Skocz do zawartości

cbr 125


MoskiT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam sie nad kupnem ale pomyślałem ze może tak będzie taniej

 

Wiec jest na sprzedasz HONDA CBR 125R 2005 rok za 3 900,00 zł

 

Stan jest bd tylko nie ma w nim cylindra i tłoka

 

No i chciałem sie dowiedzieć jaka cena tych części

Pewno wyjdzie jakieś 1300zl(cylinder zestaw) + mechanik 200zł (w tym regulacja i wymiana płynów)

no i wychodzi cena 5400zł

 

No a za te pieniądze wychodzi CBR 125 ale rok 2004 i przejechane 12000km

 

No i nie wiem co robić lepiej chyba wziąć ten za 3 900 i władować w niego 1500 zł

i przynajmniej będę jeździł na nowym prawie napędzie no i mechanik mi wszytko już zrobi kolo niego w cenie

 

No i mam taki dylemat co brać ?

 

http://moto.allegro.pl/item339413082__hond...r_2005rok_.html

http://moto.allegro.pl/item337790182_honda_cbr_125.html

 

inne?? co?

 

proszę o pomoc no i jak by ktoś wiedział jakie dokładne ceny części

Edytowane przez MoskiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie coś szybszego...

 

 

Piekarza a Ty dlaczego cos szybszego sobie nie kupisz?

 

Bardzo dobrze, ze chlopak podchodzi z glowa do sprawy progresywnie zaczyna przygode z motoryzacja, z pewnascia na dobre mu to wyjdzie i pozna przy okazji wiele motorkow w swoim zyciu...

 

wracajac do tematu, kupilbym rok starsza kompletna...

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci proponował kupic cos szybszego , dozbieraj troche kasy np. 7 tysi i juz masz honde cbr f2 a jak sie obawiasz takiej pojemnosci to zx4r (400cm3)

125 -ką posmigasz miesiąc ijuz bedziesz chciał cos szybszego i mocniejszego

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wiek ma odpowiedni w profilu to to chyba tłumaczy dlaczego chce 125 a nie 600 albo np litra . i bardzo dobrze że są jeszcze ludzie którzy tak myślą a nie siadają od razu na R1 bo 100 koni to dla nich za mało

generalnie ja wziąłbym to co jest w lepszym stanie bo każdy rozwiązanie ma zalety jak i wady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie bierz nigdy sprzęta który nie pali.

2. Kup 4T , będziesz pozytywnie zaskoczony przebiegiem momentu obrotowego.Tak 250-400cm3

3. Temat do działu 'co kupić'

 

PS.

Może troche przegne.Kup np. to: http://allegro.pl/item335825201_jedyna_tak...00_zareje_.html .Jak takiego opanujesz to ci na 2-3 sezony starczy.Za to odwdzieczy sie bardzo elastycznym silnikiem i przypuszczam ze wtedy zrozumiesz ze nie musisz krecic sprzeta na maxa coby miec radoche z jazdy.To jest tak jak przesiasc sie z kaszla do merca. Jak wiesz że mozesz odkręcic i masz czym to jestes mniej zestresowany :biggrin:

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taka sprawa chce kupić CBR 125 4T

2T wypada w ogóle z gry

 

Rs 125 ma ze 35 km

CBR 125 ma 15 km

ale 4T będzie jeździł 2 razy dużej niż 2T i te odgłosy :lalag:

 

Po prostu chce 4T 125-tke potem jak zrobię prawko na motor zamierzam kupić R1 :bigrazz: (ale możliwe ze przed tym kupie R6)

Wiem może jestem po**bany ale nie będę wydal kasy i dokładał co chwile na motor wole kupić dobry(nowy) i mieć na długi czas spokój

 

Na motor mam 7 tys max bo pojeżdżę tym max 3 lata

 

Nie lubię kupować motorów które maja przejechane tzn silnik który już długi czas pracował

i dlatego chce kupić bez cylindra bo założę sobie nowy, tak czy siak bym nowy założył

bo wiem jak ludzie katują sprzęty, mi cbr jest do normalnej jazdy nie na v-max i max obr ^^

 

 

 

 

Cytat pikusia

a skad wiesz np ze w tej cbr co brakuje cylndra jest na chodzie sprzeglo, skrzynia, zaplon??

 

hmm pisałem do gościa i powiedział ze wszystko chodzi dobrze

A skąd wiesz ze w tej kompletnej chodzi wszystko tak dobrze ;) widziałem motory co niby są full wypas ale tak wykatowane i wszystko chodzi jak by nie mogło

 

http://allegro.pl/item335825201_jedyna_tak...00_zareje_.html

Ten motor w ogóle mi sie nie podoba.

 

Nie kupuje motoru do szybkiej jazdy tylko żeby bez problemu jechał te 80-100 jak na razie :biggrin: reszta w Polsce na tych drogach to mało można pojeździć szybciej

 

A propos zna ktoś ceny tego cylindra do cbr 125? jakieś namiary?

Edytowane przez MoskiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekarza a Ty dlaczego cos szybszego sobie nie kupisz?

 

W przyszłym sezonie kupie...

 

Bardzo dobrze, ze chlopak podchodzi z glowa do sprawy progresywnie zaczyna przygode z motoryzacja, z pewnascia na dobre mu to wyjdzie i pozna przy okazji wiele motorkow w swoim zyciu...

 

Nie namawiam Kolegi na 600setke tylko myśle, że jakaś 250tka jest niezłym rozwiązaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma legalnie jeździć na 250 , 400 , 600 , litrze czy moze szajabusie ???? bo z tego co pisze wynika ma taki wiek jak w profilu

nie znam się na malowaniach 125 cebry ale ta niebieska to CHYBA nie jest org malowanie ???????

ja bym spróbował potargować tego repsola (może coś jeszcze da się urwać ) i samemu to zrobić . wiesz co masz . wiesz że to jest nowe . a jeśli podjął byś się sam wszystko składać to dodatkowo zyskasz bezcenną rzecz - doświadczenie i wiedze a tego nigdy za dużo

i jeszcze raz wielki szacun za w sumie normalność ale jak widać na kilku przykładach z tego tematu nie jest to popularne czyli za myślenie a nie siadanie od razu na 150 albo więcej koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...