Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam pewnien problem z moją XB9 mianowicie ostatnio podchodzę żeby ją odpalić wszystko normalnie kontrolka check engine normalnie zgasła ja do rozruchu a tu lekkie krecenie i nagle charakterystycznie zachrupotało :huh: na moje ślepe oko :biggrin: to może być rozrusznik ale chciałbym właśnie usłyszec waszej opinii co to i co z tym zrobic :biggrin: a i zrobiłem filmik tego zeby wam pokazac ale nie da rady go wrzucić :angry: z góry wielkie dzieki z pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich szanownych posiadaczy bulek//

Bylbym wdzieczny jakby ktos mogl podpowiedziec mi jaka najszersza opone moge wstawic do xb12Scg? Na jednym z zachodnich forach ktos napisal ze jezdzil na 200 ale nie okreslil jaka wysokosc (55 czy 50??)

 

Togez

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich mam problem kupiłem blasta 2002 przebieg 1800 mil wiedziałem że nie zapala .Myślałem że może gaźnik lub akumulator,ale wygląda na to że z paliwem nie ma problemu aku też podpoiłem dobry i okazało się brak iskry na świecy .Może jakieś sugestie? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Jestem nowicjuszem w temacie Buell ale śmigałem ostatnie parę latek ( Ducati Monster które właśnie sprzedałem)

Mam zamiar nabyć XB9SX z 2006r (mam upatrzone moto)

I z tym wiąże się moje pytanie - na co zwracać szczególna uwagę przy oględzinach moto ??

 

Pozdrawiam Miras

BueII

Kochaj albo rzuć !!! www.facebook.com/miras.mis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho! To jednak jeszcze ktoś się interesuje Buellami w Polsce. Myślałem że już tacy wyginęli ;-)

Przemek! Wpadaj na browara, bo ten od Ciebie jeszcze stoi u mnie w warsztacie. Miło mi było że tak znienacka wpadłeś! Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...