Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a obroty powinny być na poziomie największego momentu obrotowego czy niżej?

 

Odpusc z gazu na bandziorze.

Ciezki, dlugi. SLabo wstaje i szybko sie koncza obroty.

Albo bedzie gowniano wychodzilo, albo sie wyjebiesz probujac lepiej :)

 

Ucz sie z klamki, bedzie znacznie lepiej i wbrew pozorom bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za rade,

mam kawałek dobrego, prostego i czystego asfaltu, w miare tez rzadko uczęszczanego więc będe musiał poćwiczyć w wolnej chwili. Chociaż mimo wszystko i tak czarno to widze (nie mówie tu o kolorze mojego moto:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko się nie nakryj.

i pamiętaj o balansie ciałem, jak będziesz już leciał na gumie to kontroluj tylnym heblem zebys nie poleciał na plecy :crossy:

 

i nie zapomnij nagrać filmiku i wstawić go tutaj ;]

 

 

 

Ok będę o tym pamietał i filmik też nagram :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak sugerował żebyś pierwsze próby tego typu przeprowadził na stuncie albo już dobrze poobijanym moto, jak zaliczysz glebę to przynajmniej nie będzie tak żal sprzętu.

 

 

 

Tylko skąd wezmę takie moto ??? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd wezmę takie moto ??? :icon_rolleyes:

 

Tak samo myslalem, a jak sie nakrylem to okazalo sie, ze naprawa kosztowala tyle co sprzet do stuntu :)

I znow sprawdzilo sie stare [przyslowie: madry Polak po szkodzie :banghead:

Teraz znow korci by czasem sprobowac poderwac, ale dygam i czekam na drugie moto.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej popytać znajomych, może mają coś takiego, ewentualnie kupić jakiegoś rozbitka i zrobić z niego stunta, bo naprawdę może się okazać że straty materialne na swoim wypieszczonym moto w trakcie nauki wheelie będą trudne do zaakceptowania.

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak sugerował żebyś pierwsze próby tego typu przeprowadził na stuncie albo już dobrze poobijanym moto, jak zaliczysz glebę to przynajmniej nie będzie tak żal sprzętu.

 

 

kolega chcę ćwiczyć chinolem (gr500 - 50ccm w 4T) więc nawet jak zgruzuje chinola to w podobnej cenie kupi jakiegoś psiuta :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zaczalem uczyc sie gumowac bo kiedys trzeba, moto to CBR 900 sc33, na poczatek chcialem strzelic ze sprzegla ale strach mnie ogarnal, po paru razach nauczylem sie z gazu i teraz stawiajac na gume jade okolo 10 do 20 metrow, powiem szczerze ze jestem zadowolony z tego wyniku po paru razach i prosze zastrzelic tych co pisza ze na mocnym moto kazdy potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...