Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu Bemowo.


Ostry01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

miałem pojechać zobaczyć. Jak przeczytałem Wasze relacje, to domyślam się jak to może wyglądać :lalag:

Chyba ktoś nieźle na tym zarabia i ma w ...nosie jak co myślą uczestnicy takiej imprezy $$$$$$

Szkoda że nie mamy własnego Rozpoczęcia Sezonu.

Fajnie było by się spotkać, zjeść kiełbaskę, powspominać o tym co było i pogadać o tym co będzie :smile:

 

Pozdrawiam

 

ps:

Chyba sobie odpuszczę :lapad:

 

Balzac, nie pękaj tak od razu. Jak to mówią Chińczycy, "lepiej raz zobaczyć niż 100x usłyszeć"

Ja zobaczyłem i wtedy wymiękłem :(

 

Z raz to powinieneś pojechać.....choćby dla przyzwoitości i po to by kiedyś w zimowy wieczór przy kominku w którym ogień robi gorący striptiz, opowiadać swoim Wnukom jak to było za młodu... :) :P :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac, nie pękaj tak od razu. Jak to mówią Chińczycy, "lepiej raz zobaczyć niż 100x usłyszeć"

Ja zobaczyłem i wtedy wymiękłem :buttrock:

 

Z raz to powinieneś pojechać.....choćby dla przyzwoitości i po to by kiedyś w zimowy wieczór przy kominku w którym ogień robi gorący striptiz, opowiadać swoim Wnukom jak to było za młodu... :buttrock: :banghead: :biggrin:

 

 

Może rzeczywiście pójde zobaczyć jak to z bliska wygląda :) Tym bardziej że nowa cyfrówkę kupiłem i chciałem ja wypróbować. Ale Moto zostawię w domu bo słyszałem, że "idzie dyszcz i sikawica" :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem przed chwila szegolowa pogode na icm'ie i nie wyglada tak zle! co prawda lekko chlodno bo bedzie okolo 7 stopni, ale za to do poludnia nie powinno padac, a po poludniu przelotne mzawko-deszczyki!

 

zobaczymy rano. Jak ma byc jakas straszna sikawica to pewnie i ja odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac, nie pękaj tak od razu. Jak to mówią Chińczycy, "lepiej raz zobaczyć niż 100x usłyszeć"

Ja zobaczyłem i wtedy wymiękłem :icon_razz:

 

Z raz to powinieneś pojechać.....choćby dla przyzwoitości i po to by kiedyś w zimowy wieczór przy kominku w którym ogień robi gorący striptiz, opowiadać swoim Wnukom jak to było za młodu... ;) :biggrin: :crossy:

 

Ci to mieli co opowiadać ;)

http://ueba.com.br/forum/index.php?showtopic=19607&hl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...