Skocz do zawartości

Buty na cruisera/choppera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Przeszukiwałem forum w celu znalezienia tematu o butach na klasyczne moto, niestety znajdowałem opinie tylko na temat bucików do scigaczy i enduro , wiec moze tutaj podzielicie się swoimi spostrzeżeniami na temat tej częsci ubioru .

W jakich jezdzicie latem ?

W jakich wiosną i jesienią ?

Jakie wybieracie na krótkie trasy a jakie na dalsze przeloty ?

Czy skórzane , czy z innych materiałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przeszukiwałem forum w celu znalezienia tematu o butach na klasyczne moto, niestety znajdowałem opinie tylko na temat bucików do scigaczy i enduro , wiec moze tutaj podzielicie się swoimi spostrzeżeniami na temat tej częsci ubioru .

W jakich jezdzicie latem ?

W jakich wiosną i jesienią ?

Jakie wybieracie na krótkie trasy a jakie na dalsze przeloty ?

Czy skórzane , czy z innych materiałów ?

 

GLANY, zwykłe glany.

Zima, jesień, wiosna, lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe też zastanawiałem się aby założyć temat o tematyce butów klasycznych na cruisera/choppera, na forum w kilku tematach to sie pojawiało, ogólnie to zdania są podzielone (przynajmniej z tego co wyczytałem) jakie są najlepsze a przypuszczam że odpowiedzi jednoznacznej nie uzyskasz bo każdy lubi co innego.

Część ludzi używa glanów są podobno dobre w normalne dni ale podczas deszczu juz nie jest tak kolorowo, kowbojki jednym pasują a innym nie bardzo jedno jest pewne w tej kwestii te krótkie kowbojki na motocykl sie nie nadają. Ja zastanawiam się nad zakupem w taborze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk... nie wiem czy zwrociles uwage ale ja jezdze w kawaleryjkach...

Te co mam sa hiszoanskie za kupe kasy... ale bardzo podobne robi Tarbor za jakies 350zl.

Sa bardzo dobre na dystansje male i srednie... w chlodniejsze dni to niestety stopy marzna

wiec trzeba wkladac podwojna skarpete i wkladke do budow (taka z aluminium) ale to ogranicza

miejsce w bucie wiec trzeba dobrze przemyslec sprawe...

Gdybym dzisiaj mial kupowac to wybralbym typowo turystyczne buty rozpinane na suwak z boku

z odpowiednim wykonczeniem w srodku i wzmocnieniami na palcach oraz w miejscu gdzie machasz

dzwignia zmiany biegow.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na zlocie chyba w Opalenicy gościa na Honda Shadow w sandałach mój syn lat 12 kładł się się ze smiechu. :icon_eek:

Ja zdecydowanie preferuje buty stosunkowo wysokie.

 

To na pewno musiał byc RAFAL :icon_mrgreen::):flesje:

 

A tak na serio....to oczekuje konkretnych porad i spostrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sandałach i klapkach niewygodnie zmienia się biegi :crossy: Ja jezdze w butach motocyklowych - turystycznych. Na dłuższe trasy to dla mnie jedyna opcja. Na krótkie wyjazdy i zloty smigam czasem w kowbojkach ale w czasie deszczu i niskich temmeratur słabo się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sandałach i klapkach niewygodnie zmienia się biegi :D Ja jezdze w butach motocyklowych - turystycznych. Na dłuższe trasy to dla mnie jedyna opcja. Na krótkie wyjazdy i zloty smigam czasem w kowbojkach ale w czasie deszczu i niskich temmeratur słabo się sprawdzają.

 

A jakie to są buciki turystyczne ?

Jaka firma ?

Czy dobrze sie w nich chodzi?

Z czego są zrobione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przeszukiwałem forum w celu znalezienia tematu o butach na klasyczne moto, niestety znajdowałem opinie tylko na temat bucików do scigaczy i enduro , wiec moze tutaj podzielicie się swoimi spostrzeżeniami na temat tej częsci ubioru .

W jakich jezdzicie latem ?

W jakich wiosną i jesienią ?

Jakie wybieracie na krótkie trasy a jakie na dalsze przeloty ?

Czy skórzane , czy z innych materiałów ?

 

 

 

Higway buty chopper, cena coś koło 300 PLN. Są super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glany dobra opcja :buttrock: nie wiem czy mamy to samo na myśli ale ja na przykląda latam w butach wojskowych, może nie wygląda to najpiękniej, ale spełniają swoje zadanie jak należy.

Zeszłego lata jechałem do Łodzi, wypastowałem byty zwykła pastą KIWI i oliwką JohnsonsBaby, od Grójca do samej Łodzi lało, nie miałem kombinezonu i skóry nieźle namokły, ale w butach było sucho :crossy:

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...