Skocz do zawartości

Blokady w silniku Minarelli AM6


Blitzer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam Rieju Rs2 Matrix 50ccm z 2005 roku. Jego v-max to okolo 85km/h. Pytałem innych posiadaczy matrixa, każdy mówi ze ich v-max to okolo 120km/h. Czym spowodowana jest ta różnica ? Czy jest to blokada ? Jeśli tak to gdzie ?

 

Pozdrawiam - Blitzer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiac to zaczyna mnie troche irytowac sytacja totalnej samowolki w scioganiu blokad, uważam ze proceder ten nalezy skutecznie ukrucić 15latek smigajacy 120km/h bezpieczny na drodze nie jest;]

 

 

 

blokady z tego co pamietam siedza w wydechu module i chyba dysza gaźnika nie ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wg mnie to nie jest też zbyt mądrym posunięciem że 15 latkowie śmigają (niby motorowerami) a są to juz motocykle, które potrafią osiągać prędkości ponad 100km/h.

A co do blokad to gaźnik, wydech, moduł i sprawdźiłbym krucieć jeszcze dla pewności chociaż krucieć to raczej nie jest blokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w gaźniku to jest to zapewne mniejszy rozmar dyszy, wkładasz dysze większą.

W tłumiku to jakaś zwężka, zmniejszająca przelot lub przeważnie wymienia się kolanko albo coś może teć byś "coś" w dyfuzorze i to jest blokada.

A na zapłonie to blokuje w sposób taki że nie rozkręcasz się moto do max obrotów wymienia się moduł CDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tym? http://www.allegro.pl/item345324893_aprili...cbr_125_50.html

jak dla mnie to juz jest kompletna pomyłka:P

No co ty... spoko policja sie nie domyśli za nic! :notworthy: był koleś który rejestrował SX 250 z homologacja ale go łapli :clap:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada CDI objawia sie tym że moto zawsze idzie tylko do określonej liczby obrotów (nie zamyka budzika) bnie waźne czy na luzie czy na biegu..........np masz zegar do 12 tys a wskazówka idzie do 8 tys i stoi .............

 

 

ludzie dajcie spokój........piszemy na temat a nie swoje wypociny odnośnie majtek frani z serialu oooooooooooooooooooooooooooooooo ..............dywagacje czy przejedzie 100m czy zabije sie wsiadając prosze do działu o wszystkim a nie zaśmiecać tu.......nie wiesz co masz powiedzieć albo gadasz nie na temat nie mów nic .............

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...