Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

 

Po japońskiej przerwie wróciłem w old schoolowym stylu Buell X1 trafił do stajenki. ;-)

Dłubanko rozpoczęte.

 

To Bułka użytkownika bigtwin81 była.

Edytowane przez Dziadek XB

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Panie Mariuszu stokrotne dzięki za pomoc w tak bezsensownej sytuacji, byłem już świecie przekonany że sezon się już dla mnie zakończył w tak niefortunny sposób.

A mianowicie w ubiegłą sobotę latając po okolicy uległ zniszczeniu pas napędowy mojej buły, I tak sobie myślę to Ci pech z niedzielnego wypadu nici, ale za tydzień się pojedzie.

Dzwonie w poniedziałek to tu to tam i o pasie mogę zapomnieć tylko na zamówienie i długi czas oczekiwania :( czyli po sezonie dupa blada totalne rozczarowanie

A tu nasza pomocna dłoń wychodzi na przeciw i oferuje zdemontowanie swojego prawie nowego pasa ze swojego moto i odsprzedanie w dobrej cenie, jakie było moje zdziwienie.

A jaka radość dziś jak nowy pas założony i buła czeka na niedzielny wypad :)

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję i mam nadzieję że będę miał okazje się zrewanżować, niema to jak profesjonalne podejście do tematu :)

 

Pozdrawiam

 

Miras

BueII

Kochaj albo rzuć !!! www.facebook.com/miras.mis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie odnośnie dolotu go gaźnika. Kiedyś znalazłem Buella w necie i miał założony hypercharger ale poziomo ( ten czarny na zdjęciu) zleciłem takie coś ślusarzowi ale niestety w miejscu mocowanie do gaźnika zaczęło pękać, potem ślusarz przerobił mi mocowanie. Mocowanie nie było już tylko do gaźnika ale również do głowic. i to nic nie dało. po roku znowu pęka. Teraz mam pomysł aby to zrobić z kwasówki ale ten materiał jest cięższy od alu. Moje pytanie czy taka waga dolotu z kwasówki plus sam hypercharger pod wpływem ciężaru nie uszkodzi miejsca mocowanie do głowic ? Z góry piszę, że to taki układ hyperchargera podoba mi się i kwestia gustu to osobista sprawa.

post-13489-0-63015900-1421130753.jpg

post-13489-0-78540500-1421130763.jpg

Edytowane przez BoBaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś podobny problem w ironheadzie, u mnie pomogło elastyczne zamocowanie dolotu i samego hypera (całość stal)



ktoś ma doświadczenie w oklejaniu ramy (xb) folią? bo szkoda mi lakierować a szara wyjątkowo mi się nie podoba i pomyślałem co by okleić czarną folią.... tylko nie wiem czy w ogóle się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich jestem nowy na forum, zakupiłem niedawno BUELL'a xb12s 2004r i potrzebuję pomocy co do doboru oleju silnikowego i do skrzyni. Wiem że 20W50 tylko mineral czy syntetyk, skrzynia taki jak bedę lał do silnika czy jakis 75w90 czy cos takiego. Proszę też o jakis dobry kontakt do kogos kto zajmuje się naprawami Bułek najlepiej okolice Warszawy. (pomijając Liberatora i inne drogie serwisy)

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez MLNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że zgubiłem nr tel do poprzedniego wlasciciela, który sprzedał mi tą bułkę i juz sie nie dowiem na czym latał wczesniej. (na 100% mi powiedział ale skleroza mnie dopadła) Jeżeli latał na mineralu to słabo żebym załał teraz syntetyk?, chociaż w H-D powiedzieli mi żebym włał syntetyk odpalił (przepłukał) wylał i powtórnie zalał syntetyk. Czy tak można to nie wiem?!

 

Powiedzmy że zaleję syntetykiem, ale co ze skrzynią, też synteze czy specjalny do przekaładni?

 

Z góry dzięki za podpowiedź

Pozdrawiam.

Edytowane przez MLNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - najrozsądniej by było zastosować minerał, choć i półsyntetyk nie powinien zrobić krzywdy. 20W50 Valvoline i do przodu.

Do skrzyniosprzęgła - BelRay Sport i po kłopocie. Ewentualnie to samo co do silnika.

A jaki teoretyczny przebieg motocykla?

I co tam się popsuło skoro szukasz kogoś od napraw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...