Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu Bemowo.


Ostry01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemoczony ale zadowolony :icon_biggrin: szkoda tylko że z powodu pogody wejscie na imprezke nie było darmowe albo chociaż połowa ceny. Ktoś pisał że nie było gleby na tej paradzie a była na samym poczatku jak się wszyscy ustawiali przy paleniu gumy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuję, że wydałem kasę na wjazd ... Organizacja poniżej jakiejkolwiek krytyki. Więcej zainteresowania wzbudzało prywatne i indywidualne palenie gumy przez przyjezdnych niż jakiekolwiek zaplanowane działania tych co pobierali opłaty. ... żenada.

 

Smoku

 

PS: baggins jeżeli uważasz, że pogoda nie zaszkodziła frekwencji to się gruuuubo mylisz.

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wysłane i są do obejrzenia tutaj:

http://picasaweb.google.pl/balzac100/Bemow...arcieSezonu2008

 

Jestem ciekaw czy ktoś się odnajdzie na zdjęciach :(

 

Dobre foty. Cały sie nie znalazłem, ale dopatrzyłem sie mojego przedniego koła :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies od 10.30 do 13 bylismy na Bemowie razem z Lady Shadow - nawet mnie kurier warszawski dorwal i sie wypowiadalem. Ogolnie za to co bylo powinno byc za darmo a przynajmniej za polowe ceny.

Troche potem przemoklismy jak udalem sie z Bemowa na przejazdzke i stwierdzilem ze juz mi sie z domu nie che ruszac aby paradzie sie przyjrzec czy tez uczestniczyc. Wlasnie zaraz sie z Lady Shadow wybieramy na swiecenie motocykli i zobaczyc co sie tam dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda nieco mnie wystraszyła. Chęć spotkania znajomych i poczucia klimatu była silniejsza i na bemowo dotarłem "z buta". Jak się jednak okazało na miejscu nawet to moje wyposzczenie i brak klimatu potrafiła przebić panienka w kasie imprezy, która zaśpiewała 20 zetów za wstęp. Nie pomogły tłumaczenia że jestem bez motorka a tylko pieszo. 2 dychy i już . :evil:

Postałem i pogadałem za darmo przed wejściem a 2 dychy to wolę wlać do baku lub do gardła :D

 

W porównaniu do imprezy sprzed roku ta była tylko namiastką. Niestety, pogoda zrobiła swoje ;)

 

 

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznac kicha na calego ale przynajmniej bez kolejek jak co roku :D

Ogolnie baaaardzo malo osob a dzisiaj to juz luz totalny byl.

Zastanawia mnie jedno - kiedys nie bylo takich strojow ja teraz nie bylo opon na rozne warunki do jazdy - ludzie pakowali gazety pod ubranie torebki foliowe na rekawice i jezdzili niezaleznie od warunkow atmosferycznych i pory roku a teraz co drugi znajomy to albo narzekal na to ze zimno albo mokro i slisko i im sie nawet motocykla wystawic nie chcialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...