Skocz do zawartości

Suzuki RM 125, prosze o opinie i porady


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Przymierzam się do kupienia RM 125, odrazu mówię że bedzie to mój pierwszy cross. Suzuki które chce kupić jest zresztą jednego z forumowiczów. http://moto.allegro.pl/item330977403_suzuk...uper_stan_.html o tego mi chodzi. I teraz prosiłbym was o opinie o tym sprzęcie oraz może jakieś sugestie, nowe pomysły. Jestem początkujący w kwestiach jazdy na crossie więc mądrzyć się nie mam co :( Jeszcze jak byście mi mogli powiedzieć koszty utrzymania takiego crossa. Z góry dzięki

 

EDIT: W wyszukiwarce szukałem i nic nie znalazłem :bigrazz:

Edytowane przez pucek123123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: W wyszukiwarce szukałem i nic nie znalazłem :buttrock:

Słabo szukałeś. :crossy:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...rzymanie+crossa

A RM'ka wygląda w miarę rzetelnie opisana. Po przejechaniu sie i sprawdzeniu nie widzę przeszkód w kupnie jeśli Ci odpowiada ten typ motoru. :wink:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak chcerz dobrą RM-ke to mój kumpel chce sprzedać za 4700zł 96r. Po wymianie tłoka korby uszczelek sinika. zregenerowany przedni up-ek tylni został wymieniony na nowy. oponki w DB stanie. Chcerz to ci fotki prześle na serio polecam motorek bo ma silnik w świetnym stanie. Był robiony na bierząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm na twoim miejscu kupił bym Hondę CR 125 ... :icon_mrgreen: co to rm to ja nie mam zbytniego przekonania bo maru kumpli ma rm i sobie niezbyt chwali ... ale to tylko moja opinia ... co jakiej sumy masz zamiar kupić moto ?? to też ważna kwestia ;p

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na co twoi kumple tak "niezbyt chwali". Najlepiej to słucha wypowiedzi osób które taki motorek maja a nie że sąsiadki dziadka syn ma i nie chwali sobie. Posiada Suzuki RM 250 i narazie nie mam powodów aby powiedziec coś złego na temat tej marki i tego modelu. Nie ważne czy to będzie yamaha, Suzuki, Honda byle był jak najlepszy stan techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś. :bigrazz:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...rzymanie+crossa

A RM'ka wygląda w miarę rzetelnie opisana. Po przejechaniu sie i sprawdzeniu nie widzę przeszkód w kupnie jeśli Ci odpowiada ten typ motoru. ;)

Pozdro

:icon_mrgreen: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: Jak może być rzetelnie opisana jak to zajebisty wałek na roczniku jest :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniał Pawełmlody to jest max 95 w 96 juz były inne plastiki boczki i wogole-nei ma co rezygnować bo na crossowkach zawsze kazdy stara sie oszukać choćby ten jeden roczek a tym bardziej na starszych moto z lat 90 bo niby rok w ta czy w ta ale dla crossa rok to duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że na początek taka rm będzie dobra ? Głównie dlatego rozglądam się za 125 2T bo są najtańsze a moje fundusze są ograniczone, 7000zł to max co moge dać. Jeżeli jazda będzie w miare amatorska ale będzie częsta to jak to jest z tym zużyciem wszystkich części ? Może jest jakiś inny dobry model do tej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...