Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłbyś do Włocka, a nie biadolisz ;-)

No będę musiał wpaść i myślę że przestawimy mu mapkę zapłonu na jakąś RACE-ingową bo śmigam na seryjnej :-)

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" maarp " mam pytanko ;-) a mianowicie, ujezdzasz Bulka ???? jak tak, to czy moglbys mi opisac wady czy usterki jakie mekaja te Moto ??? bo od jakiegos czasu przymierzam sie do kupna XB 12 Lighting, a Speed Triplem i sam juz nie wiem co wybrac ;-) wiec moze jakos mnie uswiadomisz lub przekonasz ;-) bo artykuly chyba przeczytalem juz wszystkie ;-) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-) i wszystko jasne ;-) Dzieki wielkie i niech MOC bedzie z Wami !!!!!!!!!!



A tak na marginesie, jezeli jest ktos z okolic Poznania , kto dosiada Buella XB 12s, badz Speed Tripla i chcialby sie podzielic doswiadczeniami, z posiadania owego sprzeciku ;-) udostepni obejrzenie z bliska Te cuda, bede wdzieczny ;-) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

może pytanie banalne, ale wertuję forum i nie znalazłem odpowiedzi :/ jak się sprawdza stan oleju? z bagnetem wkręconym czy tylko włożonym?

moto ma być w pionie czy na podnóżku? bo rozumiem że jak w każdym motocyklu z suchą michą silnik musi być dobrze zagrzany i chwilka odczekana? No i ile leje się oleju do sprzęgła? gdzieś znalazłem info że 1,4qts czyli coś koło 1,3L ?

i jakby ktoś miał działający link do manuala to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem,buella nie posiadam za duzej wiedzy o nich wiec od czasu do czasu bede mial male pytanka :mellow: mianowicie kupilem xb9sx 2005 ma on 84km bynajmniej tak jest w dowodzie, powiedzcie mi czy jest mozliwosc zwiekszenia tej mocy i czy jest to wielki koszt :biggrin: . powymienialem wszystkie oleje, teraz chce kupic filtr powietrza ale za bardzo nie wiem jaki :dry: silniczek chodzi naprawde ladnie i ladnie pali wiec nie wiem czy jest sens przy niem grzebac. powiedzcie mi czy jest cos co powinienem zrobic/wymienic zaraz po kupnie. Z góry dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...