Skocz do zawartości

gsx600f 93r-regulacja


tomaj261
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam kilka pytan jak prawidlowo ustawic gazniki w gsx600f z grubsza wyregulowalem,ale cos wolno schodzi z obrotow,a na niskich troche faluje,wkreca sie bardzo dobrze,pytanie:ile obrotow nalezy wykrecic sruby regulacji mieszanki paliwowo powietrznej?na ktory rowek ustawic iglice?jest piec rowkow mam ustawione na srodku,ale wydaje mi sie ze to troche za duza dawka,jak myslicie?ma ktos moze jakies parametry co jak ustawic w tych gaznikach? :D :biggrin: :crossy:

 

widze ze duzo osob chetnych do pomocy,niema co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam...

Mam problem z regulacja gaznikow w gsx600f '92...

Kable, swiece, filtr sa ok na 100%, krucce musze sprawdzic ale wygladaja na dobre. Sprawa wyglada dziwnie, kiedy ustawiam 1 i 2 gaznik jest ok podcisnienie na nich to okolo 0,2. Kiedy ustawiam 3 i 4 obroty lekko wzrastaja a podcisnienie na nich okolo 0,3. Kiedy probuje ustawic 2 i 3 gaznik obroty wzrastaja do 3tys i nie da sie ich obnizyc bo regulacja sie konczy, jakby opieral sie na przepustnicach. Gazniki byly czyszczone i wyregulowano w nich prawidlowo mieszanke (z tego co pamietam chyba trzeba wykrecic 1,5 obrotu). Ktos ma jakies pomysly???

Dodam jeszcze ze kombinowalem wszelkie opcje, zaczynalem od lewej, od prawej od srdokowych. jedyne, co mi sie udalo zrobic do wyrownac 2,3,4 a pierwszy jakos odbiega, obroty w normie daja sie ustawic. Niby niewiele brakuje do idealu ale od wolnych obrotow do okolo 3tys wkreca sie jakby na jeden gar nie palil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Mam problem z regulacja gaznikow w gsx600f '92...

Kable, swiece, filtr sa ok na 100%, krucce musze sprawdzic ale wygladaja na dobre. Sprawa wyglada dziwnie, kiedy ustawiam 1 i 2 gaznik jest ok podcisnienie na nich to okolo 0,2. Kiedy ustawiam 3 i 4 obroty lekko wzrastaja a podcisnienie na nich okolo 0,3. Kiedy probuje ustawic 2 i 3 gaznik obroty wzrastaja do 3tys i nie da sie ich obnizyc bo regulacja sie konczy, jakby opieral sie na przepustnicach. Gazniki byly czyszczone i wyregulowano w nich prawidlowo mieszanke (z tego co pamietam chyba trzeba wykrecic 1,5 obrotu). Ktos ma jakies pomysly???

Dodam jeszcze ze kombinowalem wszelkie opcje, zaczynalem od lewej, od prawej od srdokowych. jedyne, co mi sie udalo zrobic do wyrownac 2,3,4 a pierwszy jakos odbiega, obroty w normie daja sie ustawic. Niby niewiele brakuje do idealu ale od wolnych obrotow do okolo 3tys wkreca sie jakby na jeden gar nie palil....

mieszanke ustaw na 2 obroty i wyglada na ze masz ktoras swiece padnieta,wykrec i posprawdzaj iskre jak chodzi na wolnych sprawdz nagrzewanie sie kolanek jesli ktores nagrzewa sie wolniej,albo wciaz jest zimne to prawdopodobnie ta swieca do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz... ustawilem mieszanke na 2 obroty, probowalem tez na 2,5 ale bylo gorzej wiec wrocilem na 2, wyjalem tez te gumki ale roznicy nie widze wiekszej... niby wkrecanie z wolnych sie poprawilo ale nadal nie da sie wyregulowac vacuometrem... jesli wszystkie gazniki wyrownam to obroty 3tys a regulacja na koncu... nie jestem pewieni czy swieca ma cos do tego... ale sprobuje co mi szkodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...