Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos napisal ze najpierw wszystkie triki robili na pizdzikach Mz itp a pozniej na wiekszych motocyklach. Kumpel ma na sprzedanie ETZ 150 po przyzwoitej cenie i zastanawiam czy ona niebedzie lepsza do nauki niz moj GPX..

Kilka slow na ten temat ???

 

Pozdro.......................

 

Jesli to mial by byc do nauki to bys byl odwazniejszy,bo bys wiedzial,ze jak go troche podszlifujesz po betonie to sie nic nie stanie bo to przeciez moto do nauki :D Bo jak sie robi cuda i dziwy na swoim ukochanym moto to wiadomo jest strach,ze sie glebnie i porysuje/polamie etc motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racje ma Kolega Mate, dlatego ja mam suzuku dr ,kupiona za małą kasę co by jeżdziła i wytrzymała dzielnie moje wyczyny. Nie mam zamiaru jej wykończyć ani zniszczyc, ale jak sie stanie to trudno, po to właśnie kupiłam ten motocykl.Beside po bliskim kontakcie z autem i betonem("gleba parkingowa") dr-ce nic sie nie stało, auto: ryski na zderzaku tylnim.. :D

 

Pozdr.

Zozol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, dobrze gadasz. Jak na 16-latka przystało/ :banghead:

 

 

no niedlugo mam 17.

 

Ale czy na takich sprzetach jak wy macie naprawde tak trudno power Wheelie??

jak ktos chce sie tak powazniej wziac za stunt to są tutaj specjalisci od przerabiania moto na psa,

np Spidi który świetnie jeździ i napewno jest w 100% obeznany.

gdyby mnie było stać nie kupiłbym takiej CBR?? :/ oczywiscie ze bym kupił

aktualnie jestem w trakcie przerabiania TZR na psa i staram sie aby wyszło mnie to jak najtaniej,

jak skoncze zamieszcze foty

 

 

P.S

 

Niektórzy myśla ze nie latałem na wiekszych sprzetach oprócz 50-80 no niestety mylą sie.

Ale czuje respekt do mocy w moto powyzej 250 bo to juz świetna zabawa jest :]

 

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najwidoczniej sie nie znasz ... czym wieksza moc tym prosciej ... to chyba logiczne :biggrin: Na małych pojemnościach cieżko jest latać na gumie ... jedyna zaleta małych pojemności jest ich waga ;)

Edytowane przez Sobol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę łapię o co chodzi, ale wiesz strach jest

hehe, tia :P

no z tym szarpaniem to raczej przegięcie,można wylądować na glebie,to raczej trzeba robić z gracja i wyczuciem

daj to szarpanie w cudzysłów... jak bedziesz próbował to sam zobaczysz. żeby wylądować na glebie to bedzie ci wystarczył sam gaz u siebie w gixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając Wasze posty bardziej przekonuje się do stawiania na gumę z gazu,chyba będzie bezpieczniej jak na początek :icon_biggrin:

 

w takim układzie wyciągasz błedne wnioski... sprzegło to jedyna słuszna droga. Z gazu też sie da ale po co wyważać otwarte drzwi i robić sobie pod góre. Prościej chyba zacząć nauke we właściwy sposób i wyrabiać w sobie prawidłowe nawyki niż potem z nimi walczyć i je eliminować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to wiecie najlepiej koledzy,macie racje.Jak w ogóle zacznę próbować wheely to przy doświadczonych ;) kolegach

 

Jak zaczniesz próbować wheelie to zniszczysz moto :icon_mrgreen:

Nie ważne przy kim trenujesz wszystko zalezy od ciebie, jak bedziesz leciał na plecy nie wciśniesz hebla (odpukać) to co ci koledzy pomogą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie stawiał z gazu to ma lepsze opanowanie bo jak jebnie ze sprzegła to odrazu mozna back flipa wykrecić ...Sidi powiadasz zniszczysz moto zalezy jak to rozumieć nawet jak sie nie wypier... to i tak jak sie narzyna na kole długo bez przeróbki miski , zmienia sie biegi to są puzniej tego efekty np. za w co 5 r6 wypada 2 ;P Ja latam z gazu hebla nie używam, samym gazem koryguje ...koledzy pomogą mu o tyle ze jak sie wyjebie to pomoga mu sie pozbierać albo będa mu mówili co robi nie tak ile podnosi etc. co do poprzedniego posta odnosił sie on do innej treści posta/ów powyżej ;]

Edytowane przez Sobol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...