Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

maarp podziel się jakie to łożyska ( typ i rozmiar ) - w Poznaniu jest firma http://www.albeco.com.pl/?i=magazyn do kół w ULY bez problemu.

 

Do kół,wachacza ,rolki napinacza ,dostaniesz łożyska w każdym sklepie z łożyskami to są standardowe metryczne wymiary. :wink:

Edytowane przez Dziadek XB

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Service manual (electrical manual) do Buell 1125 poszukiwany!!!

Jeśli ktoś ma fajnie było by gdyby udostępnił (nawet odpłatnie w jakiś sposób, wydruk, pdf, ksero lub w jakiś inny).

Przydała by się także servisówka do XB12X.

Choć pewnie nie będzie odzewu... :icon_rolleyes:

Edytowane przez maarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Service manual (electrical manual) do Buell 1125 poszukiwany!!!

Jeśli ktoś ma fajnie było by gdyby udostępnił (nawet odpłatnie w jakiś sposób, wydruk, pdf, ksero lub w jakiś inny).

Przydała by się także servisówka do XB12X.

Choć pewnie nie będzie odzewu... :icon_rolleyes:

 

 

Jeszcze 1125R żeś kupił :eek: takiemu to dobrze :rolleyes:

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , niedawno stałem się użytkownikiem Buell XB12s z 2005 (ten co stał we wrocku u dealera HD). Maszynka niestety stoi bo brak pogody :( . Ale jest czas na wymianę świec i filtrów oraz oleju . Mam pytanie jak najłatwiej wyjąć świecę tą z lewej strony , jest ona pod rama z z góry bardzo mało miejsca . Odkręcić jakoś mi się udało ale zastanawiam się jak ją wkręcę :icon_eek:

 

Pozdrawiam

 

 

a i jeszcze jedno czy ktoś jest z łodzi lub okolic , można by się na rundkę umówić :P

Edytowane przez Nicram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to odpowiednie narzędzia!

Świeca tylnego cylindra wykręcana kluczem nasadowym (do świec) z góry, świecę przedniego cylindra jak nie kluczem do świec to da się to zrobić zwykłym kluczem płaskim od boku po odkręceniu oczywiście AirScoopa czyli wlotu powietrza.

Odkręcanie i wkręcanie to jeszcze nic. Najbardziej mnie wpienia wymiana kabli zapłonowych.

Hehe czyli nota bene zakupiłeś moto które Ci poleciłem (a nawet go nie widziałem). Wydawał się spoko - stosunek ceny do tego co reprezentował na zdjęciach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to odpowiednie narzędzia!

Świeca tylnego cylindra wykręcana kluczem nasadowym (do świec) z góry, świecę przedniego cylindra jak nie kluczem do świec to da się to zrobić zwykłym kluczem płaskim od boku po odkręceniu oczywiście AirScoopa czyli wlotu powietrza.

Odkręcanie i wkręcanie to jeszcze nic. Najbardziej mnie wpienia wymiana kabli zapłonowych.

Hehe czyli nota bene zakupiłeś moto które Ci poleciłem (a nawet go nie widziałem). Wydawał się spoko - stosunek ceny do tego co reprezentował na zdjęciach.

 

generalnie piękny wydech :icon_twisted: głośny. Motor serwisowany w HD właściciel sprowadził do ze Szwajcarii, zrobił nim 12 000 i mi sprzedał. Więc serwis na bieżąco. Dziś udało mi się zmienić olej i świece wszystko pali na dotyk , tylko ta pogoda :icon_evil: czekam na weekend ma być ładnie ale jak to będzie to zobaczymy . Trza by przetestować maszynę tym bardziej że wcześniej jeździłem GSXR 1000 to zupełnie inna bajka. Ale mam kolegę do jazdy ma MT-01 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem od niedawna właścicielem poczciwego buell-a:] xb12s ,mam mały problem,a generalnie gdy go odpalam strzela mi w wydech i w filtr,chodzi nierówno,kaszle ,prycha,tak jak by mu jeden cylinder niedomagał, sprawdzałem go ecmSpy ,pokazało mi dwa błędy ,jeden to active muffler control (i tu chciałbym zaznaczyć że mam sportowy tłumik sebring) więc poprzez ten program wyłączyłem to,a drugi błąd to numer 11,TPS,short to ground ,dodam jeszcze że ostatnio miałem ten problem i na jakiś czas zniknął,dziś odpalam i znów to samo,(mam nowe świece)pozdrawiam

zapraszam serwis motocyklowy www.motor-garage.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...