Skocz do zawartości

GP Hiszpanii - Jerez de la Frontera


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Druga runda MotoGP, Grand Prix Hiszpanii już w ten weekend.

 

Zapowiedź, wypowiedzi oraz godziny relacji na Eurosport i Eurosport 2 znajdziecie tutaj:

 

http://www.scigacz.pl/Grand,Prix,Hiszpanii...wiedz,5056.html

 

A jakie typy? Prognozy? Może ktoś się w tym roku wybiera? Opowiadać! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czuje ze kurduple z Hiszpanii - Lorenzo & Pedrosa - beda walczyc do updadlego, ale wbrew wszystkiemu, tradycyjnie, zawsze i do konca - mojego lub Jego - obstawiam numer 46 :icon_mrgreen:

Kurduple, ale jakie szybkie i zawzięte!!! Może byś ciekawiej niż poprzednio. Tylko szkoda, że Rossi jakoś odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na te wypowiedzi naszych forumowych ducatistów jak to ducati wszystkim dupę kroi, i że Stoner taki chojrak.

 

A co pisałem po katarze? Że to nie motocykl, tylko jeździec, a jeżeli motocykl to Yamaha i Honda. I póki co mam rację...

 

No forza italia, słucham, jakie to włoskie motorki da best są..... ;) zwłaszcza w perspektywie wyników tego wyścigu.. druga dziesiątka... nooo, ale sukces włoskich maszyn.....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 2 Dani Pedrosa Repsol Honda Team Honda (M) 45'35.121

2. 46 Valentino Rossi Fiat Yamaha Team (B) Yamaha (B) 45'38.004 +2.883

3. 48 Jorge Lorenzo Fiat Yamaha Team (M) Yamaha (M) 45'39.460 +4.339

4. 69 Nicky Hayden Repsol Honda Team Honda (M) 45'45.263 +10.142

5. 65 Loris Capirossi Rizla Suzuki MotoGP Suzuki (B) 46'02.645 +27.524

6. 52 James Toseland Yamaha Tech3 Yamaha (M) 46'02.929 +27.808

7. 21 John Hopkins Kawasaki Racing Team Kawasaki (B) 46'03.417 +28.296

8. 4 Andrea Dovizioso JiR Team Scot Honda (M) 46'03.570 +28.449

9. 56 Shinya Nakano San Carlo Honda Gresini Honda (B) 46'07.690 +32.569

10. 71 Chris Vermeulen Rizla Suzuki MotoGP Suzuki (B) 46'10.212 +35.091

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co pisałem po katarze? Że to nie motocykl, tylko jeździec, a jeżeli motocykl to Yamaha i Honda. I póki co mam rację...

wieszczem zostań :) :wink:

z pięciu marek - obstawić dwie - normalnie w szoku jestem :smile:

 

słucham, jakie to włoskie motorki da best są..... :bigrazz: zwłaszcza w perspektywie wyników tego wyścigu.. druga dziesiątka... nooo, ale sukces włoskich maszyn.....

w zasadzie TYLKO w perspektywie tego wyścigu. :bigrazz:

z drugiej strony wolałbyś dominację jednej marki? i aby wiało nuda? - coś mi tu jedzie trolowaniem.

poza tym zawsze zastanawia mnie sens takich wypowiedzi, jak powyżej, wydawało by się dorosłego człowieka.

komus sie powineła noga (Stoner),a ktoś inny (Pedrosa) dojechał pierwszy i o czym to świadczy? że Dukaty są be?

wg. mnie dość infantylne stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, aleś mi dowalił. Fakt, zapomniałem dodać, że mój (w sumie humorystyczny) post tyczył sytuacji innego wątku:

http://forum.motocyklistow.pl/GP-Qataru-t92938.html

 

Co do perspektywy TYLKO jednego wyścigu - dobra, na przyszłych wyścigach oprzeć sie nie możemy, więc spójrzmy na przeszłe, np zeszły sezon (nota bene chyba najlepszy dla Ducati w Gp póki co) i gdyby nie Stoner to by Ducati nie było.....

 

A nie chodzi mi o bycie wieszczem, tylko o to by INFANTYLNIE (jak to określasz) nie stawać za jedną marką (Ducati) która choć dobra, to w GP jeszcze wiele nie ugrała. Co innego Superbiki - tutaj nie ma kwestii.

 

Nigdzie nie pisałem, że Dukaty są be - tylko że nie są takie "ach-och" jak to niektórzy chcą...

 

Tak więc uważne czytanie tekstu się kłania....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, aleś mi dowalił. Fakt, zapomniałem dodać, że mój (w sumie humorystyczny) post tyczył sytuacji innego wątku:

http://forum.motocyklistow.pl/GP-Qataru-t92938.html

 

Co do perspektywy TYLKO jednego wyścigu - dobra, na przyszłych wyścigach oprzeć sie nie możemy, więc spójrzmy na przeszłe, np zeszły sezon (nota bene chyba najlepszy dla Ducati w Gp póki co) i gdyby nie Stoner to by Ducati nie było.....

 

A nie chodzi mi o bycie wieszczem, tylko o to by INFANTYLNIE (jak to określasz) nie stawać za jedną marką (Ducati) która choć dobra, to w GP jeszcze wiele nie ugrała. Co innego Superbiki - tutaj nie ma kwestii.

 

Nigdzie nie pisałem, że Dukaty są be - tylko że nie są takie "ach-och" jak to niektórzy chcą...

 

Tak więc uważne czytanie tekstu się kłania....

żadne "dowalanie" - nie było moim celem :wink:

lecz, jak w przytoczonym wątku - do którego się jak piszesz odniosłeś - koledzy oglądali rożne wyścigi - tak ja chyba widzę inny post na forum ;)

czy to nie Ty pisałeś - że jak motocykle to tylko Honda i yamaha? czy nie w Twoim poście widzę ironię dotyczącą "włoszczyzny"?

dodatkowo piszesz, że gdyby nie Stoner - to Ducati by nie było. w jakim sensie?

reasumując - jednak zacząłeś "pić" do motocykli.

a z takim stwierdzeniem - cóż trudno mi się zgodzić.

kwestia, że ktoś nie do końca potrafi ogarnąć motocykl na którym jedzie - nie stanowi o tym, że sprzęt jest kiepski. nie obraz sie - bo to nie jest moim celem, ale takie rozumowanie nosi dla mnie znamiona braku doświadczenia. takie w skrócie - kupowanie litra jak się sportowej 250-ki nie ogarnia :P - co z innej strony niestety częste jest...

i nie piszę tu o dokładnie Twoich umiejętnościach, bo ich po prostu nie znam - tylko o sposobie myślenia.

z innej beczki - pomimo wszystko cieszy mnie taki, a nie inny przebieg wyścigu w Jerez. mam nadzieję, że to zmobilizuje młodego Kangoo'ra. a chyba przede wszystkim zależy nam na dobrym widowisku :lapad:

 

PS.

a, niestety dla nas każdy sprzęt ma wady czy ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...