Skocz do zawartości

Heidenau bieżnik k 63


Rekomendowane odpowiedzi

też jeżdże Gs'em i od miesiąca założona nowa heidenau k64, jestem zadowolona, bardzo dobrze trzyma się drogi, jak narazie nie da się spalić taka przyczepna, wiec szkoda sprzęgła ;-) polecam! choć różne są opinie na temat heidenau, mi pasuje.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ją w XJ...K63 na przodzie i chyba k64 na tyle.Niektórzy narzekają na przyczepność na mokrym ja większych niedomagań nie zauważyłem.Przyczepność dość dobra...ogólnie opona bez rewelacji ale zarazem niezła zwłaszcza jak nie jest droga.Nie wiem ile kosztuje ale jak powyżej 220-250 to zobacz czy nie lepiej dorzucić pare zł i kupić Pirelli Sport Demon.Maxxisy też są niezłe a przy tym tanie.

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na mokrym potrafi w złożeniu zabujać tyłem i przodem hehe. Ale na suchym w porządku, przy spokojnym jeżdżeniu jest trwała. No i tania :icon_twisted:

zgadzam się w 100%. Mam w KaZecie Heidenau z tyłu i jestem zadowolony. Opona na suchym trzyma bardzo ładnie, no mokrym jest troche gorzej, ale nie narzekam. Przede wszystkim jest zdecydowanie lepiej w porównaniu do 6letniego metzelera którego miałem. Z pewnością mowe opony z wyższej półki byłyby jeszcze lepsze, ale przy ograniczeniach budżetowych to na prawde dobry wybór.

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jak przedmowcy - opona zupelnie w porzadku przy suchej nawierzchni. Przy mokrej nieco gorzej. Jakos szczegolnie to dostrzegalem na Ukrainie. Nie wiem czy to wina gorszego ich asfaltu (ktory jest dramatyczny), czy tez pada u nich inny deszcz (co tez jest mozliwe;) , ale przy wkrecaniu powyzej 4 tys obrotow XJ-tka tanczyla tylem jak szalona - strach bylo wyprzedzac TIR-y w deszczu. Jezeli nie przewidujesz znaczacej turystyki (inaczej w deszczu jezdzisz sporadycznie i na male odleglosci) to kup heidenau, z drugiej strony jak stac Cie dla bezpieczenstwa doplacic 100-150 - rozwaz to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...