Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu Bemowo.


Ostry01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"... a wy wiecie jak tam te motory hałasujom ? ... uszy bolom" - usłyszałem od "koleżanki' kobiety z podwórka, -nie poleca wizyt na imprezie, bo za głośno. :buttrock:

Baba "imigrantka" skądś, ...nie wiem, za to od pół roku warszawianka całą gębą.

 

Mieszkam na Żoliborzu od urodzenia, w zeszłym roku wybrałem się z córką na tą imprezę.

 

Oprócz tego,że za wejście trzeba zapłacić (nie przyjechałem moto), dzieci również sic!, to jest tak:

 

-aby wypić piwko (płacisz za 0,5l dostaniesz 0,35, ale to chyba standard w tym kraju) to po odstaniu w dłłłłuuuugiej kolejce nie można się ruszyć z wydzielonego obszaru- pilnuje straż miejska-w obsadzie wiejskiej, policja- w obsadzie wiejskich frustratów = mandat 100zł.

 

-aby skorzystać z toalety = kolejka znowu dłuuga, za odlanie się w krzaki mandat 100 zł-dzieci nie dotyczy.

 

Sektory rozmieszczone są w ten sposób, że aby obejrzeć coś ciekawego należy obejść prawie całość dookoła, zwiedzić w tłoku wszystkie stragany- miejsca wokół od chu*a...

 

Przy specjalnym parkingu dla motocykli stoją "wścibscy" i komunikują się z tymi przy barach,...czy aby ....

 

Pokazy jazdy OK, nie wiem jak wieczorem było, bo byłem z 5-cio letnią laską i wymiękłem po dwóch godzinach, miałem dość tego chu**wego - policyjno strażomiejskiego śmiecia... pouczającego przy każdej okazji... zero luzu, gówno warta impreza...

 

Ogólnie syf, nie polecam ...

 

 

Pozdr A

Edytowane przez 1andy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz się skusiłem aby tam pojechać i wystarczy mi chyba na kilka lat. Dużo ładniej to w telewizorze wygląda.

 

Jak będzie pogoda to lece do Szydłowca bocznymi asfaltami (równymi i krętymi) a potem do Skarżyska. Będę tam cały dzień, ale jak ktoś chce polecieć dalej w Góry Św. to zapraszam. PW

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

miałem pojechać zobaczyć. Jak przeczytałem Wasze relacje, to domyślam się jak to może wyglądać :icon_razz:

Chyba ktoś nieźle na tym zarabia i ma w ...nosie jak co myślą uczestnicy takiej imprezy $$$$$$

Szkoda że nie mamy własnego Rozpoczęcia Sezonu.

Fajnie było by się spotkać, zjeść kiełbaskę, powspominać o tym co było i pogadać o tym co będzie :cool:

 

Pozdrawiam

 

ps:

Chyba sobie odpuszczę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...