Skocz do zawartości

kupno sprzętu - prosba o porade


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedługo zapewne bede wymieniać sprzęt ( sprzedaje samochód) i miała to być deerzeta od mojego barciaka, ale coś jest na allegro co mnie wręcz przyciąga.

 

http://www.allegro.pl/item323214474_honda_...r_kxf_rmz_.html

 

Nie widziałem jeszcze tak pięknego sprzętu, nawet nowa wr nie jest tak zajebista.

możecie mi coś powiedzieć na temat tej hondy ? jak z serwisowaniem, częściami , eksploatacja?

Jestem zupełnie nieobeznany w tym temacie.

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie no zazdrościć jedynie zakupu :D Super maszyna myśle że długooooo na niej posmigasz bez najmniejszych problemów :bigrazz: W 4T to co jakiś czas wystarczy zawory wyregulować no i na łańcuszek rozrządu loonkąć ale to sie tyczy starszych moto :crossy: to jest 2006 r to narazie nic ne powinno sie dziać :lapad: Respect :cool: PZDR :bigrazz: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie no zazdrościć jedynie zakupu ;) Super maszyna myśle że długooooo na niej posmigasz bez najmniejszych problemów ;) W 4T to co jakiś czas wystarczy zawory wyregulować no i na łańcuszek rozrządu loonkąć ale to sie tyczy starszych moto ;) to jest 2006 r to narazie nic ne powinno sie dziać ;) Respect ;) PZDR :P :flesje: :lalag: :lalag:

:clap:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi koledzy brawo bijecie :flesje: :P A tak poza tym to przeczytałem ta ofertę i zastanawiam się dlaczego rocznik 2006 ma już wymienione tyle cześci w silniku ?? Może był używany w zawodach albo coś bo jak 2006 r . nie powinno być powodów do wymiany tłoka i łańcuszka rozrządu - tak mi sie wydaje ;p o wy na ten temat myślicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi koledzy brawo bijecie :flesje: :P A tak poza tym to przeczytałem ta ofertę i zastanawiam się dlaczego rocznik 2006 ma już wymienione tyle cześci w silniku ?? Może był używany w zawodach albo coś bo jak 2006 r . nie powinno być powodów do wymiany tłoka i łańcuszka rozrządu - tak mi sie wydaje ;p o wy na ten temat myślicie ???

Kolego, to nie jest DR125, 2006 rok w tym przypadku to już może być sterta złomu albo dobry sprzęt, bez obejrzenia nic nie można powiedzieć. Gość kupował ode mnie okleine, widać że o wygląd dba więc można być też spokojniejszym o silnik ale to że 2006 i nie może być zajechany to śmiech na sali :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wiedział jak się eksploatuje sprzęt wyczynowy to byś się nie dziwił. W CRFie 250 co maks 50 mth tłok i tu nie ma żartów bo naprawdę nie trudno trzymać klape w 250F. Zresztą co ja mam tu kogoś przekonywać, kupi pojeździ tak jak kolega Husqvarna radzi i jak się sypnie to wszystko co jest możliwe do wymiany.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiesz miałem doczynienia z paroma motorkami ale nie sadze żeby co 50 mth wymieniać tłoka ;p chyba że jeździ sie wyczynowo to inna sprawa ;p A tak na marginesie to sie już przekonałem jakie są husqvarny i Nie polecam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonałem jakie są husqvarny i Nie polecam ;p

 

 

"jak sobie pościelesz tak się wyśpisz"

to powiedzenie w każdym urządzeniu jest na miejscu. Kilkuset inżynierów ma jednak "trochę" racji jeśli chodzi o zalecane wymiany podzespołów

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to sie już przekonałem jakie są husqvarny i Nie polecam ;p

 

"nie polecasz" jednak ludzie jeżdzą na tym i sobie chwalą, jak by sie cały czas sypały to by nikt na nich nie jeździł a jednak jesy duże grono zwolenników i miłośników tej marki. Że ktoś nie dbał albo nie servisował w odpowienim czasie nie wymieniał podstawowych elementów no to cóż każdy motor sie ma prawo zepsuć.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to sie już przekonałem jakie są husqvarny i Nie polecam ;p

 

"nie polecasz" jednak ludzie jeżdzą na tym i sobie chwalą, jak by sie cały czas sypały to by nikt na nich nie jeździł a jednak jesy duże grono zwolenników i miłośników tej marki. Że ktoś nie dbał albo nie servisował w odpowienim czasie nie wymieniał podstawowych elementów no to cóż każdy motor sie ma prawo zepsuć.

No np. ja mogę pochwalić Huski. :P hmm porada naprawdę super. Ale ciekawe z jakiego okresu te wnioski zostały wyciągnięte. Bo z dorżniętego (nie serwisowanego/nie zadbanego) moto i sprzedaniu go bo sie zepsuł to marny powód żeby pisać takie rzeczy. O każdego wyczyna w swojej klasie trzeba tak samo dbać bez wyjątków czy to CRF, CR YZF, YZ, KX, KXF, RM, RMZ bo nie ma motorów bardziej wytrzymałych.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...