualnej przeróbki na pasek chociaż nie wiem czy bedzie taka potrzeba. W końcu pogrzebać, poczyścić, popieścić to sama przyjemność.

 

A znacie może kogoś sprawdzonego w okolicach wielkopolski odnośnie zakupu, sprowadzenia lub czegoś w tym stylu.

Ze mnie żaden mechanik chociaż nie zupełny ignorant w temacie ale boje się sam zdecydować bez pomocy jakiegoś fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to wszystko jest dla mnie jasne. Cieszy mnie, że jest jeszcze możliwość ewentualnej przeróbki na pasek chociaż nie wiem czy bedzie taka potrzeba. W końcu pogrzebać, poczyścić, popieścić to sama przyjemność.

 

A znacie może kogoś sprawdzonego w okolicach wielkopolski odnośnie zakupu, sprowadzenia lub czegoś w tym stylu.

Ze mnie żaden mechanik chociaż nie zupełny ignorant w temacie ale boje się sam zdecydować bez pomocy jakiegoś fachowca.

 

A nie zastanawiałeś się nad jeszcze jakąś inną marką.

Miałem podobny problem i z tej dwójki którą bierzesz pod uwagę (też brałem pod rozwagę),

prawie zdecydowałem się na Mauruderka i jestem w trakcie poszukiwań.

Jeżeli łańcuch Ci nie przeszkadza i jesteś dość dużym "chłopem" to

zastanowiłbym się nad tą opcją - zastanowienie się nic nie kosztuje :-)

a może okaże się, że ta opcja przypadnie Ci do gustu.

 

pzdr.SamArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moim VN przesmigalem dwa sezony - od draga jest lepszy poniewaz: moc, pojemnosc, wielkosc, chlodzenie - lancuch nie jest az takim problemem jak by moglo sie wydawac, teraz mam wal i nie widze jakiejs super roznicy na korzysc, a nawet wal bardziej agresywnie oddaje moc i lekko prostuje moto przy gwaltownym dodaniu gazu. ale wybor nalezy do ciebie. Ale moim zdanie vn tylko w classicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Polecam VN 800 Classic.

Salon www.adammotocykle.pl, mają spory wybór - będziesz miał się do czego przymierzyć. Swoją dziecinę kupiłem właśnie u nich. Da się potargować. Często mają maszynki, których jeszcze nie zamieścili na stronie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Stary

 

VN800CLASSIC. Tylko i wyłącznie.

DRAG STARA 1100 objedziesz do okoła.

VN to kwintesencja klasyki i technika KAWASAKI

Nie zapominajmy, że to KAWASAKI ma 2 motocykle, które zapinają ponad 300 km/h

YAMAHA i HONDA niestety nie.

Ja obstawiam VN800CLASSIC.

Latam na nim już 5-ty sezon i nie zamierzam zmieniać.

Kochany motocykl.

Co do łańcucha to taką samą kiepską robotą jest czyszczenie szprych.

Jak widzisz ci co mają wał i tak łapki pobrudzą.

Nie na darmo motocykle wyścigowe mają łańcuchy.

Pamiątaj VN to klasyk ale to KAWASAKI.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Stary

 

VN800CLASSIC. Tylko i wyłącznie.

DRAG STARA 1100 objedziesz do okoła.

VN to kwintesencja klasyki i technika KAWASAKI

Nie zapominajmy, że to KAWASAKI ma 2 motocykle, które zapinają ponad 300 km/h

YAMAHA i HONDA niestety nie.

Ja obstawiam VN800CLASSIC.

Latam na nim już 5-ty sezon i nie zamierzam zmieniać.

Kochany motocykl.

Co do łańcucha to taką samą kiepską robotą jest czyszczenie szprych.

Jak widzisz ci co mają wał i tak łapki pobrudzą.

Nie na darmo motocykle wyścigowe mają łańcuchy.

Pamiątaj VN to klasyk ale to KAWASAKI.

Pozdrawiam

 

 

Czytałem mnóstwo artykułów i wszędzie piszą że Kawasaki to jest sprzęt lepszy od innych technicznie.

Łańcucha jakoś się nie boję. Miałem wątpliwości bo koleś mi namieszał. Skoro to tylko kwestia czyszczenia to pestka. Drag mi się podoba ale od czasu jak oglądam VN to chyba on jest dla mnie numer 1 i to zdecydowanie. Tym bardziej, że w moich możliwościach finansowych ten motocykl w porównaniu z innymi jest i fajny wizualnie i ma dobre opinie. Muszę jeszcze wybrać konkretny model dla siebie i już śmigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VZ 800 ma łańcuch ale fajny to sprzęcik posiadam takiego i używałem przez 3 lata.

Teraz kupiłem VTX 1300 ale jeszcze nie zarejestrowana.

VZ 800 polecam bo fajny sprzęcik a nie jestem niski 185 cm.

Ciężko mi będzie się znim rozstać ale dwa motorki w garażu to trochę tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...