Skocz do zawartości

Buty na cruisera/choppera


Rekomendowane odpowiedzi

Jak skóra to tylko bydlęca (gruba i miękka). Sam jeżdżę w skórze z protektorami takiej na moto sportowe.

Co do butów drążę temat już dość długo i ,pje rpzwiązanie brzmi: odrzałować i kupić daytona urban gtx - super buty wodoszczelne, z wierzchy skóra wewnątrz goretex, wzmocnienia na palce, kostkę piszczel i piętę. buty stylem nawiązują go kowbojek, coć są potężniejsze... i cena: 1300, ale myślę, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie' date=' lepiej skora bydleca czy swinska?? czym sie rozni?? tylko wygladem??[/quote']

 

Jak dla mnie to tylko skora swinska. Po pierwsze jest tansza o 1/3 (ja dalem z Tarboru 390zl, a ten sam model ze skory bydlecej kosztuuje ponad 700zl), jest bardziej sztywna (twarda) i wydaje mi sie, ze jest duzo mniej podatna na zuzycie niz bydleca. Mam jedna swinska juz 8-9 lat i jedynie podpinka jest cala dziurawa i mala dziurka od tego jak wyrwalem haczek, za ktory sie wiesza kurtke, a sama skora nie wyglada na tyle lat.

Co do wygladu to kwestia gustu, mi sie bardziej podobala akurat ta swinska niz bydleca, wiec nie mialem problemu z wyborem (a jeszcze zaoszczedzilem :D ).

Zycze dobrego wyboru i owocnego zakupu :)

Pochwal sie jak kupisz, na co sie zdecydowales :)

Pozdrowka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardziej sztywna (twarda) i wydaje mi sie' date=' ze jest duzo mniej podatna na zuzycie niz bydleca. Mam jedna swinska juz 8-9 lat i jedynie podpinka jest cala dziurawa i mala dziurka od tego jak wyrwalem haczek, za ktory sie wiesza kurtke, a sama skora nie wyglada na tyle lat.

Co do wygladu to kwestia gustu, mi sie bardziej podobala akurat ta swinska niz bydleca, wiec nie mialem problemu z wyborem (a jeszcze zaoszczedzilem :D ).[/quote']

 

Tak wyglad to rzecz gustu ale jesli chodzi o wytrzymalosc w czasie scierania do swinska niestety rozlazi sie jak papier dlatego i jest roznica cenowa.

To czy skora jest sztywna czy miekka w duzej mierze zalezy od jej wyprawienia nieraz na oko nie mozna prawie rozpoznac :) - roznica jest natomiast w samej jej strukturze wewnetrznej.

Ja tez wiele lat jezdzilem i chodzilem w swinskiej i nie narzekalem - nie sprawdzalem jej jednak przy szlifowaniu - zreszta bydlecej tez bym nie chcial sprawdzac :)

Tez sie rozgladam za jakas uzywka ale juz typowa motocyklowa np Gericka i z bydlecej. Niestety nowe sa w cenach malo przystepnych.

 

Bermondo - musisz sam dokladnie sobie cos wypatrzec tak to trudno cos polecac bo moze byc cos praktycznego nie majacego totalnie wygladu i cos ekstra wygladajacego ale np malo wytrzymalego.

A zarazem cene jednak trzeba dopasowac do ceny motocykla tez. Wbrew pozorom rynek wtorny jest w zapotrzebowaniu a latwiej sprzedac cos co sie tanio kupilo niz np drogiego nie tracac na tym za duzo.

Np za nowa kurtke jak placisz w sklepi 1000 zl to sprzedaz ja uzywana za 400-500 max po roku a jak teraz kupisz cos za 300 zl to po roku za 150 mozesz spokojnie sprzedac. Wazne zebys sie dobrze czul w tym czym bedziesz jezdzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeździł za kilka lat którymś tam już sprzętem może za 2 tyś. zł. może za 40 tyś. ale ciągle w butach daytona urban gtx - więc chyba warto

 

kurna - to sa od kilku lat buty moich marzeń :) ,tylko cena 800-1000zł :cry:

 

mam kowbojki ale żal mi ich na moto i służą jako wyjściowe do knajpy :lol:

 

na moto zakładam niezniszczalne desanty :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

:) WITAM.proszę o pomoc w ustaleniu adresów sklepów w krakowie, gdzie mógłbym kupić jakieś fajne i niedrogie buty na czoperka.znam tylko suzuki na kamieńskiego i larssona.jeśli ktoś wie coś więcej proszę o info z namiarami.niekoniecznie muszą to być sklepy moto-może w jakichś fajnych buciarniach maja jakieś kowboje ze ściętym nosem.pozdrawiam iczekam na wszelkie info.dziękuje-pilne... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyżowanie placu serkowskiego z ulica rejtana tam na rogu jest sklep z częsciami typu gumy itp oraz mają tez odzież ja ostatnio patrzyłem tam na rękawiczki i mieli tańsze niż w susuki ' date=' zobaczyć można[/quote']

 

No to chyba o Larssonie piszesz :-)

 

Co do salonow krakowskich to podaje adresy stron...

www.motofun.cc.pl

www.artek.gratka.pl <--- choc nie bardzo polecam jesli chodzi o ceny ;/

www.yamaha.krakow.pl

http://www.rider.com.pl/main

www.motosmok.pl

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyżowanie placu serkowskiego z ulica rejtana tam na rogu jest sklep z częsciami typu gumy itp oraz mają tez odzież ja ostatnio patrzyłem tam na rękawiczki i mieli tańsze niż w susuki ' date=' zobaczyć można[/quote']

 

No to chyba o Larssonie piszesz :-)

Ups :oops: dokładnie to larsson :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na zdjęciu wyglądają ładnie, jak to na zdjęciu - być może. Zwracałem się do tegoż sprzedawcy z pytaniem, czy możliwy jest zwrot butów. Arogancko odpowiedział, że nie, choć w przypadku zakupów internetowych prawo na to pozwala. Nie chcąc tracić czasu na procesy cywilne, nie będę korzystał z zakupów u tego sprzedawcy. Jest wolny rynek i silna konkurencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie trzeci rok i jestem z nich bardzo zadowolony:

http://cgi.ebay.de/Original-Bundeswehr-Kam...1QQcmdZViewItem

W środku wyłożone są dodatkowo jasną skórą, nie przemakają nawet w wielkim deszczu, wygodne podczas jazdy i podczas chodzenia. Polecam to rozwiązanie zdecydowanie...

Z tym, że Ciebie chyba inny styl interesuje :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...